1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
39/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Meiju K. - Mooncloud's Dumle (SPC-MR2-3079)
Show Reserve Champion
Tinúvel - Angren Mordred (SPC-SR2-2434)
3. Anzkuli - Golden Ice (SPC-SR1-3039)
4. Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
Class Champion
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
Class Reserve Champion
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
3.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
4.
Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
5.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
6.
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
7.
Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
8.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
9.
Kida - Crafnant Ionawr (SPC-MR1-3001)
10.
Anzkuli - S.P Yellow Candy (SPC-MR1-3052)
11.
Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
12.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
13.
Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
14.
VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
15.
Anzkuli - Pisama (SPC-MR1-3053)
16.
Emmy - Bella Violetta KS (SPC-MR2-2951)
17.
Julia - Kallan Behitha (SPC-MR3-3042)
18.
Anzkuli - Anniina (SPC-MR1-3061)
19.
Anzkuli - Caron Tarantella (SPC-MR1-3060)
20.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
21. Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
22. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
23. Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
24. Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
25. Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
26. Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
27. Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
28. VRL-10138 - Chalmora (SPC-MR3-2979)
29. Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
30. Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
31. Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
32. Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
33. Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
34. Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
35. Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
36. Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
37. Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
38. Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
39. Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
40. Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
Class Champion
Tinúvel - Angren Mordred (SPC-SR2-2434)
Class Reserve Champion
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
3.
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
4.
Disa - Merrion Marchog Du (SPC-SR1-2438)
5.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
6.
Anzkuli - Herbertin Lumous (SPC-SR1-3030)
7.
Tinúvel - Angren Felix Felicis (SPC-SR1-1956)
8.
Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
9.
Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
10.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
11.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
12.
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
13.
Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
14.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
15.
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
16.
Disa - Gearran of Swildie (SPC-SR1-2615)
17.
Emmy - Solinan Little Pirate (SPC-SR2-2773)
18.
Kida - Crafnant Arwyn (SPC-SR1-3003)
19.
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
20.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
21. Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
22. Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
23. Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
24. Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
25. Anzkuli - Match for Life AD (SPC-SR1-3031)
26. Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
27. VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
28. Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
29. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
30. Anzkuli - EZ Pinocchio (SPC-SR1-3029)
31. Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
32. Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
33. Hazel - Lancelot (SPC-SR3-3033)
34. Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
35. birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
36. Anzkuli - A.D. Mr Tempest (SPC-SR1-3028)
37. Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
38. VRL-10138 - Golden Dragon WD (SPC-SR3-2980)
39. Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
40. Tinúvel - Angren Pilgrim (SPC-SR2-1957)
Class Champion
Meiju K. - Mooncloud's Dumle (SPC-MR2-3079)
Class Reserve Champion
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
3.
Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
4.
Emmy - A.D. Lina's Little Lucia (SPC-MR2-3044)
5.
Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
6.
birdie - Kernfield Cherise (SPC-MR2-3007)
7.
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
8.
Viveka - Lily’s Little Cinnamon Rose (SPC-MR2-3065)
9.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
10.
Anzkuli - Joseriiana (SPC-MR1-3057)
11.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
12.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
13.
Jere - Teleri 555 (SPC-MR1-2981)
14.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
15.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
16.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
17.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
18.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
19.
Anzkuli - Nemetona (SPC-MR1-3054)
20.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
21. Tinúvel - Lilium 5594 (SPC-MR2-162)
22. Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
23. Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
24. birdie - Klees Minota (SPC-MR2-3006)
25. Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
26. Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
27. Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
28. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
29. Anzkuli - Lenita (SPC-MR1-3056)
30. Viveka - Perlemount October Mist (SPC-MR2-2986)
31. Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
32. Hazel - Vinhan Dawnlight (SPC-MR2-3032)
33. Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
34. Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
35. Jere - Dwynwen (SPC-MR1-2982)
36. Tinúvel - Angren Ealasaid (SPC-MR1-2435)
37. Jere - Glesni (SPC-MR1-2983)
38. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
39. Jere - Cadwy (SPC-MR1-2978)
40. Anzkuli - Lina Flower (SPC-MR1-3055)
Class Champion
Anzkuli - Golden Ice (SPC-SR1-3039)
Class Reserve Champion
birdie - Klees Ales (SPC-SR2-3005)
3.
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
4.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
5.
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
6.
Jannica - Mooncloud's Dapples (SPC-SR2-2513)
7.
Viveka - Playground's The Nutcracker (SPC-SR2-3068)
8.
Mitchie - Meistr Padrig Gem (SPC-SR2-2947)
9.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
10.
Anzkuli - Speckled Boy (SPC-SR1-3037)
11.
Jere - Prys 555 (SPC-SR1-2984)
12.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
13.
Jannica - Mooncloud's Donald (SPC-SR2-2494)
14.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
15.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
16.
Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
17.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
18.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
19.
Jannica - Mudford Silvan (SPC-SR2-2509)
20.
birdie - Klees Ales (SPC-SR2-3019)
21. Jere - Cadwallader 555 (SPC-SR1-3045)
22. Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
23. Viveka - Lily’s Little Dreamwinter (SPC-SR2-3067)
24. Anzkuli - Plata de Flecha (SPC-SR1-3038)
25. Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
26. birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-3015)
27. Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
28. Jere - Prothro 555 (SPC-SR1-2994)
29. Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
30. Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
31. Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
32. Viveka - Lily’s Little Sir Sparkle (SPC-SR2-3066)
33. Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
34. Anzkuli - White Warrior (SPC-SR1-3040)
35. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
36. Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
37. birdie - Klees Glandwr (SPC-SR2-3008)
38. Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
39. Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)