1. Riding Class R1, tammat -
40/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. Driving Class R1, tammat -
40/40
4. Driving Class R1, orit&ruunat -
39/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
Show Reserve Champion
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
3. Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
4. Tinúvel - You-Know-Who 5594 (SPC-SR1-344)
Class Champion
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
Class Reserve Champion
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
3.
sandi - Anfarwol Merlen Gwyllt (SPC-MR1-472)
4.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
5.
Tinúvel - Water Dancer Brii (SPC-MR1-140)
6.
sandi - Anfarwol Nefol (SPC-MR1-184)
7.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
8.
elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
9.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
10.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
11.
sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
12.
Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
13.
elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
14.
sandi - Anfarwol Seren Tywyll (SPC-MR1-185)
15.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
16.
elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
17.
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
18.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
19.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
20.
Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
21. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
22. Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
23. Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
24. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
25. Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
26. Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
27. Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
28. Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
29. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
30. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
31. Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
32. Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
33. Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
34. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
35. Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
36. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
37. coupie - Ceann Scarlet Jo (SPC-MR1-1056)
38. elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
39. Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
40. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
Class Champion
Tinúvel - You-Know-Who 5594 (SPC-SR1-344)
Class Reserve Champion
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
3.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
4.
elen - Gwynedd Rionwr (SPC-SR1-400)
5.
elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
6.
Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
7.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
8.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
9.
Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
10.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
11.
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
12.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
13.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
14.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
15.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
16.
Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
17.
sandi - Quellë Púrëa Sercë (SPC-SR1-231)
18.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
19.
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
20.
Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
21. Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
22. sandi - Sunflower's Millennium Magic (SPC-SR1-363)
23. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
24. Dimma - Claridge Fluffy Ambience (SPC-SR1-638)
25. Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
26. Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
27. elen - Llygedyn Tringad (SPC-SR1-6)
28. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
29. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
30. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
31. Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
32. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
33. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
34. sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
35. Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
36. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
37. sandi - Pencalow Green Magic (SPC-SR1-173)
38. Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
39. Dimma - Claridge Roderick (SPC-SR1-639)
40. Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
Class Champion
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
Class Reserve Champion
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
3.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
4.
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
5.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
6.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
7.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
8.
sandi - Dyffryn Awel Haf (SPC-MR1-427)
9.
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
10.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
11.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
12.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
13.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
14.
Tinúvel - Pandora 5594 (SPC-MR1-420)
15.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
16.
elen - Memory (SPC-MR1-806)
17.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
18.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
19.
Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
20.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
21. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
22. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
23. Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
24. coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
25. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
26. Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
27. sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
28. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
29. elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
30. Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
31. Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
32. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
33. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
34. Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
35. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
36. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
37. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
38. Dimma - Vien Briowa (SPC-MR1-685)
39. sandi - Honeyvalley's First (SPC-MR1-473)
40. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
Class Champion
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
Class Reserve Champion
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
3.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
4.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
5.
Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
6.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
7.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
8.
coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
9.
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
10.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
11.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
12.
sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
13.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
14.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
15.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
16.
Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
17.
Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
18.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
19.
Dimma - Flamboyant (SPC-SR1-672)
20.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
21. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
22. sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
23. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
24. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
25. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
26. sandi - Anfarwol Dramor Lleng (SPC-SR1-151)
27. Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
28. Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
29. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
30. Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
31. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
32. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
33. miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
34. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
35. Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
36. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
37. sandi - Anfarwol Canwriad (SPC-SR1-431)
38. Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
39. Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)