1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Pierre - Macdye Dizzee (SPC-SR3-1213)
Show Reserve Champion
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
3. sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
4. miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
5. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
6. felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
Class Champion
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
Class Reserve Champion
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
3.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
4.
Creimeide - Yentel Yuliya (SPC-MR2-974)
5.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
6.
Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
7.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
8.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
9.
Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
10.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
11.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
12.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
13.
Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
14.
Joe - Rough Diamant J (SPC-MR3-1267)
15.
Creimeide - Lula Lola Dei (SPC-MR2-967)
16.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
17.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
18.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
19.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
20.
sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
21. Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
22. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
23. felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
24. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
25. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
26. dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
27. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
28. Creimeide - Yentel Faidra (SPC-MR2-971)
29. Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
30. Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
31. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
32. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
33. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
34. Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
35. dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
36. sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
37. Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
38. Creimeide - Yentel Aasa (SPC-MR2-973)
39. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
40. Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
Class Champion
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
Class Reserve Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
3.
Creimeide - Yentel Pramia (SPC-SR2-1041)
4.
Bris - Eldenberry (SPC-SR1-167)
5.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
6.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
7.
sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
8.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
9.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
10.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
11.
sandi - Villiruusun Fleimur (SPC-SR1-19)
12.
Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
13.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
14.
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
15.
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
16.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
17.
Creimeide - Mangon Rumpelstiltskin (SPC-SR2-972)
18.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
19.
sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
20.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
21. Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
22. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
23. Creimeide - Elfen Porrelth (SPC-SR2-1205)
24. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
25. Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
26. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
27. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
28. Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
29. Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
30. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
31. Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
32. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
33. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
34. Creimeide - Yentel Vikingr (SPC-SR2-970)
35. Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
36. Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
37. Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
38. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
39. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
40. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
Class Champion
felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
Class Reserve Champion
Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
3.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
4.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
5.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
6.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
7.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
8.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
9.
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
10.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
11.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
12.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
13.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
14.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
15.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
16.
sandi - Starling Birdsong (SPC-MR3-457)
17.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
18.
Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
19.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
20.
Bris - Night Before The End Of The World (SPC-MR2-1207)
21. Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
22. Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
23. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
24. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
25. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
26. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
27. felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
28. Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
29. sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
30. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
31. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
32. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
33. miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
34. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
35. Joe - Rhof Moonlight Breeze (SPC-MR3-1266)
36. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
37. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
38. sandi - Dux of Glenwood (SPC-MR3-1191)
39. miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
40. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
Class Champion
Pierre - Macdye Dizzee (SPC-SR3-1213)
Class Reserve Champion
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
3.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
4.
sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
5.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
6.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
7.
sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
8.
Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
9.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
10.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
11.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
12.
sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
13.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
14.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
15.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
16.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
17.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
18.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
19.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
20.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
21. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
22. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
23. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
24. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
25. sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
26. Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
27. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
28. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
29. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
30. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
31. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
32. Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
33. Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
34. Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
35. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
36. Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
37. miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
38. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
39. felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
40. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
Class Champion
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
Class Reserve Champion
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
3.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
4.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
5.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
6.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
7.
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
8.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
9.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
10.
Creimeide - Lilymoor Yelena (SPC-MR2-977)
11.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
12.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
13.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
14.
Joe - Chichi of Krofnock (SPC-MR3-1260)
15.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
16.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
17.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
18.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
19.
Joe - Fifth Chalchiuhticue (SPC-MR3-1262)
20.
Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
21. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
22. Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
23. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
24. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
25. Joe - Fifth Aureliya (SPC-MR3-1263)
26. sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
27. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
28. miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
29. sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
30. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
31. sandi - Aelwen Brenda (SPC-MR1-477)
32. Creimeide - Yentel Lemon Chiffon (SPC-MR2-976)
33. Joe - Attention Maya SL (SPC-MR3-1261)
34. Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
35. Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
36. sandi - Hwyaid Bluen Bach (SPC-MR1-421)
37. Creimeide - Mangon Fortuna (SPC-MR2-1042)
38. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
39. Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
40. Creimeide - Royal Elizabeth Brii (SPC-MR2-975)
Class Champion
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
Class Reserve Champion
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
3.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
4.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
5.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
6.
Creimeide - Rhewllyd Fflarne (SPC-SR1-1203)
7.
sandi - Sunflower's Millennium Magic (SPC-SR1-363)
8.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
9.
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
10.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
11.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
12.
Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)
13.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
14.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
15.
Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
16.
Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
17.
Creimeide - Pencalow Fardo (SPC-SR1-1204)
18.
sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
19.
Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
20.
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
21. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
22. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
23. Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
24. Creimeide - Pikkupellon Casper (SPC-SR1-1202)
25. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
26. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
27. Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
28. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
29. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
30. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
31. miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
32. Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
33. Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
34. sandi - Pencalow Green Magic (SPC-SR1-173)
35. sandi - T.P. Thunder (SPC-SR1-218)
36. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
37. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
38. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
39. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
40. Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)