1. Riding Class R1, tammat -
23/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Riding Class R2, tammat -
18/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
17/40
5. Riding Class R3, tammat -
15/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
16/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
Show Reserve Champion
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
3. Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
4. Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
5. TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
6. Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
Class Champion
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
3.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
4.
VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
5.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
6.
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
7.
Anzkuli - Pisama (SPC-MR1-3053)
8.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
9.
Anzkuli - S.P Yellow Candy (SPC-MR1-3052)
10.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
11.
Anzkuli - Joseriiana (SPC-MR1-3057)
12.
Sirpa - Erinea Ion (SPC-MR1-3074)
13.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
14.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
15.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
16.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
17.
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
18.
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
19.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
20.
birdie - Talmine vom Klee (SPC-MR1-3004)
21. TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
22. Anzkuli - Lenita (SPC-MR1-3056)
23. Sirpa - Caitria (SPC-MR1-2862)
Class Champion
TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
Class Reserve Champion
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
3.
Anzkuli - Plata de Flecha (SPC-SR1-3038)
4.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
5.
Anzkuli - Speckled Boy (SPC-SR1-3037)
6.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
7.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
8.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
9.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
10.
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
11.
Kida - Crafnant Brython (SPC-SR1-3088)
12.
TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
13.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
14.
TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
15.
Kida - Crafnant Adeon (SPC-SR1-3087)
16.
Jannica - Pencalow Brynford (SPC-SR1-876)
17.
Anzkuli - White Warrior (SPC-SR1-3040)
18.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
19.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
20.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
21. Sirpa - Ealhstan Ion (SPC-SR1-3073)
22. TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
23. Anzkuli - Golden Ice (SPC-SR1-3039)
Class Champion
Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
Class Reserve Champion
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
3.
birdie - Klees Minota (SPC-MR2-3006)
4.
TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
5.
birdie - Kernfield Cherise (SPC-MR2-3007)
6.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
7.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
8.
TuuliaT. - HH’s El Diamante (SPC-MR2-2939)
9.
Sirpa - Lleuad Hunllef Ion (SPC-MR2-2884)
10.
Sirpa - Rhosyn Y Noson Ion (SPC-MR2-2874)
11.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
12.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
13.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
14.
TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
15.
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
16.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
17.
Hazel - Vinhan Dawnlight (SPC-MR2-3032)
18.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
Class Champion
Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Adwr Oimealg (SPC-SR2-2700)
3.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
4.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
5.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
6.
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
7.
Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
8.
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
9.
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
10.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
11.
TuuliaT. - Eryl Dilwyn (SPC-SR2-2706)
12.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
13.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
14.
TuuliaT. - Gwynedd Carwyn (SPC-SR2-2701)
15.
TuuliaT. - Cedion Moondust (SPC-SR2-2705)
16.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
17.
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
Class Champion
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
Class Reserve Champion
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
3.
birdie - Fern Navidad (SPC-MR3-3043)
4.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
5.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
6.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
7.
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
8.
Anzkuli - Luxory (SPC-MR3-3027)
9.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
10.
Julia - Kallan Behitha (SPC-MR3-3042)
11.
VRL-10138 - Chalmora (SPC-MR3-2979)
12.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
13.
birdie - Brunnby Double Trouble (SPC-MR3-3013)
14.
Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
15.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
Class Champion
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
3.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
4.
Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
5.
VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
6.
birdie - Knockturn Hysteria (SPC-SR3-3025)
7.
Hazel - Lancelot (SPC-SR3-3033)
8.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
9.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
10.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
11.
birdie - Fern Farewell (SPC-SR3-3012)
12.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
13.
VRL-10138 - Golden Dragon WD (SPC-SR3-2980)
14.
Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
15.
birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
16.
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)