1. Riding Class R1, tammat -
35/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
31/40
3. Riding Class R2, tammat -
39/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
31/40
5. Driving Class R1, tammat -
36/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
34/40
7. Driving Class R2, tammat -
31/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
29/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
33/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
34/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
31/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
24/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
Show Reserve Champion
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
3. Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
4. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
5. Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
6. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
7. elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
8. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
9. Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
10. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
11. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
12. Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
Class Champion
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
Class Reserve Champion
Milja H. - Aidan Olivia (SPC-MR1-1271)
3.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
4.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
5.
elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
6.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
7.
Milja H. - Viviette Honey (SPC-MR1-1274)
8.
sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
9.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
10.
elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
11.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
12.
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
13.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
14.
elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
15.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
16.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
17.
Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
18.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
19.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
20.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
21. Milja H. - Summernight (SPC-MR1-1272)
22. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
23. Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
24. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
25. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
26. Milja H. - Gabriella Omega (SPC-MR1-1275)
27. sandi - Villiruusun Lady Touch Me Not (SPC-MR1-22)
28. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
29. sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
30. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
31. elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
32. Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
33. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
34. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
35. Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
Class Champion
elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
Class Reserve Champion
Milja H. - Ptosis Aragon Theater (SPC-SR1-1273)
3.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
4.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
5.
sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
6.
Milja H. - Blin Ysbryd (SPC-SR1-1276)
7.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
8.
elen - Llygedyn Tringad (SPC-SR1-6)
9.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
10.
Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
11.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
12.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
13.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
14.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
15.
elen - Gwynedd Rionwr (SPC-SR1-400)
16.
sandi - Gio C (SPC-SR1-50)
17.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
18.
Kida - Midnight Phobia (SPC-SR1-1242)
19.
sandi - Giro C (SPC-SR1-42)
20.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
21. Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
22. Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
23. Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
24. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
25. Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
26. sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
27. Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
28. Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
29. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
30. miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
31. Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
Class Champion
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
Class Reserve Champion
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
3.
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
4.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
5.
Milja H. - Piper Blakney (SPC-MR2-1277)
6.
Milja H. - Mymmeli (SPC-MR2-1279)
7.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
8.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
9.
Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
10.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
11.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
12.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
13.
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
14.
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
15.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
16.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
17.
Kida - Drysllwyn Saffron (SPC-MR2-399)
18.
sandi - Anfarwol Angel Aur (SPC-MR2-282)
19.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
20.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
21. Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
22. Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
23. Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
24. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
25. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
26. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
27. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
28. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
29. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
30. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
31. Milja H. - Kivikannon Marilyn (SPC-MR2-1281)
32. Kida - Roanhill Marney (SPC-MR2-388)
33. sandi - Anfarwol Brenhines y Galon (SPC-MR2-285)
34. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
35. miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
36. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
37. Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
38. felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
39. sandi - Viherniityn Serena (SPC-MR2-119)
Class Champion
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
Class Reserve Champion
Milja H. - J.J. Star (SPC-SR2-1282)
3.
Kida - Dúnhere Evyn (SPC-SR2-731)
4.
sandi - Anfarwol Morfran (SPC-SR2-268)
5.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
6.
Kida - Pencalow Ernie (SPC-SR2-1206)
7.
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
8.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
9.
Milja H. - Chiguita (SPC-SR2-1280)
10.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
11.
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
12.
Milja H. - Vigor v. Nooboog (SPC-SR2-1278)
13.
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
14.
sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
15.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
16.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
17.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
18.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
19.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
20.
Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
21. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
22. Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
23. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
24. sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
25. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
26. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
27. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
28. Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
29. Kida - Mochachino (SPC-SR2-407)
30. sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
31. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
Class Champion
Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
Class Reserve Champion
sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
3.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
4.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
5.
elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
6.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
7.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
8.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
9.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
10.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
11.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
12.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
13.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
14.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
15.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
16.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
17.
elen - Memory (SPC-MR1-806)
18.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
19.
sandi - Honeyvalley's First (SPC-MR1-473)
20.
Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
21. sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
22. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
23. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
24. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
25. Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
26. Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
27. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
28. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
29. Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
30. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
31. elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
32. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
33. miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
34. Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
35. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
36. Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
Class Champion
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
Class Reserve Champion
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
3.
sandi - Quellë Púrëa Sercë (SPC-SR1-231)
4.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
5.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
6.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
7.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
8.
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
9.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
10.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
11.
Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
12.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
13.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
14.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
15.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
16.
sandi - Rhisiart Vienna (SPC-SR1-535)
17.
Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
18.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
19.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
20.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
21. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
22. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
23. sandi - Quellë's Elenya Colindo (SPC-SR1-235)
24. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
25. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
26. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
27. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
28. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
29. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
30. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
31. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
32. Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
33. Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
34. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
Class Champion
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
Class Reserve Champion
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
3.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
4.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
5.
sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
6.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
7.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
8.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
9.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
10.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
11.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
12.
felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
13.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
14.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
15.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
16.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
17.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
18.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
19.
sandi - Drop Riem (SPC-MR2-131)
20.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
21. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
22. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
23. felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
24. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
25. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
26. Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
27. miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
28. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
29. sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
30. sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
31. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
Class Champion
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
Class Reserve Champion
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
3.
sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
4.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
5.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
6.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
7.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
8.
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
9.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
10.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
11.
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
12.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
13.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
14.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
15.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
16.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
17.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
18.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
19.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
20.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
21. miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
22. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
23. sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
24. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
25. sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
26. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
27. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
28. sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
29. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
Class Champion
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
Class Reserve Champion
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
3.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
4.
sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
5.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
6.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
7.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
8.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
9.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
10.
sandi - Hwyaid Bluen Bach (SPC-MR1-421)
11.
sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
12.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
13.
Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
14.
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
15.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
16.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
17.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
18.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
19.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
20.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
21. sandi - Pepsi Junior AD (SPC-MR1-474)
22. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
23. Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
24. miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
25. Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
26. Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
27. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
28. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
29. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
30. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
31. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
32. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
33. elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
Class Champion
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
Class Reserve Champion
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
3.
sandi - Pencalow Green Magic (SPC-SR1-173)
4.
sandi - Sunflower's Millennium Magic (SPC-SR1-363)
5.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
6.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
7.
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
8.
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
9.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
10.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
11.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
12.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
13.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
14.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
15.
Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
16.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
17.
elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
18.
elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
19.
elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
20.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
21. sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
22. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
23. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
24. elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
25. Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
26. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
27. Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
28. Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
29. sandi - T.P. Thunder (SPC-SR1-218)
30. Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
31. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
32. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
33. Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
34. Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
Class Champion
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
3.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
4.
Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
5.
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
6.
Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
7.
Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
8.
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
9.
sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
10.
Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
11.
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
12.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
13.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
14.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
15.
sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
16.
elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
17.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
18.
elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
19.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
20.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
21. sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
22. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
23. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
24. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
25. Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
26. Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
27. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
28. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
29. Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
30. Kida - Cornbell Redberry (SPC-MR2-513)
31. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
Class Champion
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
Class Reserve Champion
sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
3.
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
4.
Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
5.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
6.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
7.
Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
8.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
9.
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
10.
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
11.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
12.
Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
13.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
14.
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
15.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
16.
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
17.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
18.
sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
19.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
20.
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
21. Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
22. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
23. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
24. Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)