1. Open Class M&M Riding, tammat -
40/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
30/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
28/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
jabberjinx - Riimilän Cloudberry (SPC-MR1-2900)
Show Reserve Champion
jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
3. Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
4. birdie - Maybecks Frankenweenie (SPC-SR2-2977)
Class Champion
jabberjinx - Riimilän Cloudberry (SPC-MR1-2900)
Class Reserve Champion
Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
3.
Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
4.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
5.
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
6.
sarqquu - Swanfall Mór Spirit (SPC-MR1-2771)
7.
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
8.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
9.
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
10.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
11.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
12.
Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
13.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
14.
Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
15.
Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
16.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
17.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
18.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
19.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
20.
jabberjinx - Rhediad Siriol (SPC-MR1-2901)
21. Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
22. Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
23. Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
24. VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
25. Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
26. Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
27. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
28. sarqquu - Brooktyr Rainy Éimhear (SPC-MR1-2772)
29. Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
30. Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
31. Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
32. Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
33. Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
34. jabberjinx - Kernfield Tundra (SPC-MR1-2944)
35. Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
36. Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
37. Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
38. Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
39. Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
40. Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
Class Champion
jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
Class Reserve Champion
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
3.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
4.
Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
5.
Katy - Derryn Dark Keaton (SPC-SR1-2834)
6.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
7.
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
8.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
9.
Katy - Gwion Muiredach (SPC-SR1-2835)
10.
jabberjinx - Brunnby Butterscotch (SPC-SR1-2899)
11.
sarqquu - Treasatyr Utah (SPC-SR1-2770)
12.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
13.
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
14.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
15.
jabberjinx - Poniniemen Daybreak (SPC-SR1-2902)
16.
Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
17.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
18.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
19.
birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
20.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
21. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
22. birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
23. Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
24. sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
25. sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
26. Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
27. Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
28. Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
29. Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
30. birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
31. Katy - Teac Earl Aodh (SPC-SR1-2836)
32. birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
33. Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
34. Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
35. Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
36. Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
37. Katy - Cefnmoor Lime Vibes (SPC-SR1-2445)
38. Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
39. Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
40. jabberjinx - Poniniemen Featherheart (SPC-SR1-2903)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
3.
Katy - Cefnmoor Golden Maple (SPC-MR1-2467)
4.
Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
5.
jabberjinx - Fluffernutter Blossom (SPC-MR2-2992)
6.
Sirpa - Ariannaid Ion (SPC-MR2-2882)
7.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
8.
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
9.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
10.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
11.
Katy - Cefnmoor Doireann (SPC-MR1-2473)
12.
Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
13.
jabberjinx - Maybecks Shady Red (SPC-MR2-2897)
14.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
15.
Jere - Teleri 555 (SPC-MR1-2981)
16.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
17.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
18.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
19.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
20.
Jere - Cadwy (SPC-MR1-2978)
21. Sirpa - Ceirios Siapan Ion (SPC-MR2-2878)
22. Jere - Glesni (SPC-MR1-2983)
23. Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
24. Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
25. birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
26. jabberjinx - Wyat Cloud Cuckoo (SPC-MR2-2894)
27. Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
28. Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
29. Jere - Dwynwen (SPC-MR1-2982)
30. jabberjinx - Vuornan Coral Creek (SPC-MR2-2896)
Class Champion
birdie - Maybecks Frankenweenie (SPC-SR2-2977)
Class Reserve Champion
Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
3.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
4.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
5.
jabberjinx - Rhaith Liverswort (SPC-SR2-2778)
6.
Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
7.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
8.
Mitchie - Meistr Padrig Gem (SPC-SR2-2947)
9.
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
10.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
11.
jabberjinx - Lily's Dreamcatcher (SPC-SR2-2895)
12.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
13.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
14.
Jere - Aberthol (SPC-SR1-2549)
15.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
16.
Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
17.
Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
18.
Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
19.
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
20.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
21. birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
22. jabberjinx - Fridan Blairsol (SPC-SR2-2777)
23. Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
24. sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
25. Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
26. Jere - Prys 555 (SPC-SR1-2984)
27. jabberjinx - Brunnby Knucklehedd (SPC-SR2-2898)
28. Jere - Huarwar (SPC-SR1-2548)