1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
Show Reserve Champion
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
3. Creimeide - Mangon Rumpelstiltskin (SPC-SR2-972)
4. Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
5. sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
6. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
Class Champion
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
Class Reserve Champion
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
3.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
4.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
5.
Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
6.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
7.
sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
8.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
9.
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
10.
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
11.
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
12.
Creimeide - Lula Lola Dei (SPC-MR2-967)
13.
sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
14.
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
15.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
16.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
17.
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
18.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
19.
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
20.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
21. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
22. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
23. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
24. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
25. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
26. Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
27. Kida - Roanhill Marney (SPC-MR2-388)
28. Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
29. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
30. Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
31. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
32. Creimeide - Yentel Faidra (SPC-MR2-971)
33. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
34. Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
35. Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
36. Creimeide - Yentel Aasa (SPC-MR2-973)
37. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
38. Creimeide - Yentel Yuliya (SPC-MR2-974)
39. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
40. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
Class Champion
Creimeide - Mangon Rumpelstiltskin (SPC-SR2-972)
Class Reserve Champion
Sakkura - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
3.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
4.
Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
5.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
6.
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
7.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
8.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
9.
Creimeide - Yentel Vikingr (SPC-SR2-970)
10.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
11.
Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
12.
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
13.
Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
14.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
15.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
16.
Creimeide - Elfen Porrelth (SPC-SR2-1205)
17.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
18.
Kida - Pencalow Ernie (SPC-SR2-1206)
19.
sandi - Villiruusun Fleimur (SPC-SR1-19)
20.
sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
21. Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
22. Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
23. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
24. Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
25. Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
26. Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
27. Creimeide - Yentel Pramia (SPC-SR2-1041)
28. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
29. Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
30. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
31. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
32. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
33. Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
34. Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
35. Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
36. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
37. Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
38. sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
39. Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
40. Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
Class Champion
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
Class Reserve Champion
sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
3.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
4.
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
5.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
6.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
7.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
8.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
9.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
10.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
11.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
12.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
13.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
14.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
15.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
16.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
17.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
18.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
19.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
20.
sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
21. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
22. miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
23. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
24. Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
25. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
26. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
27. sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
28. Creimeide - Vehkakorven Delwyn (SPC-MR1-1198)
29. Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
30. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
31. Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
32. Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
33. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
34. Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
35. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
36. Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
37. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
38. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
39. Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
40. elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
Class Champion
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
Class Reserve Champion
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
3.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
4.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
5.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
6.
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
7.
Creimeide - Yentel Bruinir (SPC-SR2-968)
8.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
9.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
10.
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
11.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
12.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
13.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
14.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
15.
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
16.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
17.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
18.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
19.
sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
20.
sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
21. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
22. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
23. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
24. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
25. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
26. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
27. Creimeide - Vehkakorven Silverwing (SPC-SR2-966)
28. Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
29. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
30. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
31. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
32. sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
33. Creimeide - Vuornan Polar Bear (SPC-SR2-969)
34. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
35. Creimeide - Lannister Gold Brii (SPC-SR2-965)
36. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
37. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
38. Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
39. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
40. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
Class Champion
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
Class Reserve Champion
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
3.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
4.
Creimeide - Royal Elizabeth Brii (SPC-MR2-975)
5.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
6.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
7.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
8.
Creimeide - Yentel Lemon Chiffon (SPC-MR2-976)
9.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
10.
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
11.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
12.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
13.
Creimeide - Lilymoor Yelena (SPC-MR2-977)
14.
sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
15.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
16.
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
17.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
18.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
19.
sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
20.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
21. sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
22. Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
23. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
24. Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
25. Creimeide - Mangon Fortuna (SPC-MR2-1042)
26. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
27. sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
28. Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
29. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
30. Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
31. Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
32. Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
33. Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
34. Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
35. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
36. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
37. Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
38. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
39. Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
40. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
Class Champion
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
Class Reserve Champion
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
3.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
4.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
5.
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
6.
Creimeide - Pikkupellon Casper (SPC-SR1-1202)
7.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
8.
sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
9.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
10.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
11.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
12.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
13.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
14.
sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
15.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
16.
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
17.
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
18.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
19.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
20.
Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
21. Creimeide - Rhewllyd Fflarne (SPC-SR1-1203)
22. Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
23. Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
24. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
25. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
26. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
27. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
28. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
29. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
30. Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
31. Creimeide - Pencalow Fardo (SPC-SR1-1204)
32. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
33. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
34. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
35. Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
36. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
37. Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
38. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
39. Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
40. Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)