1. In-Hand Class R1, tammat -
36/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
36/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
38/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
38/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
18/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
19/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
Show Reserve Champion
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
3. Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
4. birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
5. Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
6. leah - Erbyn Dael (SPC-MR1-2522)
Class Champion
leah - Erbyn Dael (SPC-MR1-2522)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Merialeth Rewa (SPC-MR1-2855)
3.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
4.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
5.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
6.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
7.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
8.
VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
9.
TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
10.
leah - Moorgate Rhosyn Aur (SPC-MR1-2523)
11.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
12.
TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
13.
02207 - Storyteller's Dollmaker (SPC-MR1-2600)
14.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
15.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
16.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
17.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
18.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
19.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
20.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
21. Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
22. Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
23. Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
24. TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
25. Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
26. birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
27. Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
28. Kida - Crafnant Ionawr (SPC-MR1-3001)
29. Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
30. leah - Moorgate Llilwch (SPC-MR1-2157)
31. TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
32. Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
33. Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
34. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
35. Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
36. Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
Class Champion
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
Class Reserve Champion
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
3.
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
4.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
5.
TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
6.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
7.
Sonja - Tirion First Class (SPC-SR1-2719)
8.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
9.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
10.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
11.
leah - Brunnby Cottonsaur (SPC-SR1-2175)
12.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
13.
Kida - Crafnant Arwyn (SPC-SR1-3003)
14.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
15.
leah - Vaniljavaaran Bedwyr (SPC-SR1-2525)
16.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
17.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
18.
TuuliaT. - Enbarr Dael (SPC-SR1-2832)
19.
leah - Moorgate Thor (SPC-SR1-2185)
20.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
21. Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
22. Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
23. TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
24. Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
25. birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
26. Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
27. Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
28. Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
29. Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
30. TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
31. Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
32. Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
33. Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
34. Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
35. leah - Caer Emeron (SPC-SR1-2524)
36. Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
Class Champion
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Ceiriosen Villetta Rose (SPC-MR2-2935)
3.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
4.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
5.
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
6.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
7.
leah - Crinow Honeyscotch (SPC-MR2-2173)
8.
Sirpa - Ariannaid Ion (SPC-MR2-2882)
9.
Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
10.
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
11.
Viveka - Golden Glitter (SPC-MR2-2985)
12.
Sonja - Frostfall Dael (SPC-MR2-2109)
13.
Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
14.
Meeri N. - Snilli Kismet (SPC-MR2-2857)
15.
Meeri N. - Huovilan Mimosa (SPC-MR2-2858)
16.
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
17.
Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
18.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
19.
leah - Glenwood Evony (SPC-MR2-2174)
20.
Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
21. Sonja - Snowlight Dael (SPC-MR2-2108)
22. Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
23. TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
24. TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
25. leah - Strandshire Pick-A-Dilly (SPC-MR2-2145)
26. Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
27. Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
28. TuuliaT. - Ceiriosen Rosalind (SPC-MR2-2936)
29. Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
30. Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
31. Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
32. Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
33. Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
34. birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
35. Sirpa - Ceirios Siapan Ion (SPC-MR2-2878)
36. Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
37. Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
38. Meeri N. - Huvin Cherry Berry (SPC-MR2-2856)
Class Champion
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
Class Reserve Champion
leah - Llanblach Caer Llion (SPC-SR2-2191)
3.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
4.
Kida - Idris Cadell (SPC-SR2-2515)
5.
leah - Moorgate Laufey (SPC-SR2-2190)
6.
Milja - Myfeira Andras (SPC-SR2-2783)
7.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
8.
Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
9.
Meeri N. - Rheinallt Snilli (SPC-SR2-2861)
10.
Meeri N. - Snilli Linus (SPC-SR2-1865)
11.
Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
12.
Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
13.
Kida - Cedion Aron Wren (SPC-SR2-2270)
14.
Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
15.
TuuliaT. - Rhediad Caer Llion (SPC-SR2-2704)
16.
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
17.
TuuliaT. - Fridan Goldstein (SPC-SR2-2811)
18.
Sonja - Oliver REB (SPC-SR2-2193)
19.
Kida - Lloeren Trefor (SPC-SR2-2516)
20.
leah - Pencalow Valandur (SPC-SR2-2521)
21. Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
22. Viveka - Charming Chevalier (SPC-SR2-2823)
23. Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
24. Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
25. Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
26. Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
27. Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
28. Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
29. birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
30. birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
31. Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
32. Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
33. Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
34. TuuliaT. - Valyrian Rufous Wren (SPC-SR2-2721)
35. TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
36. Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
37. Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
38. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
Class Champion
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
Class Reserve Champion
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
3.
VRL-10138 - Chalmora (SPC-MR3-2979)
4.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
5.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
6.
Viveka - Iltamäen Malva (SPC-MR3-2822)
7.
Meeri N. - Chloé Snilli (SPC-MR3-2859)
8.
Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
9.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
10.
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
11.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
12.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
13.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
14.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
15.
Viveka - Kappvänilja (SPC-MR3-2820)
16.
Meeri N. - Lavender Snilli (SPC-MR3-1861)
17.
Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
18.
Viveka - Fjärilsviol NRL (SPC-MR3-2821)
Class Champion
birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
Class Reserve Champion
VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
3.
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
4.
Meeri N. - Cosmicano (SPC-SR3-1864)
5.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
6.
VRL-10138 - Golden Dragon WD (SPC-SR3-2980)
7.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
8.
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
9.
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
10.
Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
11.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
12.
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
13.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
14.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
15.
birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
16.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
17.
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
18.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
19.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)