1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
36/40
3. Open Class Driving, tammat -
38/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
36/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
38/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
Show Reserve Champion
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
3. Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
4. Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
5. Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
6. Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
Class Champion
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
3.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
4.
Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
5.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
6.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
7.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
8.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
9.
Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
10.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
11.
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
12.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
13.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
14.
Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
15.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
16.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
17.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
18.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
19.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
20.
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
21. Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
22. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
23. dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
24. Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
25. Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
26. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
27. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
28. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
29. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
30. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
31. Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
32. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
33. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
34. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
35. Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
36. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
37. Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
38. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
39. Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
40. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
Class Champion
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
Class Reserve Champion
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
3.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
4.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
5.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
6.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
7.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
8.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
9.
Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
10.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
11.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
12.
Dimma - Diplomat KV (SPC-SR1-635)
13.
Taija - Ily's Royal Ludovico (SPC-SR3-1431)
14.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
15.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
16.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
17.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
18.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
19.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
20.
Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
21. Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
22. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
23. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
24. Meiju K. - Noel Jabberwocky (SPC-SR3-1426)
25. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
26. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
27. Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
28. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
29. Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
30. Dimma - Mic Becker (SPC-SR1-636)
31. Meiju K. - Reprisal Reen (SPC-SR3-1425)
32. taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
33. Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
34. Meiju K. - Feirefiz (SPC-SR3-1424)
35. Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
36. Taija - Mortimer B (SPC-SR3-1432)
Class Champion
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
Class Reserve Champion
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
3.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
4.
Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
5.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
6.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
7.
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
8.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
9.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
10.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
11.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
12.
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
13.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
14.
Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
15.
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
16.
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
17.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
18.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
19.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
20.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
21. Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
22. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
23. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
24. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
25. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
26. Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
27. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
28. Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
29. Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
30. Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
31. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
32. Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
33. Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
34. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
35. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
36. Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
37. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
38. Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
Class Champion
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
3.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
4.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
5.
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
6.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
7.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
8.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
9.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
10.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
11.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
12.
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
13.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
14.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
15.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
16.
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
17.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
18.
Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
19.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
20.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
21. Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
22. Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
23. Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
24. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
25. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
26. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
27. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
28. Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
29. Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
30. taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
31. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
32. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
33. Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
34. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
35. Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
36. Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
Class Champion
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
Class Reserve Champion
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
3.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
4.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
5.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
6.
Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
7.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
8.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
9.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
10.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
11.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
12.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
13.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
14.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
15.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
16.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
17.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
18.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
19.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
20.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
21. Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
22. Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
23. Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
24. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
25. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
26. Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
27. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
28. Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
29. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
30. Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
31. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
32. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
33. Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
34. Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
35. Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
36. Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)
37. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
38. Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
39. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
40. Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
Class Champion
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
Class Reserve Champion
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
3.
Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
4.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
5.
Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
6.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
7.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
8.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
9.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
10.
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
11.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
12.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
13.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
14.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
15.
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
16.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
17.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
18.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
19.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
20.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
21. Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
22. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
23. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
24. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
25. Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
26. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
27. Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
28. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
29. Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
30. Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
31. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
32. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
33. Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
34. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
35. Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
36. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
37. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
38. Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)