1. Driving Class R1, tammat -
23/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
21/40
3. Driving Class R2, tammat -
29/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
25/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
27/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
23/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
25/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
23/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Show Reserve Champion
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
3. Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
4. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
5. miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
6. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
7. miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
8. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
Class Champion
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
Class Reserve Champion
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
3.
elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
4.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
5.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
6.
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
7.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
8.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
9.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
10.
elen - Memory (SPC-MR1-806)
11.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
12.
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
13.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
14.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
15.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
16.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
17.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
18.
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
19.
Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
20.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
21. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
22. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
23. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
Class Champion
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
Class Reserve Champion
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
3.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
4.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
5.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
6.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
7.
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
8.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
9.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
10.
Dimma - Claridge Shameless (SPC-SR1-642)
11.
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
12.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
13.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
14.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
15.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
16.
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
17.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
18.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
19.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
20.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
21. miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
Class Champion
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
Class Reserve Champion
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
3.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
4.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
5.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
6.
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
7.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
8.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
9.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
10.
felissa - Tuiskulan Carrie (SPC-MR2-1382)
11.
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
12.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
13.
Salazar - Tirmirr Iola (SPC-MR2-1392)
14.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
15.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
16.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
17.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
18.
Salazar - Meirion Daerr (SPC-MR2-579)
19.
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
20.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
21. Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
22. Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
23. felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
24. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
25. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
26. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
27. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
28. miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
29. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
Class Champion
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
Class Reserve Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
3.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
4.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
5.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
6.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
7.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
8.
Salazar - Brian Caer Llion (SPC-SR2-555)
9.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
10.
Salazar - Brinmor Timotheus Dave (SPC-SR2-1399)
11.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
12.
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
13.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
14.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
15.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
16.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
17.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
18.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
19.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
20.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
21. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
22. Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
23. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
24. Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
25. elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
Class Champion
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
Class Reserve Champion
Salazar - Keylirr Rhawn (SPC-MR1-1390)
3.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
4.
Salazar - Rhosyl Mabli (SPC-MR1-1391)
5.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
6.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
7.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
8.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
9.
Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
10.
Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
11.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
12.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
13.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
14.
Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
15.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
16.
Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
17.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
18.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
19.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
20.
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
21. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
22. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
23. felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
24. Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
25. elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
26. Salazar - Nfillow Caethes (SPC-MR1-562)
27. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
Class Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Reserve Champion
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
3.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
4.
Salazar - Ceretic Angor March (SPC-SR1-1400)
5.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
6.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
7.
Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
8.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
9.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
10.
Salazar - Throll Emphyr (SPC-SR1-559)
11.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
12.
elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
13.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
14.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
15.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
16.
elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
17.
Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
18.
elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
19.
elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
20.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
21. Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
22. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
23. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
Class Champion
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
Class Reserve Champion
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
3.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
4.
elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
5.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
6.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
7.
Salazar - Blodwyn Nevred (SPC-MR2-1389)
8.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
9.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
10.
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
11.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
12.
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
13.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
14.
Salazar - Halmeen Lynn-Dee (SPC-MR2-1398)
15.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
16.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
17.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
18.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
19.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
20.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
21. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
22. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
23. elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
24. Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
25. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
Class Champion
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
Class Reserve Champion
Dimma - Lilymoor Orion (SPC-SR2-653)
3.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
4.
Dimma - Hamlinn Dawn (SPC-SR2-676)
5.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
6.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
7.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
8.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
9.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
10.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
11.
Salazar - Pryder Neifion (SPC-SR2-560)
12.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
13.
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
14.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
15.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
16.
Dimma - Hywarrd Elfryn (SPC-SR2-674)
17.
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
18.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
19.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
20.
Dimma - Equivalent KH (SPC-SR2-655)
21. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
22. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
23. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)