1. Riding Class R1 -
40/40
2. Riding Class R2 -
40/40
3. Driving Class R1 -
40/40
4. Driving Class R2 -
40/40
5. In-Hand Class R1 -
40/40
6. In-Hand Class R2 -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
Show Reserve Champion
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
3. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
4. Meeri N. - Snilli Berry (SPC-MR2-334)
5. sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
6. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
Class Champion
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
Class Reserve Champion
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
3.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
4.
Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
5.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
6.
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
7.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
8.
Bris - Eldenberry (SPC-SR1-167)
9.
elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
10.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
11.
sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
12.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
13.
elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
14.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
15.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
16.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
17.
elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
18.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
19.
Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
20.
Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
21. Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
22. Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
23. Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
24. Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
25. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
26. Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
27. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
28. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
29. Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
30. sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
31. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
32. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
33. sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
34. Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
35. sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
36. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
37. elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
38. Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
39. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
40. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
Class Champion
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
Class Reserve Champion
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
3.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
4.
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
5.
sandi - Viherniityn Serena (SPC-MR2-119)
6.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
7.
Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
8.
Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
9.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
10.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
11.
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
12.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
13.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
14.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
15.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
16.
Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
17.
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
18.
sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
19.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
20.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
21. naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
22. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
23. Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
24. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
25. Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
26. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
27. sandi - Mr. Alexander (SPC-SR2-272)
28. felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
29. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
30. elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
31. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
32. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
33. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
34. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
35. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
36. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
37. miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
38. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
39. miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
40. felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
Class Champion
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
Class Reserve Champion
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
3.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
4.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
5.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
6.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
7.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
8.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
9.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
10.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
11.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
12.
elen - Memory (SPC-MR1-806)
13.
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
14.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
15.
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
16.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
17.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
18.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
19.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
20.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
21. Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
22. Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
23. sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
24. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
25. Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
26. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
27. Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
28. sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
29. Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
30. Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
31. elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
32. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
33. Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
34. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
35. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
36. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
37. Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
38. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
39. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
40. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
Class Champion
Meeri N. - Snilli Berry (SPC-MR2-334)
Class Reserve Champion
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
3.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
4.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
5.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
6.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
7.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
8.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
9.
Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
10.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
11.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
12.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
13.
sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
14.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
15.
sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
16.
sandi - Hiewatha Zorro (SPC-SR2-91)
17.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
18.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
19.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
20.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
21. Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
22. felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
23. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
24. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
25. naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
26. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
27. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
28. felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
29. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
30. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
31. felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
32. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
33. miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
34. sandi - Amarn Ruim (SPC-MR2-360)
35. Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
36. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
37. Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
38. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
39. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
40. Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
Class Champion
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
Class Reserve Champion
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
3.
sandi - Hwyaid Bluen Bach (SPC-MR1-421)
4.
Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
5.
Meeri N. - Heulwen Snilli (SPC-MR1-338)
6.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
7.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
8.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
9.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
10.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
11.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
12.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
13.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
14.
Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
15.
Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
16.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
17.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
18.
sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
19.
sandi - Pepsi Junior AD (SPC-MR1-474)
20.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
21. Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
22. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
23. sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
24. Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
25. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
26. Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
27. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
28. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
29. - Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
30. Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
31. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
32. Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
33. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
34. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
35. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
36. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
37. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
38. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
39. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
40. Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
Class Champion
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
Class Reserve Champion
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
3.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
4.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
5.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
6.
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
7.
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
8.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
9.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
10.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
11.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
12.
Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
13.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
14.
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
15.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
16.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
17.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
18.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
19.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
20.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
21. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
22. Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
23. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
24. Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
25. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
26. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
27. naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
28. sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
29. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
30. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
31. Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
32. Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
33. Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
34. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
35. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
36. sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
37. Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
38. Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
39. Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
40. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)