1. Riding Class R3, tammat -
20/40
2. Riding Class R3, orit&ruunat -
17/40
3. Driving Class R3, tammat -
10/40
4. Driving Class R3, orit&ruunat -
7/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
9/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
12/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
Show Reserve Champion
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
3. Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
4. Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)
5. Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
6. Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
Class Champion
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
Class Reserve Champion
Hemsbury - Gingerbread (SPC-MR3-1388)
3.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
4.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
5.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
6.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
7.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
8.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
9.
Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
10.
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
11.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
12.
felissa - Ciara (SPC-MR3-1386)
13.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
14.
Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
15.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
16.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
17.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
18.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
19.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
20.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
Class Champion
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
Class Reserve Champion
Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
3.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
4.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
5.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
6.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
7.
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
8.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
9.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
10.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
11.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
12.
Dimma - Iltamäen Elmer (SPC-SR3-622)
13.
Dimma - Claridge Jonatan (SPC-SR3-623)
14.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
15.
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
16.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
17.
Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
Class Champion
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
Class Reserve Champion
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
3.
Dimma - Claridge Victoria (SPC-MR3-629)
4.
Dimma - Claridge Stella (SPC-MR3-632)
5.
Dimma - Salty Lyn (SPC-MR3-687)
6.
Dimma - Ratsupolun Vilma (SPC-MR3-631)
7.
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
8.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
9.
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
10.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Champion
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
Class Reserve Champion
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
3.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
4.
Dimma - Delicate Paladin (SPC-SR3-681)
5.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
6.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
7.
Dimma - Karus Lysander (SPC-SR3-625)
Class Champion
Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)
Class Reserve Champion
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
3.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
4.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
5.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
6.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
7.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
8.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
9.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
Class Champion
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
Class Reserve Champion
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
3.
Dimma - Iltamäen Julius (SPC-SR3-619)
4.
Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
5.
Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
6.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
7.
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
8.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
9.
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
10.
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
11.
Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
12.
Dimma - Frozentroll Karus (SPC-SR3-620)