1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
Show Reserve Champion
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
3. miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
4. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
5. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
6. Milja H. - J.J. Star (SPC-SR2-1282)
Class Champion
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
Class Reserve Champion
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
3.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
4.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
5.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
6.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
7.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
8.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
9.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
10.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
11.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
12.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
13.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
14.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
15.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
16.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
17.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
18.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
19.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
20.
sandi - Go Go Benign Sandy-Sweet (SPC-MR1-229)
21. sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
22. miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
23. miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
24. Joe - Fifth Aureliya (SPC-MR3-1263)
25. Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
26. Joe - Chichi of Krofnock (SPC-MR3-1260)
27. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
28. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
29. Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
30. Joe - Attention Maya SL (SPC-MR3-1261)
31. Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
32. miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
33. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
34. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
35. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
36. sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
37. miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
38. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
39. Joe - Fifth Chalchiuhticue (SPC-MR3-1262)
40. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
Class Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Reserve Champion
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
3.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
4.
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
5.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
6.
Milja H. - Blin Ysbryd (SPC-SR1-1276)
7.
Milja H. - Vigor v. Nooboog (SPC-SR2-1278)
8.
miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
9.
Milja H. - Chiguita (SPC-SR2-1280)
10.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
11.
sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
12.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
13.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
14.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
15.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
16.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
17.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
18.
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
19.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
20.
sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
21. Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
22. Milja H. - Ptosis Aragon Theater (SPC-SR1-1273)
23. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
24. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
25. Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
26. Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
27. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
28. miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
29. sandi - Giro C (SPC-SR1-42)
30. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
31. Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
32. miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
33. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
34. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
35. Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
36. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
37. naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
38. miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
39. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
40. Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)
Class Champion
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
Class Reserve Champion
Milja H. - Aidan Olivia (SPC-MR1-1271)
3.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
4.
Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
5.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
6.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
7.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
8.
Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
9.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
10.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
11.
Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
12.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
13.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
14.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
15.
sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
16.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
17.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
18.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
19.
Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
20.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
21. sandi - Dux of Glenwood (SPC-MR3-1191)
22. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
23. Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
24. miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
25. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
26. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
27. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
28. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
29. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
30. Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
31. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
32. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
33. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
34. Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
35. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
36. Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
37. sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
38. Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
39. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
40. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
Class Champion
Milja H. - J.J. Star (SPC-SR2-1282)
Class Reserve Champion
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
3.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
4.
Pierre - Macdye Dizzee (SPC-SR3-1213)
5.
Milja H. - Jugi (SPC-SR3-1285)
6.
sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
7.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
8.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
9.
Milja H. - Aria's Gem (SPC-SR3-1284)
10.
Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
11.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
12.
Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
13.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
14.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
15.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
16.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
17.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
18.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
19.
Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
20.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
21. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
22. Milja H. - Pompeji Bacchus (SPC-SR3-1287)
23. Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
24. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
25. sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
26. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
27. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
28. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
29. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
30. sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
31. Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
32. naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
33. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
34. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
35. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
36. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
37. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
38. miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
39. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
40. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
Class Champion
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
Class Reserve Champion
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
3.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
4.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
5.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
6.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
7.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
8.
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
9.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
10.
Milja H. - Summernight (SPC-MR1-1272)
11.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
12.
Joe - Rough Diamant J (SPC-MR3-1267)
13.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
14.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
15.
sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
16.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
17.
Joe - Rhof Moonlight Breeze (SPC-MR3-1266)
18.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
19.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
20.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
21. Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
22. Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
23. sandi - Hwyaid Bluen Bach (SPC-MR1-421)
24. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
25. Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
26. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
27. sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
28. Milja H. - Piper Blakney (SPC-MR2-1277)
29. naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
30. Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
31. Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
32. Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
33. Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
34. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
35. Milja H. - Viviette Honey (SPC-MR1-1274)
36. Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
37. Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
38. Milja H. - Gabriella Omega (SPC-MR1-1275)
39. sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
40. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
Class Champion
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
Class Reserve Champion
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
3.
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
4.
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
5.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
6.
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
7.
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
8.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
9.
Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
10.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
11.
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
12.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
13.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
14.
Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
15.
sandi - T.P. Thunder (SPC-SR1-218)
16.
sandi - Pencalow Green Magic (SPC-SR1-173)
17.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
18.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
19.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
20.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
21. miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
22. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
23. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
24. Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
25. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
26. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
27. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
28. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
29. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
30. naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
31. Milja H. - Pompeji Fantastico (SPC-SR3-1288)
32. felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
33. naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
34. sandi - Sunflower's Millennium Magic (SPC-SR1-363)
35. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
36. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
37. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
38. sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
39. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
40. Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)