1. Riding Class R1, tammat -
19/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
21/40
3. Riding Class R2, tammat -
23/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
20/40
5. Riding Class R3, tammat -
14/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
12/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
Show Reserve Champion
VRL-10138 - Golden Dragon WD (SPC-SR3-2980)
3. Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
4. Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
5. VRL-10138 - Chalmora (SPC-MR3-2979)
6. Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
Class Champion
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
Class Reserve Champion
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
3.
Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
4.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
5.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
6.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
7.
Sirpa - Caitria (SPC-MR1-2862)
8.
Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
9.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
10.
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
11.
Kida - Crafnant Ionawr (SPC-MR1-3001)
12.
VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
13.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
14.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
15.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
16.
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
17.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
18.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
19.
Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
Class Champion
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
Class Reserve Champion
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
3.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
4.
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
5.
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
6.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
7.
Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
8.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
9.
Anzkuli - Herbertin Lumous (SPC-SR1-3030)
10.
Kida - Crafnant Arwyn (SPC-SR1-3003)
11.
Anzkuli - A.D. Mr Tempest (SPC-SR1-3028)
12.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
13.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
14.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
15.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
16.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
17.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
18.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
19.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
20.
Anzkuli - EZ Pinocchio (SPC-SR1-3029)
21. Anzkuli - Match for Life AD (SPC-SR1-3031)
Class Champion
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
Class Reserve Champion
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
3.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
4.
EmmiN. - Maybecks Jupina (SPC-MR2-2402)
5.
EmmiN. - Valyrian Juvena (SPC-MR2-2401)
6.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
7.
Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
8.
EmmiN. - Valyrian Sugarblush (SPC-MR2-2400)
9.
Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
10.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
11.
EmmiN. - Valyrian Candy Dust (SPC-MR2-2403)
12.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
13.
Sirpa - Rhosyn Y Noson Ion (SPC-MR2-2874)
14.
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
15.
Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
16.
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
17.
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
18.
Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
19.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
20.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
21. Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
22. Sirpa - Lleuad Hunllef Ion (SPC-MR2-2884)
23. Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
Class Champion
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
Class Reserve Champion
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
3.
EmmiN. - Wanteborgs Jupiter (SPC-SR2-2286)
4.
Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
5.
Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
6.
Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
7.
EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
8.
Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
9.
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
10.
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
11.
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
12.
Mitchie - Meistr Padrig Gem (SPC-SR2-2947)
13.
Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
14.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
15.
EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
16.
Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
17.
Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
18.
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
19.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
20.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
Class Champion
VRL-10138 - Chalmora (SPC-MR3-2979)
Class Reserve Champion
Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
3.
Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
4.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
5.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
6.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
7.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
8.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
9.
Viveka - Queen of Sunshine Dust (SPC-MR3-2819)
10.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
11.
Anzkuli - Luxory (SPC-MR3-3027)
12.
Julia - Kallan Behitha (SPC-MR3-3042)
13.
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
14.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
Class Champion
VRL-10138 - Golden Dragon WD (SPC-SR3-2980)
Class Reserve Champion
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
3.
Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
4.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
5.
Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
6.
Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
7.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
8.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
9.
VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
10.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
11.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
12.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)