1. Open Class M&M Riding, tammat -
39/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class M&M In-Hand, tammat -
40/40
4. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class M&M Driving, tammat -
34/40
6. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
34/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
Show Reserve Champion
jabberjinx - Fluffernutter Blossom (SPC-MR2-2992)
3. birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
4. Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
5. Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
6. Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
Class Champion
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
Class Reserve Champion
jabberjinx - Riimilän Cloudberry (SPC-MR1-2900)
3.
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
4.
Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
5.
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
6.
jabberjinx - Rhediad Siriol (SPC-MR1-2901)
7.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
8.
Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
9.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
10.
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
11.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
12.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
13.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
14.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
15.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
16.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
17.
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
18.
Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
19.
VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
20.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
21. Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
22. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
23. Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
24. Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
25. neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
26. Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
27. Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
28. Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
29. jabberjinx - Kernfield Tundra (SPC-MR1-2944)
30. Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
31. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
32. Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
33. birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
34. Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
35. birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
36. Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
37. neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
38. jabberjinx - Wyat Cloud Cuckoo (SPC-MR2-2894)
39. Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
Class Champion
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
Class Reserve Champion
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
3.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
4.
Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
5.
Katy - Cefnmoor Lime Vibes (SPC-SR1-2445)
6.
jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
7.
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
8.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
9.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
10.
Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
11.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
12.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
13.
jabberjinx - Brunnby Butterscotch (SPC-SR1-2899)
14.
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
15.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
16.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
17.
jabberjinx - Poniniemen Featherheart (SPC-SR1-2903)
18.
jabberjinx - Poniniemen Daybreak (SPC-SR1-2902)
19.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
20.
Milja - Myfeira Andras (SPC-SR2-2783)
21. Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
22. Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
23. Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
24. birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
25. Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
26. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
27. Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
28. Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
29. Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
30. neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
31. Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
32. Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
33. Mitchie - Meistr Padrig Gem (SPC-SR2-2947)
34. Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
35. Katy - Gwion Muiredach (SPC-SR1-2835)
36. Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
37. Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
38. Katy - Teac Earl Aodh (SPC-SR1-2836)
39. Katy - Derryn Dark Keaton (SPC-SR1-2834)
40. Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
Class Champion
jabberjinx - Fluffernutter Blossom (SPC-MR2-2992)
Class Reserve Champion
Sirpa - Eleyna Ion (SPC-MR2-2871)
3.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
4.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
5.
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
6.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
7.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
8.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
9.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
10.
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
11.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
12.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
13.
jabberjinx - Maybecks Shady Red (SPC-MR2-2897)
14.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
15.
Natalia - Husgård Leonoré (SPC-MR2-2960)
16.
Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
17.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
18.
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
19.
jabberjinx - Vuornan Coral Creek (SPC-MR2-2896)
20.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
21. neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
22. Natalia - Husgård Seawau (SPC-MR2-2961)
23. Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
24. Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
25. neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
26. Natalia - Mudyard Cheyanna (SPC-MR2-2956)
27. Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
28. Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
29. Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
30. Sirpa - Drychiolaeth Ion (SPC-MR2-2883)
31. Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
32. Viveka - Golden Glitter (SPC-MR2-2985)
33. Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
34. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
35. Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
36. Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
37. Natalia - Maybecks Boo & Bash (SPC-MR2-2958)
38. Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
39. Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
40. Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
Class Champion
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
Class Reserve Champion
Natalia - Seyfert Keaton (SPC-SR2-2963)
3.
Milja - Aeddanbrun Rhun Ioan (SPC-SR2-2782)
4.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
5.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
6.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
7.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
8.
Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
9.
Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
10.
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
11.
Natalia - Treiber Tracius (SPC-SR2-2966)
12.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
13.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
14.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
15.
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
16.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
17.
Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
18.
Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
19.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
20.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
21. Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
22. Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
23. jabberjinx - Rhaith Liverswort (SPC-SR2-2778)
24. Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
25. jabberjinx - Four Leaf Jack-o-Lantern (SPC-SR1-2988)
26. Natalia - Wickerthorn Adrian (SPC-SR2-2964)
27. jabberjinx - Moorgate Rawrr (SPC-SR1-2987)
28. Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
29. birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
30. Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
31. Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
32. Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
33. jabberjinx - Fridan Blairsol (SPC-SR2-2777)
34. birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
35. Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
36. Natalia - Rågård Araboosh (SPC-SR2-2965)
37. Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
38. Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
39. Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
40. Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
Class Reserve Champion
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
3.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
4.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
5.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
6.
Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
7.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
8.
Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
9.
Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
10.
Jere - Cadwy (SPC-MR1-2978)
11.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
12.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
13.
Natalia - Seregs Lexandra (SPC-MR2-2957)
14.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
15.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
16.
Natalia - Swirlin Fluffy Marshmallow (SPC-MR2-2952)
17.
Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
18.
Natalia - Rhinstones Awenita (SPC-MR2-2953)
19.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
20.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
21. Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
22. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
23. Jere - Teleri 555 (SPC-MR1-2981)
24. Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
25. Viveka - Perlemount October Mist (SPC-MR2-2986)
26. Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
27. Katy - Cefnmoor Golden Maple (SPC-MR1-2467)
28. Natalia - Nyckelgård Leia (SPC-MR2-2955)
29. Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
30. neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
31. Jere - Dwynwen (SPC-MR1-2982)
32. Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
33. Jere - Glesni (SPC-MR1-2983)
34. Katy - Cefnmoor Doireann (SPC-MR1-2473)
Class Champion
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
Class Reserve Champion
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
3.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
4.
Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
5.
Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
6.
Natalia - Blackburns Sixten (SPC-SR2-2962)
7.
Natalia - Coco Nutshake Hus (SPC-SR2-2969)
8.
Natalia - Husgård Take It or Not! (SPC-SR2-2970)
9.
birdie - Maybecks Frankenweenie (SPC-SR2-2977)
10.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
11.
Jere - Prys 555 (SPC-SR1-2984)
12.
Natalia - Maybecks Buffy (SPC-SR2-2968)
13.
Jere - Aberthol (SPC-SR1-2549)
14.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
15.
jabberjinx - Brunnby Knucklehedd (SPC-SR2-2898)
16.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
17.
jabberjinx - Lily's Dreamcatcher (SPC-SR2-2895)
18.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
19.
birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
20.
birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
21. Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
22. Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
23. Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
24. Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
25. Viveka - Charming Chevalier (SPC-SR2-2823)
26. Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
27. Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
28. neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
29. Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
30. Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
31. Jere - Huarwar (SPC-SR1-2548)
32. birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
33. jabberjinx - Bubblebath Blibber-Blubber (SPC-SR2-2990)
34. jabberjinx - Just Some Fluffy-Stuff (SPC-SR2-2989)