1. Riding Class R1 -
40/40
2. Riding Class R2 -
40/40
3. Riding Class R3 -
37/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
Show Reserve Champion
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
3. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
Class Champion
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
Class Reserve Champion
Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
3.
sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
4.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
5.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
6.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
7.
elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
8.
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
9.
Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
10.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
11.
Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
12.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
13.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
14.
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
15.
Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
16.
Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
17.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
18.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
19.
elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
20.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
21. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
22. Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
23. sandi - Rhian Eirian (SPC-MR1-266)
24. elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
25. Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
26. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
27. Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
28. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
29. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
30. Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
31. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
32. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
33. elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
34. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
35. Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
36. Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
37. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
38. sandi - Wynn Maelona (SPC-MR1-401)
39. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
40. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
Class Champion
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
Class Reserve Champion
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
3.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
4.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
5.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
6.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
7.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
8.
Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
9.
Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
10.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
11.
Kida - Pencalow Peppermint (SPC-MR2-540)
12.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
13.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
14.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
15.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
16.
Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
17.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
18.
sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
19.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
20.
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
21. sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
22. Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
23. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
24. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
25. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
26. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
27. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
28. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
29. Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
30. Kida - Bucklebury Prestige (SPC-MR2-411)
31. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
32. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
33. Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
34. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
35. Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
36. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
37. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
38. sandi - Viherniityn Serena (SPC-MR2-119)
39. Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
40. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
Class Champion
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
Class Reserve Champion
sandi - Hallapuro's Designer (SPC-MR3-461)
3.
Kida - Dawnfrost Navy Blue (SPC-MR3-598)
4.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
5.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
6.
Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)
7.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
8.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
9.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
10.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
11.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
12.
sandi - Whiten Gwalia (SPC-MR3-468)
13.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
14.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
15.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
16.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
17.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
18.
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
19.
Kida - Everton's Royal Pearl (SPC-MR3-588)
20.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
21. Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
22. Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
23. Kida - Lady Dovercourt (SPC-MR3-589)
24. Joe - Chichi of Krofnock (SPC-MR3-1260)
25. Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
26. Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
27. Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
28. Kida - Charleroi Snow Carol (SPC-MR3-594)
29. Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
30. sandi - Quellë's October Leaves (SPC-MR3-464)
31. Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
32. Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
33. Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
34. Joe - Attention Maya SL (SPC-MR3-1261)
35. Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
36. Joe - Fifth Aureliya (SPC-MR3-1263)
37. sandi - Poniniemen Brethil (SPC-MR3-463)