1. Riding Class R1, tammat -
40/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
36/40
3. Riding Class R2, tammat -
35/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
34/40
5. Riding Class R3, tammat -
28/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
29/40
7. Driving Class R1, tammat -
37/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
38/40
9. Driving Class R2, tammat -
35/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
38/40
11. Driving Class R3, tammat -
15/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
14/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
36/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
31/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
35/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
31/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
16/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
19/40
Show Supreme Champion
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
Show Reserve Champion
Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
3. Kida - Dawnfrost Cremello (SPC-SR3-583)
4. Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
5. Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
6. Creimeide - Royal Elizabeth Brii (SPC-MR2-975)
7. Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
8. Dimma - Karus Lysander (SPC-SR3-625)
9. Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
10. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
11. sandi - Starling Birdsong (SPC-MR3-457)
12. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
13. sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
14. Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
15. elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
16. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
17. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
18. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
Class Champion
Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
Class Reserve Champion
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
3.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
4.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
5.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
6.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
7.
elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
8.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
9.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
10.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
11.
elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
12.
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
13.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
14.
elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
15.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
16.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
17.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
18.
elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
19.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
20.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
21. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
22. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
23. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
24. sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
25. Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
26. sandi - Go Go Benign Sandy-Sweet (SPC-MR1-229)
27. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
28. Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
29. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
30. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
31. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
32. Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
33. Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
34. Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
35. Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
36. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
37. Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
38. sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
39. Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
40. Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
Class Champion
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
Class Reserve Champion
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
3.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
4.
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
5.
sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
6.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
7.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
8.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
9.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
10.
sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
11.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
12.
Bris - Eldenberry (SPC-SR1-167)
13.
elen - Gwynedd Rionwr (SPC-SR1-400)
14.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
15.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
16.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
17.
sandi - Villiruusun Fleimur (SPC-SR1-19)
18.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
19.
Dimma - Mic Becker (SPC-SR1-636)
20.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
21. Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
22. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
23. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
24. Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
25. Kida - Midnight Phobia (SPC-SR1-1242)
26. elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
27. Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
28. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
29. elen - Llygedyn Tringad (SPC-SR1-6)
30. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
31. sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
32. Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
33. coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
34. Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
35. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
36. Dimma - Diplomat KV (SPC-SR1-635)
Class Champion
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
Class Reserve Champion
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
3.
Creimeide - Yentel Faidra (SPC-MR2-971)
4.
sandi - Anfarwol Angel Aur (SPC-MR2-282)
5.
sandi - Anfarwol Brenhines y Galon (SPC-MR2-285)
6.
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
7.
sandi - Amorina Q (SPC-MR2-283)
8.
Dimma - Melanie v. Moons (SPC-MR2-667)
9.
Kida - Roanhill Marney (SPC-MR2-388)
10.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
11.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
12.
Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
13.
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
14.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
15.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
16.
Dimma - VU Cinderella (SPC-MR2-683)
17.
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
18.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
19.
Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
20.
Creimeide - Lula Lola Dei (SPC-MR2-967)
21. Creimeide - Yentel Yuliya (SPC-MR2-974)
22. Dimma - Llinos 5594 (SPC-MR2-682)
23. Dimma - Claridge Caoilfhionn (SPC-MR2-684)
24. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
25. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
26. Creimeide - Yentel Aasa (SPC-MR2-973)
27. sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
28. Kida - Drysllwyn Saffron (SPC-MR2-399)
29. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
30. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
31. Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
32. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
33. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
34. Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
35. Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
Class Champion
Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
Class Reserve Champion
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
3.
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
4.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
5.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
6.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
7.
Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
8.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
9.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
10.
sandi - Mr. Alexander (SPC-SR2-272)
11.
Creimeide - Yentel Vikingr (SPC-SR2-970)
12.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
13.
Creimeide - Yentel Pramia (SPC-SR2-1041)
14.
sandi - Anfarwol Morfran (SPC-SR2-268)
15.
Kida - Pencalow Ernie (SPC-SR2-1206)
16.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
17.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
18.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
19.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
20.
Kida - Mochachino (SPC-SR2-407)
21. sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
22. Creimeide - Elfen Porrelth (SPC-SR2-1205)
23. Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
24. Creimeide - Mangon Rumpelstiltskin (SPC-SR2-972)
25. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
26. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
27. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
28. sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
29. naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
30. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
31. elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
32. Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
33. Kida - Dúnhere Evyn (SPC-SR2-731)
34. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
Class Champion
Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
3.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
4.
sandi - Poniniemen Brethil (SPC-MR3-463)
5.
Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
6.
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
7.
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
8.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
9.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
10.
Kida - Dawnfrost Navy Blue (SPC-MR3-598)
11.
Kida - Charleroi Snow Carol (SPC-MR3-594)
12.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
13.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
14.
sandi - Whiten Gwalia (SPC-MR3-468)
15.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
16.
Kida - Melksham Ireland (SPC-MR3-590)
17.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
18.
sandi - Hallapuro's Designer (SPC-MR3-461)
19.
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
20.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
21. Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
22. Kida - Norfolk Sacnite (SPC-MR3-591)
23. Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
24. Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
25. Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
26. Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
27. Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
28. sandi - Quellë's October Leaves (SPC-MR3-464)
Class Champion
Kida - Dawnfrost Cremello (SPC-SR3-583)
Class Reserve Champion
Dimma - Iltamäen Elmer (SPC-SR3-622)
3.
sandi - Heart of Night Has a Criminal (SPC-SR3-414)
4.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
5.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
6.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
7.
Dimma - Claridge Jonatan (SPC-SR3-623)
8.
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
9.
sandi - Taffynerd Random (SPC-SR3-413)
10.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
11.
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
12.
sandi - TZ Regentanz (SPC-SR3-380)
13.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
14.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
15.
Kida - Checkmate Avenue (SPC-SR3-581)
16.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
17.
Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
18.
Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
19.
Kida - Dawnfrost Hasufel (SPC-SR3-584)
20.
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
21. Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
22. Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
23. Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
24. Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
25. sandi - Heart of Night's Full of Silver (SPC-SR3-424)
26. Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
27. Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
28. Kida - Cranebergs Hilton (SPC-SR3-582)
29. Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
Class Champion
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
3.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
4.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
5.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
6.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
7.
sandi - Honeyvalley's First (SPC-MR1-473)
8.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
9.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
10.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
11.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
12.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
13.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
14.
Dimma - Vien Briowa (SPC-MR1-685)
15.
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
16.
elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
17.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
18.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
19.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
20.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
21. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
22. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
23. Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
24. elen - Memory (SPC-MR1-806)
25. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
26. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
27. Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
28. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
29. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
30. coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
31. Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
32. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
33. sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
34. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
35. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
36. sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
37. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
Class Champion
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
Class Reserve Champion
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
3.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
4.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
5.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
6.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
7.
sandi - Quellë's Elenya Colindo (SPC-SR1-235)
8.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
9.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
10.
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
11.
Dimma - Flamboyant (SPC-SR1-672)
12.
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
13.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
14.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
15.
sandi - Quellë Púrëa Sercë (SPC-SR1-231)
16.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
17.
Dimma - Claridge Shameless (SPC-SR1-642)
18.
Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
19.
Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
20.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
21. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
22. Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
23. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
24. Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
25. coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
26. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
27. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
28. Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
29. sandi - Rhisiart Vienna (SPC-SR1-535)
30. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
31. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
32. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
33. Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
34. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
35. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
36. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
37. Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
38. sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
Class Champion
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
3.
sandi - Drop Riem (SPC-MR2-131)
4.
Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
5.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
6.
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
7.
Bris - Night Before The End Of The World (SPC-MR2-1207)
8.
Meeri N. - Snilli Berry (SPC-MR2-334)
9.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
10.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
11.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
12.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
13.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
14.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
15.
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
16.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
17.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
18.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
19.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
20.
sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
21. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
22. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
23. sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
24. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
25. sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
26. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
27. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
28. Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
29. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
30. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
31. Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
32. Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
33. Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
34. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
35. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
Class Champion
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
3.
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
4.
Dimma - Bubba Shrimp (SPC-SR2-654)
5.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
6.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
7.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
8.
sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
9.
sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
10.
Dimma - Claridge After School (SPC-SR2-657)
11.
Creimeide - Yentel Bruinir (SPC-SR2-968)
12.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
13.
sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
14.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
15.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
16.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
17.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
18.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
19.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
20.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
21. Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
22. Creimeide - Vuornan Polar Bear (SPC-SR2-969)
23. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
24. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
25. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
26. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
27. naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
28. Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
29. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
30. Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
31. Dimma - Benji Fiasco MET (SPC-SR2-656)
32. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
33. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
34. Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
35. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
36. Creimeide - Vehkakorven Silverwing (SPC-SR2-966)
37. Creimeide - Lannister Gold Brii (SPC-SR2-965)
38. Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
Class Champion
sandi - Starling Birdsong (SPC-MR3-457)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Victoria (SPC-MR3-629)
3.
Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
4.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
5.
sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
6.
sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
7.
sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
8.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
9.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
10.
Dimma - Claridge Stella (SPC-MR3-632)
11.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
12.
Dimma - Salty Lyn (SPC-MR3-687)
13.
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
14.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
15.
Dimma - Ratsupolun Vilma (SPC-MR3-631)
Class Champion
Dimma - Karus Lysander (SPC-SR3-625)
Class Reserve Champion
sandi - Areten Roosteren (SPC-SR3-446)
3.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
4.
Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
5.
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
6.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
7.
Dimma - Delicate Paladin (SPC-SR3-681)
8.
sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
9.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
10.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
11.
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
12.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
13.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
14.
sandi - Duskregne (SPC-SR3-221)
Class Champion
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
Class Reserve Champion
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
3.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
4.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
5.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
6.
sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
7.
sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
8.
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
9.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
10.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
11.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
12.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
13.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
14.
Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
15.
Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
16.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
17.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
18.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
19.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
20.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
21. Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
22. Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
23. sandi - Hwyaid Bluen Bach (SPC-MR1-421)
24. Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
25. Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
26. Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
27. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
28. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
29. Meeri N. - Heulwen Snilli (SPC-MR1-338)
30. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
31. Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
32. Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
33. Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
34. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
35. sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
36. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
Class Champion
Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
Class Reserve Champion
elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
3.
Creimeide - Rhewllyd Fflarne (SPC-SR1-1203)
4.
Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
5.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
6.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
7.
sandi - Pencalow Green Magic (SPC-SR1-173)
8.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
9.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
10.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
11.
elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
12.
elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
13.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
14.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
15.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
16.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
17.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
18.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
19.
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
20.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
21. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
22. elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
23. Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
24. sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
25. Creimeide - Pencalow Fardo (SPC-SR1-1204)
26. sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
27. Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
28. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
29. sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
30. Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
31. Creimeide - Pikkupellon Casper (SPC-SR1-1202)
Class Champion
Creimeide - Royal Elizabeth Brii (SPC-MR2-975)
Class Reserve Champion
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
3.
Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
4.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
5.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
6.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
7.
Creimeide - Lilymoor Yelena (SPC-MR2-977)
8.
sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
9.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
10.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
11.
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
12.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
13.
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
14.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
15.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
16.
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
17.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
18.
Creimeide - Mangon Fortuna (SPC-MR2-1042)
19.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
20.
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
21. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
22. Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
23. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
24. elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
25. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
26. sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
27. Creimeide - Yentel Lemon Chiffon (SPC-MR2-976)
28. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
29. Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
30. Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
31. Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
32. elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
33. Kida - Cornbell Redberry (SPC-MR2-513)
34. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
35. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
Class Champion
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
Class Reserve Champion
Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
3.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
4.
sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
5.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
6.
Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
7.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
8.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
9.
Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
10.
Dimma - Mihan Merrion (SPC-SR2-673)
11.
Dimma - Pheros (SPC-SR2-650)
12.
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
13.
Dimma - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-675)
14.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
15.
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
16.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
17.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
18.
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
19.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
20.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
21. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
22. Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
23. naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
24. Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
25. Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
26. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
27. sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
28. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
29. Dimma - Lilymoor Orion (SPC-SR2-653)
30. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
31. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
Class Champion
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
Class Reserve Champion
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
3.
Kida - Carleon Cream Lux (SPC-MR3-595)
4.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
5.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
6.
Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
7.
Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)
8.
sandi - Rachel Rocks (SPC-MR3-488)
9.
sandi - Goldmine (SPC-MR3-471)
10.
sandi - Francina v. Pijnboompit (SPC-MR3-452)
11.
sandi - Katzefrau (SPC-MR3-469)
12.
Kida - Dawnfrost Lustre (SPC-MR3-597)
13.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
14.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
15.
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
16.
Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
Class Champion
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
Class Reserve Champion
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
3.
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
4.
Kida - Elderwood's Blue Dragon (SPC-SR3-587)
5.
sandi - Mirror of Autumn Q (SPC-SR3-247)
6.
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
7.
Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
8.
Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
9.
Dimma - Iltamäen Julius (SPC-SR3-619)
10.
sandi - Q's Cocolight Puzzle (SPC-SR3-343)
11.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
12.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
13.
Kida - Hopscotch Noir (SPC-SR3-585)
14.
sandi - Puddle Anf (SPC-SR3-250)
15.
Nerita - Faking It (SPC-SR3-1128)
16.
Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
17.
Dimma - Frozentroll Karus (SPC-SR3-620)
18.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
19.
sandi - Angharad SEA (SPC-SR3-223)