1. Riding Class R1 -
25/40
2. Riding Class R2 -
17/40
3. Riding Class R3 -
10/40
4. Driving Class R1 -
19/40
5. Driving Class R2 -
16/40
6. Driving Class R3 -
12/40
7. In-Hand Class R1 -
21/40
8. In-Hand Class R2 -
20/40
9. In-Hand Class R3 -
11/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
Show Reserve Champion
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
3. Disa - Llancarfan Cellwair Caru (SPC-MR1-3094)
4. birdie - Brunnby Cherry Cake (SPC-MR1-3010)
5. Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
6. Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
7. birdie - Talmine vom Klee (SPC-MR1-3004)
8. Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
9. Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
Class Champion
birdie - Talmine vom Klee (SPC-MR1-3004)
Class Reserve Champion
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
3.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
4.
Sirpa - Erinea Ion (SPC-MR1-3074)
5.
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
6.
Disa - Cedion Cyfodwr Ddu (SPC-SR1-3092)
7.
sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
8.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
9.
Jannica - Pencalow Brynford (SPC-SR1-876)
10.
sarqquu - Swanfall Mór Spirit (SPC-MR1-2771)
11.
leah - Moorgate Ballerini (SPC-MR1-2998)
12.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
13.
Disa - Gearran of Swildie (SPC-SR1-2615)
14.
leah - Moorgate Thor (SPC-SR1-2185)
15.
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
16.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
17.
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
18.
sarqquu - Brooktyr Rainy Éimhear (SPC-MR1-2772)
19.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
20.
Disa - Merrion Marchog Du (SPC-SR1-2438)
21. Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
22. birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
23. birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
24. Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
25. Sirpa - Caitria (SPC-MR1-2862)
Class Champion
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
Class Reserve Champion
Disa - Aberhowell Downy Rose (SPC-MR2-2280)
3.
birdie - Moonclouds Snow Apple (SPC-MR2-3018)
4.
birdie - Klees Reita (SPC-MR2-3014)
5.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
6.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
7.
birdie - Moorgate Eboni (SPC-MR2-3016)
8.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
9.
Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
10.
birdie - Devils Barbiebird (SPC-MR2-3017)
11.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
12.
Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
13.
Sirpa - Lleuad Hunllef Ion (SPC-MR2-2884)
14.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
15.
Disa - Glenwood Maytime (SPC-MR2-2616)
16.
Sirpa - Rhosyn Y Noson Ion (SPC-MR2-2874)
17.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
Class Champion
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
Class Reserve Champion
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
3.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
4.
Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
5.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
6.
birdie - Knockturn Hysteria (SPC-SR3-3025)
7.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
8.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
9.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
10.
birdie - Fern Farewell (SPC-SR3-3012)
Class Champion
birdie - Brunnby Cherry Cake (SPC-MR1-3010)
Class Reserve Champion
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
3.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
4.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
5.
Disa - Llancarfan Ffawydd (SPC-MR1-3095)
6.
leah - Llylwen Morsmordre (SPC-SR1-3000)
7.
birdie - Moorgate Erin (SPC-MR1-3011)
8.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
9.
leah - Moorgate Mwal Mara (SPC-MR1-2999)
10.
birdie - Oakby Athea (SPC-MR1-3023)
11.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
12.
Disa - Avie of Riverford (SPC-MR1-3099)
13.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
14.
Sirpa - MCF Tycheliope (SPC-MR1-3075)
15.
Sirpa - Nerywick Lady Stardust (SPC-MR1-3076)
16.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
17.
leah - Crinow Goldleaf (SPC-MR1-2997)
18.
Disa - Shamrock of Riverford (SPC-SR1-3100)
19.
birdie - Brunnby Sugarberry (SPC-MR1-3009)
Class Champion
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
Class Reserve Champion
Jannica - Mooncloud's Dapples (SPC-SR2-2513)
3.
birdie - Klees Minota (SPC-MR2-3006)
4.
birdie - Kernfield Cherise (SPC-MR2-3007)
5.
Jannica - Mudford Silvan (SPC-SR2-2509)
6.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
7.
Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
8.
Sirpa - Hetty Ion (SPC-MR2-2870)
9.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
10.
Sirpa - Drychiolaeth Ion (SPC-MR2-2883)
11.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
12.
Jannica - Mooncloud's Donald (SPC-SR2-2494)
13.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
14.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
15.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
16.
sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
Class Champion
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
Class Reserve Champion
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
3.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
4.
birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
5.
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
6.
birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
7.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
8.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
9.
Sirpa - Balangurrk Ion (SPC-MR3-3069)
10.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
11.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
12.
sarqquu - Cacuro (SPC-SR3-2581)
Class Champion
Disa - Llancarfan Cellwair Caru (SPC-MR1-3094)
Class Reserve Champion
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
3.
birdie - Laire Davinna (SPC-MR1-3026)
4.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
5.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
6.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
7.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
8.
leah - Brunnby Cottonsaur (SPC-SR1-2175)
9.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
10.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
11.
Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
12.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
13.
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
14.
leah - Caer Emeron (SPC-SR1-2524)
15.
leah - Vaniljavaaran Bedwyr (SPC-SR1-2525)
16.
birdie - Cefnmoor Legend (SPC-MR1-3024)
17.
sarqquu - Treasatyr Utah (SPC-SR1-2770)
18.
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
19.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
20.
Disa - Fiosrach Morag (SPC-MR1-2618)
21. Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
Class Champion
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
Class Reserve Champion
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
3.
leah - Moorgate Laufey (SPC-SR2-2190)
4.
Sirpa - Ceirios Siapan Ion (SPC-MR2-2878)
5.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
6.
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
7.
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
8.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
9.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
10.
Sirpa - Ariannaid Ion (SPC-MR2-2882)
11.
leah - Llanblach Caer Llion (SPC-SR2-2191)
12.
leah - Pencalow Valandur (SPC-SR2-2521)
13.
Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
14.
Disa - Glenwood Daffodil (SPC-MR2-3096)
15.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
16.
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
17.
Disa - Glenwood Honeybunch (SPC-MR2-3097)
18.
Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
19.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
20.
Disa - Glenwood Merrill (SPC-SR2-2253)
Class Champion
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
Class Reserve Champion
birdie - Fern Navidad (SPC-MR3-3043)
3.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
4.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
5.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
6.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
7.
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
8.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
9.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
10.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
11.
birdie - Brunnby Double Trouble (SPC-MR3-3013)