1. In-Hand Class R1, tammat -
40/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
40/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
40/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
27/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
27/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
Show Reserve Champion
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
3. Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
4. Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
5. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
6. Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
Class Champion
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
3.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
4.
Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
5.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
6.
sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
7.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
8.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
9.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
10.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
11.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
12.
Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
13.
Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
14.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
15.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
16.
Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
17.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
18.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
19.
Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
20.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
21. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
22. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
23. sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
24. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
25. Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
26. Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
27. Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
28. Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
29. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
30. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
31. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
32. elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
33. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
34. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
35. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
36. sandi - Aelwen Brenda (SPC-MR1-477)
37. Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
38. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
39. Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
40. Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
Class Champion
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
Class Reserve Champion
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
3.
sandi - Anfarwol Bren Llwyd (SPC-SR1-51)
4.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
5.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
6.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
7.
elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
8.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
9.
Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
10.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
11.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
12.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
13.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
14.
Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
15.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
16.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
17.
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
18.
elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
19.
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
20.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
21. Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
22. Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
23. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
24. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
25. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
26. Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
27. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
28. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
29. sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
30. Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
31. sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
32. Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
33. Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
34. Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
35. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
36. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
37. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
38. elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
39. Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
40. elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
Class Champion
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
Class Reserve Champion
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
3.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
4.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
5.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
6.
sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
7.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
8.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
9.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
10.
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
11.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
12.
Tinúvel - V.I. Fishbone (SPC-MR2-326)
13.
sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
14.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
15.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
16.
Tinúvel - DD Elwing (SPC-MR2-125)
17.
elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
18.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
19.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
20.
Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
21. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
22. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
23. Kida - Cornbell Redberry (SPC-MR2-513)
24. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
25. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
26. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
27. Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
28. sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
29. naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
30. elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
31. Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
32. Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
33. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
34. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
35. Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
36. Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
37. sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
38. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
39. Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
40. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
Class Champion
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
Class Reserve Champion
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
3.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
4.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
5.
sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
6.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
7.
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
8.
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
9.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
10.
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
11.
Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
12.
Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
13.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
14.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
15.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
16.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
17.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
18.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
19.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
20.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
21. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
22. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
23. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
24. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
25. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
26. Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
27. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
28. sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
29. Dimma - Claridge Smoky Boy (SPC-SR2-659)
30. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
31. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
32. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
33. Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
34. Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
35. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
36. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
37. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
38. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
39. sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
40. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
Class Champion
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
Class Reserve Champion
Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
3.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
4.
sandi - Rachel Rocks (SPC-MR3-488)
5.
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
6.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
7.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
8.
Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
9.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
10.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
11.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
12.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
13.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
14.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
15.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
16.
Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)
17.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
18.
sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
19.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
20.
Kida - Carleon Cream Lux (SPC-MR3-595)
21. Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
22. Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
23. Kida - Hedwig SBS (SPC-MR3-592)
24. Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
25. Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
26. sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
27. sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
Class Champion
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
3.
Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
4.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
5.
Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
6.
Kida - Elderwood's Blue Dragon (SPC-SR3-587)
7.
Kida - Hopscotch Noir (SPC-SR3-585)
8.
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
9.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
10.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
11.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
12.
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
13.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
14.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
15.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
16.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
17.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
18.
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
19.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
20.
Kida - Knockturn Samhain (SPC-SR3-1252)
21. sandi - Angharad SEA (SPC-SR3-223)
22. Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
23. Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
24. sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
25. Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
26. Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
27. sandi - Mirror of Autumn Q (SPC-SR3-247)