1. Driving Class R1, tammat -
32/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
29/40
3. Driving Class R2, tammat -
32/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
28/40
5. Driving Class R3, tammat -
12/40
6. Driving Class R3, orit&ruunat -
12/40
7. In-Hand Class R1, tammat -
35/40
8. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
31/40
9. In-Hand Class R2, tammat -
26/40
10. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
24/40
11. In-Hand Class R3, tammat -
14/40
12. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
13/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
Show Reserve Champion
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
3. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
4. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
5. Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
6. sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
7. Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
8. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
9. Salazar - Meirion Daerr (SPC-MR2-579)
10. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
11. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
12. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
Class Champion
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
Class Reserve Champion
Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
3.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
4.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
5.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
6.
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
7.
sandi - Ceridwyn Rozenwyn (SPC-MR1-429)
8.
elen - Memory (SPC-MR1-806)
9.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
10.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
11.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
12.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
13.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
14.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
15.
Sorel - Criallt Lysanor (SPC-MR1-1360)
16.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
17.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
18.
sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
19.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
20.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
21. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
22. sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
23. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
24. Sorel - Gwenyth Niamh (SPC-MR1-1359)
25. Sorel - Trinity Nereida (SPC-MR1-1369)
26. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
27. Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
28. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
29. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
30. Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
31. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
32. Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
Class Champion
sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
Class Reserve Champion
sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
3.
sandi - Anfarwol Dramor Lleng (SPC-SR1-151)
4.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
5.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
6.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
7.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
8.
Sorel - Gwynedd Muhrdinn (SPC-SR1-1358)
9.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
10.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
11.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
12.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
13.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
14.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
15.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
16.
sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
17.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
18.
Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
19.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
20.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
21. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
22. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
23. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
24. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
25. Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
26. Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
27. Sorel - Ivor Darkness (SPC-SR1-1357)
28. Sorel - Cadogan Tudor (SPC-SR1-1356)
29. Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
Class Champion
Salazar - Meirion Daerr (SPC-MR2-579)
Class Reserve Champion
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
3.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
4.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
5.
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
6.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
7.
felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
8.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
9.
Sorel - Trinity Endless (SPC-MR2-1353)
10.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
11.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
12.
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
13.
Sorel - Gwynedd Dierdre (SPC-MR2-1355)
14.
sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
15.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
16.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
17.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
18.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
19.
Sorel - Vinhan Leya (SPC-MR2-1354)
20.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
21. sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
22. Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
23. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
24. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
25. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
26. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
27. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
28. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
29. sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
30. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
31. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
32. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
Class Champion
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
Class Reserve Champion
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
3.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
4.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
5.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
6.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
7.
Sorel - Vuornan Downpour (SPC-SR2-1352)
8.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
9.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
10.
sandi - Thief of Bouncewoods (SPC-SR2-1340)
11.
Salazar - Brian Caer Llion (SPC-SR2-555)
12.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
13.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
14.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
15.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
16.
Sorel - Wyann Tottau (SPC-SR2-1351)
17.
sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
18.
sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
19.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
20.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
21. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
22. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
23. sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
24. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
25. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
26. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
27. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
28. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Class Champion
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
3.
sandi - Blijda v. Pijnboompit (SPC-MR3-1333)
4.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
5.
sandi - Francina v. Pijnboompit (SPC-MR3-452)
6.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
7.
sandi - Starling Birdsong (SPC-MR3-457)
8.
sandi - Antje v. Pijnboompit (SPC-MR3-1334)
9.
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
10.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
11.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
12.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Champion
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
Class Reserve Champion
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
3.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
4.
sandi - Mathieu v. Pijnboompit (SPC-SR3-1339)
5.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
6.
sandi - Darragh Dalemir (SPC-SR3-1338)
7.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
8.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
9.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
10.
sandi - Denys v. Pijnboompit (SPC-SR3-1337)
11.
Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
12.
sandi - Areten Roosteren (SPC-SR3-446)
Class Champion
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
Class Reserve Champion
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
3.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
4.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
5.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
6.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
7.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
8.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
9.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
10.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
11.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
12.
sandi - Dyffryn Awel Haf (SPC-MR1-427)
13.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
14.
Sorel - Cadogan Leanira (SPC-MR1-1375)
15.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
16.
Sorel - Funfair's Liona (SPC-MR1-1374)
17.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
18.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
19.
Sorel - Roscoff Magic Mimosa (SPC-MR1-1372)
20.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
21. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
22. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
23. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
24. sandi - Skye of Airdrie (SPC-MR1-195)
25. Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
26. elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
27. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
28. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
29. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
30. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
31. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
32. Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
33. Sorel - Cadogan Basic Myth (SPC-MR1-1373)
34. sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
35. Salazar - Nfillow Caethes (SPC-MR1-562)
Class Champion
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
Class Reserve Champion
elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
3.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
4.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
5.
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
6.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
7.
elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
8.
Sorel - Roscoff Armani (SPC-SR1-1366)
9.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
10.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
11.
elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
12.
Sorel - Fame's Leonel (SPC-SR1-1368)
13.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
14.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
15.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
16.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
17.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
18.
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
19.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
20.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
21. Sorel - Roscoff Moonskye (SPC-SR1-1365)
22. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
23. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
24. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
25. sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
26. sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
27. elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
28. Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
29. Salazar - Throll Emphyr (SPC-SR1-559)
30. Sorel - Poniniemen Whimsical (SPC-SR1-1367)
31. Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
Class Champion
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
3.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
4.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
5.
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
6.
elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
7.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
8.
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
9.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
10.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
11.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
12.
elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
13.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
14.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
15.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
16.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
17.
sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
18.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
19.
sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
20.
sandi - Drop Riem (SPC-MR2-131)
21. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
22. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
23. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
24. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
25. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
26. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
Class Champion
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
Class Reserve Champion
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
3.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
4.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
5.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
6.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
7.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
8.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
9.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
10.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
11.
sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
12.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
13.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
14.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
15.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
16.
Salazar - Pryder Neifion (SPC-SR2-560)
17.
sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
18.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
19.
sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
20.
sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
21. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
22. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
23. Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
24. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
Class Champion
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
Class Reserve Champion
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
3.
sandi - Rachel Rocks (SPC-MR3-488)
4.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
5.
sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
6.
sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
7.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
8.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
9.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
10.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
11.
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
12.
sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
13.
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
14.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
Class Champion
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
Class Reserve Champion
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
3.
Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
4.
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
5.
sandi - Nicolaas v. Pijnboompit (SPC-SR3-1336)
6.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
7.
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
8.
Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
9.
sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
10.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
11.
sandi - Angharad SEA (SPC-SR3-223)
12.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
13.
Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)