1. Driving Class R1, tammat -
19/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. Driving Class R2, tammat -
20/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
15/40
5. Driving Class R3, tammat -
10/40
6. Driving Class R3, orit&ruunat -
12/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
Show Reserve Champion
Jere - Prothro 555 (SPC-SR1-2994)
3. birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
4. Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
5. leah - Llanblach Caer Llion (SPC-SR2-2191)
6. Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
Class Champion
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
Class Reserve Champion
leah - Moorgate Llilwch (SPC-MR1-2157)
3.
Jere - Teleri 555 (SPC-MR1-2981)
4.
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
5.
leah - Crinow Goldleaf (SPC-MR1-2997)
6.
leah - Moorgate Mwal Mara (SPC-MR1-2999)
7.
birdie - Talmine vom Klee (SPC-MR1-3004)
8.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
9.
Jere - Cadwy (SPC-MR1-2978)
10.
Jere - Dwynwen (SPC-MR1-2982)
11.
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
12.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
13.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
14.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
15.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
16.
leah - Erbyn Dael (SPC-MR1-2522)
17.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
18.
Jere - Glesni (SPC-MR1-2983)
19.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
Class Champion
Jere - Prothro 555 (SPC-SR1-2994)
Class Reserve Champion
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
3.
Jere - Prys 555 (SPC-SR1-2984)
4.
leah - Caer Emeron (SPC-SR1-2524)
5.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
6.
leah - Llylwen Morsmordre (SPC-SR1-3000)
7.
leah - Brunnby Cottonsaur (SPC-SR1-2175)
8.
Jere - Huarwar (SPC-SR1-2548)
9.
leah - Vaniljavaaran Bedwyr (SPC-SR1-2525)
10.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
11.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
12.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
13.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
14.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
15.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
16.
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
17.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
18.
Jere - Aberthol (SPC-SR1-2549)
19.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
Class Champion
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
Class Reserve Champion
Viveka - Golden Glitter (SPC-MR2-2985)
3.
birdie - Klees Reita (SPC-MR2-3014)
4.
Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
5.
Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
6.
Sirpa - Eleyna Ion (SPC-MR2-2871)
7.
Sirpa - Drychiolaeth Ion (SPC-MR2-2883)
8.
leah - Strandshire Pick-A-Dilly (SPC-MR2-2145)
9.
leah - Glenwood Evony (SPC-MR2-2174)
10.
leah - Crinow Honeyscotch (SPC-MR2-2173)
11.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
12.
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
13.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
14.
birdie - Kernfield Cherise (SPC-MR2-3007)
15.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
16.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
17.
birdie - Klees Minota (SPC-MR2-3006)
18.
Viveka - Perlemount October Mist (SPC-MR2-2986)
19.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
20.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
Class Champion
leah - Llanblach Caer Llion (SPC-SR2-2191)
Class Reserve Champion
birdie - Klees Ales (SPC-SR2-3005)
3.
leah - Pencalow Valandur (SPC-SR2-2521)
4.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
5.
Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
6.
leah - Moorgate Laufey (SPC-SR2-2190)
7.
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
8.
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
9.
Viveka - Charming Chevalier (SPC-SR2-2823)
10.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
11.
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
12.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
13.
Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
14.
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
15.
birdie - Maybecks Frankenweenie (SPC-SR2-2977)
Class Champion
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
Class Reserve Champion
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
3.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
4.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
5.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
6.
birdie - Brunnby Double Trouble (SPC-MR3-3013)
7.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
8.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
9.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
10.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
Class Champion
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
Class Reserve Champion
birdie - Knockturn Hysteria (SPC-SR3-3025)
3.
birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
4.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
5.
birdie - Fern Farewell (SPC-SR3-3012)
6.
Anarchy - Liebeskummer Rewa (SPC-SR3-2675)
7.
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
8.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
9.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
10.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
11.
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
12.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)