1. Driving Class R1, tammat -
40/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. Driving Class R2, tammat -
40/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
40/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
40/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
40/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
40/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Creimeide - Pikkupellon Casper (SPC-SR1-1202)
Show Reserve Champion
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
3. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
4. Creimeide - Elfen Porrelth (SPC-SR2-1205)
5. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
6. Ally - Warwick White Winslow (SPC-SR1-381)
7. miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
8. elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
Class Champion
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
Class Reserve Champion
sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
3.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
4.
elen - Memory (SPC-MR1-806)
5.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
6.
sandi - Honeyvalley's First (SPC-MR1-473)
7.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
8.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
9.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
10.
Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
11.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
12.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
13.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
14.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
15.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
16.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
17.
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
18.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
19.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
20.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
21. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
22. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
23. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
24. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
25. Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
26. Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
27. Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
28. Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
29. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
30. Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
31. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
32. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
33. Creimeide - Vehkakorven Delwyn (SPC-MR1-1198)
34. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
35. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
36. Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
37. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
38. sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
39. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
40. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
Class Champion
Ally - Warwick White Winslow (SPC-SR1-381)
Class Reserve Champion
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
3.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
4.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
5.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
6.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
7.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
8.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
9.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
10.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
11.
Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
12.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
13.
Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
14.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
15.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
16.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
17.
sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
18.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
19.
Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
20.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
21. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
22. Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
23. Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
24. sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
25. Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
26. Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
27. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
28. Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
29. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
30. sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
31. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
32. sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
33. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
34. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
35. Ally - Mawr Marchog (SPC-SR1-382)
36. Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
37. Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
38. Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
39. Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
40. Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
Class Champion
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
Class Reserve Champion
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
3.
sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
4.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
5.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
6.
Creimeide - Yentel Yuliya (SPC-MR2-974)
7.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
8.
Creimeide - Yentel Faidra (SPC-MR2-971)
9.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
10.
Bris - Night Before The End Of The World (SPC-MR2-1207)
11.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
12.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
13.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
14.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
15.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
16.
sandi - Drop Riem (SPC-MR2-131)
17.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
18.
Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
19.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
20.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
21. Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
22. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
23. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
24. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
25. Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
26. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
27. sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
28. sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
29. Creimeide - Lula Lola Dei (SPC-MR2-967)
30. Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
31. Creimeide - Yentel Aasa (SPC-MR2-973)
32. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
33. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
34. Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
35. Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
36. miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
37. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
38. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
39. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
40. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
Class Champion
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
Class Reserve Champion
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
3.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
4.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
5.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
6.
Creimeide - Yentel Vikingr (SPC-SR2-970)
7.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
8.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
9.
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
10.
Dimma - Benji Fiasco MET (SPC-SR2-656)
11.
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
12.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
13.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
14.
Creimeide - Vehkakorven Silverwing (SPC-SR2-966)
15.
Creimeide - Yentel Bruinir (SPC-SR2-968)
16.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
17.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
18.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
19.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
20.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
21. felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
22. Dimma - Claridge After School (SPC-SR2-657)
23. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
24. sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
25. sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
26. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
27. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
28. Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
29. Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
30. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
31. Creimeide - Lannister Gold Brii (SPC-SR2-965)
32. Ally - Moonbeam's Falkner (SPC-SR2-80)
33. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
34. elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
35. Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
36. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
37. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
38. Dimma - Bubba Shrimp (SPC-SR2-654)
39. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
40. sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
Class Champion
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
Class Reserve Champion
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
3.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
4.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
5.
Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
6.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
7.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
8.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
9.
sandi - Pepsi Junior AD (SPC-MR1-474)
10.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
11.
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
12.
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
13.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
14.
sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
15.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
16.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
17.
Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
18.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
19.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
20.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
21. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
22. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
23. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
24. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
25. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
26. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
27. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
28. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
29. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
30. Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
31. Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
32. Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
33. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
34. sandi - Wynn Maelona (SPC-MR1-401)
35. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
36. sandi - Rhian Eirian (SPC-MR1-266)
37. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
38. Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
39. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
40. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
Class Champion
Creimeide - Pikkupellon Casper (SPC-SR1-1202)
Class Reserve Champion
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
3.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
4.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
5.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
6.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
7.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
8.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
9.
sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
10.
elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
11.
elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
12.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
13.
Creimeide - Pencalow Fardo (SPC-SR1-1204)
14.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
15.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
16.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
17.
sandi - Anfarwol Bren Llwyd (SPC-SR1-51)
18.
sandi - Anfarwol Dramor Lleng (SPC-SR1-151)
19.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
20.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
21. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
22. Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
23. Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
24. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
25. Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
26. Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
27. Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
28. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
29. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
30. Creimeide - Rhewllyd Fflarne (SPC-SR1-1203)
31. elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
32. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
33. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
34. Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
35. elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
36. Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
37. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
38. sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
39. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
40. Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
Class Champion
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
Class Reserve Champion
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
3.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
4.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
5.
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
6.
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
7.
elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
8.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
9.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
10.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
11.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
12.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
13.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
14.
sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
15.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
16.
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
17.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
18.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
19.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
20.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
21. Creimeide - Mangon Fortuna (SPC-MR2-1042)
22. miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
23. Creimeide - Yentel Lemon Chiffon (SPC-MR2-976)
24. elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
25. Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
26. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
27. Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
28. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
29. Kida - Cornbell Redberry (SPC-MR2-513)
30. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
31. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
32. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
33. sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
34. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
35. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
36. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
37. Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
38. Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
39. Creimeide - Royal Elizabeth Brii (SPC-MR2-975)
40. Creimeide - Lilymoor Yelena (SPC-MR2-977)
Class Champion
Creimeide - Elfen Porrelth (SPC-SR2-1205)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
3.
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
4.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
5.
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
6.
Dimma - Claridge Smoky Boy (SPC-SR2-659)
7.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
8.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
9.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
10.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
11.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
12.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
13.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
14.
Ally - Anfarwol Brydar (SPC-SR2-507)
15.
Ally - Anfarwol Ochr Llachar (SPC-SR2-721)
16.
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
17.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
18.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
19.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
20.
sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
21. Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
22. Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
23. Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
24. Creimeide - Vuornan Polar Bear (SPC-SR2-969)
25. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
26. Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
27. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
28. Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
29. miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
30. Creimeide - Mangon Rumpelstiltskin (SPC-SR2-972)
31. Creimeide - Yentel Pramia (SPC-SR2-1041)
32. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
33. Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
34. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
35. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
36. sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
37. Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
38. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
39. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
40. Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)