1. Driving Class R1, tammat -
40/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
36/40
3. Driving Class R2, tammat -
32/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
29/40
5. Driving Class R3, tammat -
14/40
6. Driving Class R3, orit&ruunat -
13/40
7. In-Hand Class R1, tammat -
40/40
8. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
40/40
9. In-Hand Class R2, tammat -
31/40
10. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
27/40
11. In-Hand Class R3, tammat -
25/40
12. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
23/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
Show Reserve Champion
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
3. naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
4. Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
5. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
6. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
7. Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
8. sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
9. Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
10. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
11. sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
12. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
Class Champion
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
Class Reserve Champion
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
3.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
4.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
5.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
6.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
7.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
8.
Sorel - Trinity Nereida (SPC-MR1-1369)
9.
sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
10.
elen - Memory (SPC-MR1-806)
11.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
12.
sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
13.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
14.
Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
15.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
16.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
17.
Sorel - Gwenyth Niamh (SPC-MR1-1359)
18.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
19.
sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
20.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
21. Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
22. Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
23. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
24. Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
25. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
26. elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
27. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
28. Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
29. elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
30. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
31. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
32. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
33. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
34. Sorel - Criallt Lysanor (SPC-MR1-1360)
35. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
36. coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
37. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
38. Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
39. Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
40. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
Class Champion
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
Class Reserve Champion
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
3.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
4.
sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
5.
sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
6.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
7.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
8.
Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
9.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
10.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
11.
Sorel - Cadogan Tudor (SPC-SR1-1356)
12.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
13.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
14.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
15.
Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
16.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
17.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
18.
Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
19.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
20.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
21. coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
22. Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
23. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
24. Sorel - Gwynedd Muhrdinn (SPC-SR1-1358)
25. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
26. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
27. Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
28. Sorel - Ivor Darkness (SPC-SR1-1357)
29. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
30. sandi - Anfarwol Canwriad (SPC-SR1-431)
31. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
32. sandi - Anfarwol Dramor Lleng (SPC-SR1-151)
33. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
34. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
35. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
36. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
Class Champion
sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
Class Reserve Champion
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
3.
sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
4.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
5.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
6.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
7.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
8.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
9.
Sorel - Vinhan Leya (SPC-MR2-1354)
10.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
11.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
12.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
13.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
14.
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
15.
sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
16.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
17.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
18.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
19.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
20.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
21. Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
22. Sorel - Trinity Endless (SPC-MR2-1353)
23. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
24. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
25. Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
26. Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
27. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
28. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
29. elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
30. Sorel - Gwynedd Dierdre (SPC-MR2-1355)
31. Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
32. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
Class Champion
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
Class Reserve Champion
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
3.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
4.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
5.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
6.
Sorel - Wyann Tottau (SPC-SR2-1351)
7.
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
8.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
9.
sandi - Thief of Bouncewoods (SPC-SR2-1340)
10.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
11.
Sorel - Vuornan Downpour (SPC-SR2-1352)
12.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
13.
Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
14.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
15.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
16.
sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
17.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
18.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
19.
sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
20.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
21. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
22. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
23. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
24. Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
25. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
26. elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
27. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
28. sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
29. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
Class Champion
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
Class Reserve Champion
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
3.
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
4.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
5.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
6.
sandi - Starling Birdsong (SPC-MR3-457)
7.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
8.
sandi - Blijda v. Pijnboompit (SPC-MR3-1333)
9.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
10.
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
11.
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
12.
sandi - Francina v. Pijnboompit (SPC-MR3-452)
13.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
14.
sandi - Dux of Glenwood (SPC-MR3-1191)
Class Champion
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
Class Reserve Champion
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
3.
sandi - Darragh Dalemir (SPC-SR3-1338)
4.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
5.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
6.
sandi - Nicolaas v. Pijnboompit (SPC-SR3-1336)
7.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
8.
Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
9.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
10.
sandi - Denys v. Pijnboompit (SPC-SR3-1337)
11.
sandi - Mathieu v. Pijnboompit (SPC-SR3-1339)
12.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
13.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
Class Champion
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
Class Reserve Champion
Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
3.
sandi - Dyffryn Awel Haf (SPC-MR1-427)
4.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
5.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
6.
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
7.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
8.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
9.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
10.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
11.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
12.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
13.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
14.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
15.
Sorel - Follywall Nefisa (SPC-MR1-1370)
16.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
17.
Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
18.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
19.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
20.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
21. elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
22. Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
23. coupie - Ceann Scarlet Jo (SPC-MR1-1056)
24. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
25. Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
26. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
27. sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
28. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
29. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
30. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
31. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
32. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
33. Sorel - Dawnelle Rewa (SPC-MR1-1362)
34. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
35. sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
36. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
37. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
38. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
39. Sorel - Roscoff Magic Mimosa (SPC-MR1-1372)
40. Sorel - Roanoake Madeira (SPC-MR1-1371)
Class Champion
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
Class Reserve Champion
elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
3.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
4.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
5.
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
6.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
7.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
8.
elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
9.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
10.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
11.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
12.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
13.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
14.
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
15.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
16.
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
17.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
18.
Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
19.
elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
20.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
21. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
22. sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
23. Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
24. - Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
25. Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
26. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
27. elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
28. Sorel - Narrows Yemn (SPC-SR1-1361)
29. Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
30. Sorel - Karhukedon Stormrunner (SPC-SR1-1363)
31. sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
32. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
33. sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
34. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
35. Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
36. Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
37. Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
38. Sorel - Jefton's Leroy (SPC-SR1-1364)
39. Sorel - Roscoff Moonskye (SPC-SR1-1365)
40. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
Class Champion
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
Class Reserve Champion
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
3.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
4.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
5.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
6.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
7.
elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
8.
Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
9.
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
10.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
11.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
12.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
13.
sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
14.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
15.
sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
16.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
17.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
18.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
19.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
20.
Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
21. coupie - Show's Morning Glory (SPC-MR2-1350)
22. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
23. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
24. Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
25. Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
26. Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
27. Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
28. Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
29. sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
30. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
31. elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
Class Champion
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
3.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
4.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
5.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
6.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
7.
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
8.
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
9.
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
10.
Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
11.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
12.
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
13.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
14.
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
15.
sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
16.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
17.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
18.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
19.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
20.
sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
21. sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
22. sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
23. Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
24. naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
25. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
26. Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
27. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
Class Champion
Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
Class Reserve Champion
Nerita - Dawnfrost Saltchip (SPC-MR3-1248)
3.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
4.
sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
5.
Joe - Attention Maya SL (SPC-MR3-1261)
6.
Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
7.
Joe - Chichi of Krofnock (SPC-MR3-1260)
8.
sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
9.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
10.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
11.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
12.
Kida - Hedwig SBS (SPC-MR3-592)
13.
Joe - Rough Diamant J (SPC-MR3-1267)
14.
Nerita - Enobaria Not My Cup of Sparkling Vampire (SPC-MR3-1251)
15.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
16.
sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
17.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
18.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
19.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
20.
Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
21. Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
22. Kida - Dawnfrost Lustre (SPC-MR3-597)
23. Joe - Rhof Moonlight Breeze (SPC-MR3-1266)
24. sandi - Caratia of Radon (SPC-MR3-1332)
25. Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
Class Champion
sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
Class Reserve Champion
Kida - Elderwood's Blue Dragon (SPC-SR3-587)
3.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
4.
sandi - Mirror of Autumn Q (SPC-SR3-247)
5.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
6.
Pierre - Macdye Dizzee (SPC-SR3-1213)
7.
Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
8.
Nerita - Dawnfrost Draken (SPC-SR3-1249)
9.
Kida - Knockturn Samhain (SPC-SR3-1252)
10.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
11.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
12.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
13.
Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
14.
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
15.
sandi - Angharad SEA (SPC-SR3-223)
16.
Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)
17.
Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
18.
Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
19.
Kida - Hopscotch Noir (SPC-SR3-585)
20.
Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
21. Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
22. Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
23. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)