1. Open Class Driving, tammat -
29/40
2. Open Class Driving, orit&ruunat -
28/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
birdie - Moorgate Eboni (SPC-MR2-3016)
Show Reserve Champion
leah - Caer Emeron (SPC-SR1-2524)
Class Champion
birdie - Moorgate Eboni (SPC-MR2-3016)
Class Reserve Champion
Sirpa - Balangurrk Ion (SPC-MR3-3069)
3.
leah - Moorgate Llilwch (SPC-MR1-2157)
4.
birdie - Klees Reita (SPC-MR2-3014)
5.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
6.
Meiju K. - Jeilin Cherrieboo (SPC-MR2-3082)
7.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
8.
Jere - Cadwy (SPC-MR1-2978)
9.
Kida - Crafnant Ionawr (SPC-MR1-3001)
10.
birdie - Devils Barbiebird (SPC-MR2-3017)
11.
birdie - Moonclouds Snow Apple (SPC-MR2-3018)
12.
Meiju K. - Mooncloud's Fairytale (SPC-MR2-3081)
13.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
14.
leah - Crinow Goldleaf (SPC-MR1-2997)
15.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
16.
Emmy - A.D. Lina's Little Lucia (SPC-MR2-3044)
17.
Meiju K. - Mooncloud's Bubblegum (SPC-MR2-3080)
18.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
19.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
20.
Jere - Teleri 555 (SPC-MR1-2981)
21. Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
22. Jere - Dwynwen (SPC-MR1-2982)
23. Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
24. Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
25. Meiju K. - Mooncloud's Dumle (SPC-MR2-3079)
26. Hazel - Vinhan Dawnlight (SPC-MR2-3032)
27. leah - Moorgate Rhosyn Aur (SPC-MR1-2523)
28. Jere - Glesni (SPC-MR1-2983)
29. leah - Moorgate Mwal Mara (SPC-MR1-2999)
Class Champion
leah - Caer Emeron (SPC-SR1-2524)
Class Reserve Champion
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-3015)
3.
Jannica - Mooncloud's Dapples (SPC-SR2-2513)
4.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
5.
birdie - Klees Ales (SPC-SR2-3019)
6.
Kida - Crafnant Brython (SPC-SR1-3088)
7.
birdie - Klees Ales (SPC-SR2-3005)
8.
Kida - Crafnant Elis (SPC-SR1-3002)
9.
leah - Llylwen Morsmordre (SPC-SR1-3000)
10.
Jannica - Pencalow Brynford (SPC-SR1-876)
11.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
12.
Jere - Prothro 555 (SPC-SR1-2994)
13.
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
14.
Kida - Crafnant Adeon (SPC-SR1-3087)
15.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
16.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
17.
Jere - Prys 555 (SPC-SR1-2984)
18.
Jere - Cadwallader 555 (SPC-SR1-3045)
19.
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
20.
Meiju K. - Sparklehex Afternoon Delight (SPC-SR3-3085)
21. Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
22. Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
23. Jannica - Mudford Silvan (SPC-SR2-2509)
24. Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
25. leah - Vaniljavaaran Bedwyr (SPC-SR1-2525)
26. leah - Brunnby Cottonsaur (SPC-SR1-2175)
27. birdie - Klees Glandwr (SPC-SR2-3008)
28. Kida - Crafnant Arwyn (SPC-SR1-3003)