1. Open Class Riding, tammat -
39/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
38/40
3. Open Class Driving, tammat -
30/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
35/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
leah - Moorgate Laufey (SPC-SR2-2190)
Show Reserve Champion
Anzkuli - Nemetona (SPC-MR1-3054)
3. Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
4. Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
Class Champion
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Arhavney Shalya (SPC-MR2-2283)
3.
EmmiN. - Crawling Cedina (SPC-MR2-2282)
4.
Disa - Llancarfan Cellwair Caru (SPC-MR1-3094)
5.
Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
6.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
7.
birdie - Moorgate Erin (SPC-MR1-3011)
8.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
9.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
10.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
11.
Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
12.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
13.
Anzkuli - Pisama (SPC-MR1-3053)
14.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
15.
Anzkuli - S.P Yellow Candy (SPC-MR1-3052)
16.
Anzkuli - Caron Tarantella (SPC-MR1-3060)
17.
leah - Moorgate Ballerini (SPC-MR1-2998)
18.
Julia - Kallan Behitha (SPC-MR3-3042)
19.
Viveka - Buttercup v. Moons (SPC-MR2-3064)
20.
Disa - Llancarfan Ffawydd (SPC-MR1-3095)
21. sarqquu - Swanfall Mór Spirit (SPC-MR1-2771)
22. Disa - Fiosrach Morag (SPC-MR1-2618)
23. Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
24. birdie - Brunnby Sugarberry (SPC-MR1-3009)
25. Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
26. EmmiN. - Mayhem Crispy-Coco (SPC-MR2-2130)
27. Anzkuli - Anniina (SPC-MR1-3061)
28. Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
29. Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
30. birdie - Oakby Athea (SPC-MR1-3023)
31. EmmiN. - Huvin Ghostica (SPC-MR2-2284)
32. sarqquu - Brooktyr Rainy Éimhear (SPC-MR1-2772)
33. Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
34. Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
35. birdie - Brunnby Cherry Cake (SPC-MR1-3010)
36. Hazel - Vinhan Dawnlight (SPC-MR2-3032)
37. Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
38. Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
39. Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
Class Champion
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
Class Reserve Champion
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
3.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
4.
Disa - Llygedyn Caradog (SPC-SR1-3093)
5.
Anzkuli - EZ Pinocchio (SPC-SR1-3029)
6.
Disa - Merrion Marchog Du (SPC-SR1-2438)
7.
EmmiN. - Wanteborgs Jupiter (SPC-SR2-2286)
8.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
9.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
10.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
11.
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
12.
leah - Moorgate Thor (SPC-SR1-2185)
13.
Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
14.
EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
15.
Kida - Crafnant Adeon (SPC-SR1-3087)
16.
sarqquu - Treasatyr Utah (SPC-SR1-2770)
17.
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
18.
sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
19.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
20.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
21. Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
22. birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
23. Hazel - Lancelot (SPC-SR3-3033)
24. Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
25. Anzkuli - Herbertin Lumous (SPC-SR1-3030)
26. Kida - Crafnant Brython (SPC-SR1-3088)
27. Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
28. Anzkuli - Match for Life AD (SPC-SR1-3031)
29. Jannica - Pencalow Brynford (SPC-SR1-876)
30. EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
31. Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
32. birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
33. Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
34. Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
35. Anzkuli - A.D. Mr Tempest (SPC-SR1-3028)
36. Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
37. Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
38. Disa - Fiosrach Logan (SPC-SR1-3098)
Class Champion
Anzkuli - Nemetona (SPC-MR1-3054)
Class Reserve Champion
leah - Strandshire Pick-A-Dilly (SPC-MR2-2145)
3.
birdie - Talmine vom Klee (SPC-MR1-3004)
4.
EmmiN. - Skölgards Miira (SPC-MR2-2725)
5.
EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2727)
6.
leah - Glenwood Evony (SPC-MR2-2174)
7.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
8.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
9.
Anzkuli - Joseriiana (SPC-MR1-3057)
10.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
11.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
12.
Sirpa - Balangurrk Ion (SPC-MR3-3069)
13.
EmmiN. - Dancing Diva (SPC-MR2-2726)
14.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
15.
Disa - Glenwood Honeybunch (SPC-MR2-3097)
16.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
17.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
18.
EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2406)
19.
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
20.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
21. Disa - Avie of Riverford (SPC-MR1-3099)
22. Anzkuli - Lenita (SPC-MR1-3056)
23. Anzkuli - Lina Flower (SPC-MR1-3055)
24. Viveka - Perlemount October Mist (SPC-MR2-2986)
25. Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
26. Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
27. leah - Crinow Honeyscotch (SPC-MR2-2173)
28. Viveka - Lily’s Little Cinnamon Rose (SPC-MR2-3065)
29. Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
30. Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
Class Champion
leah - Moorgate Laufey (SPC-SR2-2190)
Class Reserve Champion
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
3.
Anzkuli - Plata de Flecha (SPC-SR1-3038)
4.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
5.
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
6.
EmmiN. - Valyrian Draqula (SPC-SR2-3049)
7.
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
8.
Anzkuli - Speckled Boy (SPC-SR1-3037)
9.
Anzkuli - Golden Ice (SPC-SR1-3039)
10.
leah - Llanblach Caer Llion (SPC-SR2-2191)
11.
EmmiN. - Valyrian Warrior (SPC-SR2-3048)
12.
leah - Pencalow Valandur (SPC-SR2-2521)
13.
birdie - Barlestone Mickey (SPC-SR1-3020)
14.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
15.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
16.
Disa - Cedion Cyfodwr Ddu (SPC-SR1-3092)
17.
Disa - Gearran of Swildie (SPC-SR1-2615)
18.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
19.
Anzkuli - White Warrior (SPC-SR1-3040)
20.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
21. Jannica - Mudford Silvan (SPC-SR2-2509)
22. EmmiN. - Goldenrod Hummingbird (SPC-SR2-3050)
23. sarqquu - Cacuro (SPC-SR3-2581)
24. Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
25. sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
26. Disa - Shamrock of Riverford (SPC-SR1-3100)
27. Viveka - Lily’s Little Dreamwinter (SPC-SR2-3067)
28. birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
29. Viveka - Playground's The Nutcracker (SPC-SR2-3068)
30. Jannica - Mooncloud's Donald (SPC-SR2-2494)
31. EmmiN. - Charly v.d. Bergdijk (SPC-SR2-3051)
32. Viveka - Lily’s Little Sir Sparkle (SPC-SR2-3066)
33. birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
34. birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
35. Jannica - Mooncloud's Dapples (SPC-SR2-2513)