1. Driving Class R1, tammat -
30/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
28/40
3. Driving Class R2, tammat -
26/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
23/40
5. Driving Class R3, tammat -
9/40
6. Driving Class R3, orit&ruunat -
12/40
7. In-Hand Class R1, tammat -
28/40
8. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
28/40
9. In-Hand Class R2, tammat -
28/40
10. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
23/40
11. In-Hand Class R3, tammat -
26/40
12. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
22/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
Show Reserve Champion
sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
3. Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
4. Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
5. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
6. sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
7. Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
8. Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
9. Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
10. Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
11. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
12. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
Class Champion
sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
Class Reserve Champion
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
3.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
4.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
5.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
6.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
7.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
8.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
9.
sandi - Ceridwyn Gwendydd (SPC-MR1-428)
10.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
11.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
12.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
13.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
14.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
15.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
16.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
17.
elen - Memory (SPC-MR1-806)
18.
elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
19.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
20.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
21. Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
22. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
23. coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
24. Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
25. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
26. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
27. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
28. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
29. sandi - Ceridwyn Rozenwyn (SPC-MR1-429)
30. elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
Class Champion
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
Class Reserve Champion
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
3.
Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
4.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
5.
sandi - Villiruusun Fleimur (SPC-SR1-19)
6.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
7.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
8.
coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
9.
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
10.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
11.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
12.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
13.
sandi - Quellë's Elenya Colindo (SPC-SR1-235)
14.
sandi - T.P. Thunder (SPC-SR1-218)
15.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
16.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
17.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
18.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
19.
sandi - Rhisiart Vienna (SPC-SR1-535)
20.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
21. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
22. Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
23. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
24. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
25. Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
26. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
27. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
28. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
Class Champion
Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
Class Reserve Champion
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
3.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
4.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
5.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
6.
sandi - Anfarwol Brenhines y Galon (SPC-MR2-285)
7.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
8.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
9.
felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
10.
Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
11.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
12.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
13.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
14.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
15.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
16.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
17.
sandi - Drop Riem (SPC-MR2-131)
18.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
19.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
20.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
21. felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
22. Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
23. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
24. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
25. sandi - Amarn Ruim (SPC-MR2-360)
26. sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
Class Champion
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
Class Reserve Champion
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
3.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
4.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
5.
sandi - Thief of Bouncewoods (SPC-SR2-1340)
6.
Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
7.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
8.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
9.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
10.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
11.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
12.
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
13.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
14.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
15.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
16.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
17.
sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
18.
sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
19.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
20.
Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
21. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
22. sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
23. felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
Class Champion
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
Class Reserve Champion
sandi - Blijda v. Pijnboompit (SPC-MR3-1333)
3.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
4.
sandi - Dux of Glenwood (SPC-MR3-1191)
5.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
6.
sandi - Francina v. Pijnboompit (SPC-MR3-452)
7.
sandi - Antje v. Pijnboompit (SPC-MR3-1334)
8.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
9.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Champion
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
Class Reserve Champion
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
3.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
4.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
5.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
6.
sandi - Nicolaas v. Pijnboompit (SPC-SR3-1336)
7.
sandi - Mathieu v. Pijnboompit (SPC-SR3-1339)
8.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
9.
sandi - Darragh Dalemir (SPC-SR3-1338)
10.
sandi - Denys v. Pijnboompit (SPC-SR3-1337)
11.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
12.
Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
Class Champion
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
Class Reserve Champion
coupie - Ceann Scarlet Jo (SPC-MR1-1056)
3.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
4.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
5.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
6.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
7.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
8.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
9.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
10.
sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
11.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
12.
Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
13.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
14.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
15.
Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
16.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
17.
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
18.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
19.
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
20.
sandi - Dyffryn Awel Haf (SPC-MR1-427)
21. Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
22. Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
23. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
24. sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
25. elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
26. sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
27. Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
28. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
Class Champion
Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
Class Reserve Champion
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
3.
sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
4.
elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
5.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
6.
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
7.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
8.
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
9.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
10.
sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
11.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
12.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
13.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
14.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
15.
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
16.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
17.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
18.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
19.
Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
20.
Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
21. elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
22. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
23. elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
24. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
25. Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
26. Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
27. elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
28. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
Class Champion
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
Class Reserve Champion
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
3.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
4.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
5.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
6.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
7.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
8.
elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
9.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
10.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
11.
elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
12.
sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
13.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
14.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
15.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
16.
Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
17.
coupie - Show's Morning Glory (SPC-MR2-1350)
18.
sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
19.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
20.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
21. sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
22. sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
23. Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
24. felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
25. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
26. Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
27. Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
28. Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
Class Champion
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
Class Reserve Champion
sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
3.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
4.
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
5.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
6.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
7.
sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
8.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
9.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
10.
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
11.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
12.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
13.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
14.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
15.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
16.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
17.
sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
18.
Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
19.
sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
20.
Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
21. Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
22. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
23. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
Class Champion
sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
Class Reserve Champion
sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
3.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
4.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
5.
Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
6.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
7.
Joe - Rough Diamant J (SPC-MR3-1267)
8.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
9.
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
10.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
11.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
12.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
13.
Kida - Hedwig SBS (SPC-MR3-592)
14.
sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
15.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
16.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
17.
Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
18.
Joe - Rhof Moonlight Breeze (SPC-MR3-1266)
19.
Joe - Fifth Chalchiuhticue (SPC-MR3-1262)
20.
Joe - Fifth Aureliya (SPC-MR3-1263)
21. sandi - Caratia of Radon (SPC-MR3-1332)
22. Kida - Dawnfrost Lustre (SPC-MR3-597)
23. Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
24. Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
25. Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
26. Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
Class Champion
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
Class Reserve Champion
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
3.
Kida - Elderwood's Blue Dragon (SPC-SR3-587)
4.
Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
5.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
6.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
7.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
8.
Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
9.
sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
10.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
11.
Kida - Hopscotch Noir (SPC-SR3-585)
12.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
13.
sandi - Mirror of Autumn Q (SPC-SR3-247)
14.
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
15.
sandi - Puddle Anf (SPC-SR3-250)
16.
Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
17.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
18.
Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)
19.
Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
20.
Kida - Knockturn Samhain (SPC-SR3-1252)
21. Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
22. Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)