1. Riding Class R1, tammat -
21/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
24/40
3. Riding Class R2, tammat -
23/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
21/40
5. Driving Class R1, tammat -
26/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
26/40
7. Driving Class R2, tammat -
38/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
25/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
26/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
20/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
22/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
28/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
Show Reserve Champion
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
3. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
4. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
5. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
6. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
7. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
8. naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
9. sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
10. sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
11. sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
12. Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
Class Champion
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
Class Reserve Champion
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
3.
elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
4.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
5.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
6.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
7.
sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
8.
sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
9.
elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
10.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
11.
elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
12.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
13.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
14.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
15.
elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
16.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
17.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
18.
sandi - Villiruusun Lady Touch Me Not (SPC-MR1-22)
19.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
20.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
21. Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
Class Champion
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
Class Reserve Champion
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
3.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
4.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
5.
sandi - Villiruusun Fleimur (SPC-SR1-19)
6.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
7.
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
8.
Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
9.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
10.
Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
11.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
12.
sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
13.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
14.
elen - Llygedyn Tringad (SPC-SR1-6)
15.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
16.
Bris - Eldenberry (SPC-SR1-167)
17.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
18.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
19.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
20.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
21. elen - Gwynedd Rionwr (SPC-SR1-400)
22. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
23. elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
24. sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
Class Champion
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
Class Reserve Champion
Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
3.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
4.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
5.
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
6.
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
7.
sandi - Anfarwol Brenhines y Galon (SPC-MR2-285)
8.
sandi - Viherniityn Serena (SPC-MR2-119)
9.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
10.
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
11.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
12.
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
13.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
14.
sandi - Anfarwol Angel Aur (SPC-MR2-282)
15.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
16.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
17.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
18.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
19.
Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
20.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
21. miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
22. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
23. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
Class Champion
sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
Class Reserve Champion
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
3.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
4.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
5.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
6.
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
7.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
8.
sandi - Anfarwol Morfran (SPC-SR2-268)
9.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
10.
sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
11.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
12.
sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
13.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
14.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
15.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
16.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
17.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
18.
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
19.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
20.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
21. miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
Class Champion
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
Class Reserve Champion
Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
3.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
4.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
5.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
6.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
7.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
8.
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
9.
sandi - Honeyvalley's First (SPC-MR1-473)
10.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
11.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
12.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
13.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
14.
Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
15.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
16.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
17.
sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
18.
elen - Memory (SPC-MR1-806)
19.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
20.
sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
21. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
22. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
23. Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
24. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
25. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
26. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
Class Champion
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
Class Reserve Champion
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
3.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
4.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
5.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
6.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
7.
sandi - Quellë Púrëa Sercë (SPC-SR1-231)
8.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
9.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
10.
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
11.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
12.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
13.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
14.
Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
15.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
16.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
17.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
18.
Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
19.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
20.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
21. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
22. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
23. sandi - Quellë's Elenya Colindo (SPC-SR1-235)
24. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
25. Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
26. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
Class Champion
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
Class Reserve Champion
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
3.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
4.
sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
5.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
6.
Bris - Night Before The End Of The World (SPC-MR2-1207)
7.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
8.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
9.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
10.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
11.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
12.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
13.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
14.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
15.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
16.
sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
17.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
18.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
19.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
20.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
21. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
22. miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
23. sandi - Drop Riem (SPC-MR2-131)
24. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
25. Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
26. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
27. felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
28. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
29. Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
30. sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
31. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
32. Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
33. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
34. Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
35. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
36. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
37. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
38. felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
Class Champion
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
Class Reserve Champion
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
3.
sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
4.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
5.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
6.
sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
7.
sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
8.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
9.
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
10.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
11.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
12.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
13.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
14.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
15.
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
16.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
17.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
18.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
19.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
20.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
21. Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
22. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
23. Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
24. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
25. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
Class Champion
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
Class Reserve Champion
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
3.
sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
4.
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
5.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
6.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
7.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
8.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
9.
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
10.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
11.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
12.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
13.
sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
14.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
15.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
16.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
17.
Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
18.
sandi - Pepsi Junior AD (SPC-MR1-474)
19.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
20.
Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
21. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
22. Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
23. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
24. Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
25. sandi - Hwyaid Bluen Bach (SPC-MR1-421)
26. Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
Class Champion
sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
Class Reserve Champion
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
3.
elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
4.
Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
5.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
6.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
7.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
8.
sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
9.
sandi - Anfarwol Dramor Lleng (SPC-SR1-151)
10.
elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
11.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
12.
Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
13.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
14.
elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
15.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
16.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
17.
elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
18.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
19.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
20.
sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
Class Champion
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
Class Reserve Champion
Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
3.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
4.
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
5.
sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
6.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
7.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
8.
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
9.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
10.
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
11.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
12.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
13.
elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
14.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
15.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
16.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
17.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
18.
Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
19.
sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
20.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
21. elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
22. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
Class Champion
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
Class Reserve Champion
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
3.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
4.
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
5.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
6.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
7.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
8.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
9.
sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
10.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
11.
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
12.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
13.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
14.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
15.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
16.
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
17.
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
18.
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
19.
Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
20.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
21. naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
22. Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
23. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
24. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
25. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
26. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
27. sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
28. Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)