1. Open Class Riding -
40/40
2. Open Class Driving -
40/40
3. Open Class In-Hand -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
Show Reserve Champion
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
3. Anzkuli - Luxory (SPC-MR3-3027)
Class Champion
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
Class Reserve Champion
Anzkuli - EZ Pinocchio (SPC-SR1-3029)
3.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
4.
Kida - Crafnant Ionawr (SPC-MR1-3001)
5.
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
6.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
7.
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
8.
Anzkuli - Herbertin Lumous (SPC-SR1-3030)
9.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
10.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
11.
Disa - Fiosrach Morag (SPC-MR1-2618)
12.
Anzkuli - Match for Life AD (SPC-SR1-3031)
13.
Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
14.
Julia - Kallan Behitha (SPC-MR3-3042)
15.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
16.
Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
17.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
18.
EmmiN. - Wanteborgs Jupiter (SPC-SR2-2286)
19.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
20.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
21. EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
22. Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
23. Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
24. Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
25. Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
26. Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
27. Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
28. EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
29. Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
30. Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
31. Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
32. Viveka - Queen of Sunshine Dust (SPC-MR3-2819)
33. Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
34. Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
35. Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
36. Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
37. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
38. Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
39. Anzkuli - A.D. Mr Tempest (SPC-SR1-3028)
40. Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
Class Champion
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
Class Reserve Champion
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
3.
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
4.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
5.
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
6.
Jannica - Mooncloud's Dapples (SPC-SR2-2513)
7.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
8.
EmmiN. - Mayhem Royal Blackberry (SPC-MR2-2404)
9.
Jannica - Mooncloud's Donald (SPC-SR2-2494)
10.
EmmiN. - Valyrian Scyrilla (SPC-MR2-2405)
11.
Jere - Prothro 555 (SPC-SR1-2994)
12.
Anzkuli - White Warrior (SPC-SR1-3040)
13.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
14.
Jere - Aberthol (SPC-SR1-2549)
15.
Jere - Prys 555 (SPC-SR1-2984)
16.
Emmy - A.D. Lina's Little Lucia (SPC-MR2-3044)
17.
Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
18.
Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
19.
Disa - Gearran of Swildie (SPC-SR1-2615)
20.
Mitchie - Meistr Padrig Gem (SPC-SR2-2947)
21. Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
22. Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
23. Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
24. Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
25. Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
26. Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
27. Anzkuli - Speckled Boy (SPC-SR1-3037)
28. Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
29. Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
30. EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2406)
31. Jere - Cadwallader 555 (SPC-SR1-3045)
32. VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
33. EmmiN. - Valyrian Candy Dust (SPC-MR2-2403)
34. Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
35. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
36. Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
37. Anzkuli - Golden Ice (SPC-SR1-3039)
38. Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
39. Jannica - Mudford Silvan (SPC-SR2-2509)
40. Anzkuli - Plata de Flecha (SPC-SR1-3038)
Class Champion
Anzkuli - Luxory (SPC-MR3-3027)
Class Reserve Champion
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
3.
EmmiN. - Skölgards Miira (SPC-MR2-2725)
4.
Viveka - Perlemount October Mist (SPC-MR2-2986)
5.
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
6.
Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
7.
Viveka - Iltamäen Malva (SPC-MR3-2822)
8.
Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
9.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
10.
Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
11.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
12.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
13.
Viveka - Golden Glitter (SPC-MR2-2985)
14.
VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
15.
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
16.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
17.
Disa - Glenwood Maytime (SPC-MR2-2616)
18.
Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
19.
EmmiN. - Dancing Diva (SPC-MR2-2726)
20.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
21. EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2727)
22. Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
23. Decne - Maldwyn Hael Mell (SPC-MR1-3036)
24. Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
25. Decne - Da Capo Hesperos (SPC-SR2-3035)
26. Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
27. Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
28. Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
29. Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
30. Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
31. VRL-10138 - Chalmora (SPC-MR3-2979)
32. Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
33. Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
34. Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
35. Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
36. Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
37. VRL-10138 - Golden Dragon WD (SPC-SR3-2980)
38. Decne - Toy's Tiahanna (SPC-MR2-3034)
39. EmmiN. - Huovilan Sametti (SPC-MR2-2728)
40. Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)