1. Open Class Riding -
38/40
2. Open Class Driving -
35/40
3. Open Class In-Hand -
38/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
EmmiN. - Skölgards Miira (SPC-MR2-2725)
Show Reserve Champion
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
3. sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
Class Champion
sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
Class Reserve Champion
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
3.
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
4.
EmmiN. - Wanteborgs Jupiter (SPC-SR2-2286)
5.
Anzkuli - Lina Flower (SPC-MR1-3055)
6.
Anzkuli - S.P Yellow Candy (SPC-MR1-3052)
7.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
8.
birdie - Fern Navidad (SPC-MR3-3043)
9.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
10.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
11.
Jannica - Pencalow Brynford (SPC-SR1-876)
12.
Anzkuli - Nemetona (SPC-MR1-3054)
13.
Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
14.
EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
15.
Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
16.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
17.
Julia - Kallan Behitha (SPC-MR3-3042)
18.
Disa - Aberhowell Downy Rose (SPC-MR2-2280)
19.
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
20.
birdie - Brunnby Double Trouble (SPC-MR3-3013)
21. Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
22. Viveka - Buttercup v. Moons (SPC-MR2-3064)
23. sarqquu - Brooktyr Rainy Éimhear (SPC-MR1-2772)
24. EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
25. Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
26. birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
27. Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
28. Anzkuli - Pisama (SPC-MR1-3053)
29. sarqquu - Swanfall Mór Spirit (SPC-MR1-2771)
30. Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
31. sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
32. Disa - Glenwood Maytime (SPC-MR2-2616)
33. Kida - Crafnant Adeon (SPC-SR1-3087)
34. birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
35. Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
36. Kida - Crafnant Brython (SPC-SR1-3088)
37. Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
38. Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
Class Champion
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Valyrian Warrior (SPC-SR2-3048)
3.
Viveka - Perlemount October Mist (SPC-MR2-2986)
4.
Disa - Cedion Cyfodwr Ddu (SPC-SR1-3092)
5.
Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
6.
EmmiN. - Charly v.d. Bergdijk (SPC-SR2-3051)
7.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
8.
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
9.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
10.
Anzkuli - Speckled Boy (SPC-SR1-3037)
11.
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
12.
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
13.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
14.
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
15.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
16.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
17.
Anzkuli - Golden Ice (SPC-SR1-3039)
18.
Jannica - Mooncloud's Dapples (SPC-SR2-2513)
19.
Jannica - Mooncloud's Donald (SPC-SR2-2494)
20.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
21. birdie - Knockturn Hysteria (SPC-SR3-3025)
22. birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
23. Disa - Gearran of Swildie (SPC-SR1-2615)
24. Jannica - Mudford Silvan (SPC-SR2-2509)
25. Anzkuli - Plata de Flecha (SPC-SR1-3038)
26. Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
27. birdie - Fern Farewell (SPC-SR3-3012)
28. EmmiN. - Goldenrod Hummingbird (SPC-SR2-3050)
29. sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
30. EmmiN. - Valyrian Draqula (SPC-SR2-3049)
31. Sirpa - Balangurrk Ion (SPC-MR3-3069)
32. sarqquu - Cacuro (SPC-SR3-2581)
33. sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
34. Disa - Shamrock of Riverford (SPC-SR1-3100)
35. Anzkuli - White Warrior (SPC-SR1-3040)
Class Champion
EmmiN. - Skölgards Miira (SPC-MR2-2725)
Class Reserve Champion
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
3.
EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2406)
4.
EmmiN. - Dancing Diva (SPC-MR2-2726)
5.
Viveka - Playground's The Nutcracker (SPC-SR2-3068)
6.
Anzkuli - A.D. Mr Tempest (SPC-SR1-3028)
7.
Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
8.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
9.
Hazel - Lancelot (SPC-SR3-3033)
10.
Hazel - Vinhan Dawnlight (SPC-MR2-3032)
11.
Viveka - Lily’s Little Cinnamon Rose (SPC-MR2-3065)
12.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
13.
sarqquu - Treasatyr Utah (SPC-SR1-2770)
14.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
15.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
16.
Anzkuli - Herbertin Lumous (SPC-SR1-3030)
17.
Disa - Glenwood Daffodil (SPC-MR2-3096)
18.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
19.
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
20.
Kida - Kernfield Caswallon (SPC-SR2-3091)
21. Anzkuli - Match for Life AD (SPC-SR1-3031)
22. Viveka - Lily’s Little Sir Sparkle (SPC-SR2-3066)
23. Viveka - Lily’s Little Dreamwinter (SPC-SR2-3067)
24. Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
25. Anzkuli - EZ Pinocchio (SPC-SR1-3029)
26. Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
27. Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
28. Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
29. 02207 - Storyteller's Dollmaker (SPC-MR1-2600)
30. Huliuli - Pandemonium (SPC-SR1-3041)
31. Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
32. birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
33. birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
34. birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
35. EmmiN. - Valyrian Scyrilla (SPC-MR2-2405)
36. Kida - Fern Arianrhod (SPC-MR2-3090)
37. Disa - Glenwood Honeybunch (SPC-MR2-3097)
38. Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)