1. Open Class M&M Riding, tammat -
40/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
29/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
28/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Jere - Cadwy (SPC-MR1-2978)
Show Reserve Champion
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
3. Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
4. Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
Class Reserve Champion
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
3.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
4.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
5.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
6.
sarqquu - Swanfall Mór Spirit (SPC-MR1-2771)
7.
Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
8.
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
9.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
10.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
11.
Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
12.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
13.
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
14.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
15.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
16.
Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
17.
Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
18.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
19.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
20.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
21. Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
22. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
23. Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
24. jabberjinx - Rhediad Siriol (SPC-MR1-2901)
25. sarqquu - Brooktyr Rainy Éimhear (SPC-MR1-2772)
26. jabberjinx - Riimilän Cloudberry (SPC-MR1-2900)
27. Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
28. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
29. Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
30. Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
31. VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
32. Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
33. Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
34. Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
35. jabberjinx - Kernfield Tundra (SPC-MR1-2944)
36. jabberjinx - Wyat Cloud Cuckoo (SPC-MR2-2894)
37. Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
38. Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
39. Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
40. Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
Class Champion
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
Class Reserve Champion
jabberjinx - Poniniemen Daybreak (SPC-SR1-2902)
3.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
4.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
5.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
6.
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
7.
Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
8.
Katy - Derryn Dark Keaton (SPC-SR1-2834)
9.
Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
10.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
11.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
12.
Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
13.
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
14.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
15.
Katy - Cefnmoor Lime Vibes (SPC-SR1-2445)
16.
sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
17.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
18.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
19.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
20.
jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
21. Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
22. Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
23. Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
24. birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
25. Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
26. Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
27. Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
28. jabberjinx - Poniniemen Featherheart (SPC-SR1-2903)
29. Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
30. Katy - Teac Earl Aodh (SPC-SR1-2836)
31. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
32. Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
33. jabberjinx - Brunnby Butterscotch (SPC-SR1-2899)
34. Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
35. Katy - Gwion Muiredach (SPC-SR1-2835)
36. Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
37. Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
38. birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
39. sarqquu - Treasatyr Utah (SPC-SR1-2770)
40. birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
Class Champion
Jere - Cadwy (SPC-MR1-2978)
Class Reserve Champion
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
3.
Sirpa - Eleyna Ion (SPC-MR2-2871)
4.
Jere - Glesni (SPC-MR1-2983)
5.
jabberjinx - Vuornan Coral Creek (SPC-MR2-2896)
6.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
7.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
8.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
9.
Jere - Teleri 555 (SPC-MR1-2981)
10.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
11.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
12.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
13.
jabberjinx - Maybecks Shady Red (SPC-MR2-2897)
14.
Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
15.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
16.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
17.
Katy - Cefnmoor Doireann (SPC-MR1-2473)
18.
jabberjinx - Fluffernutter Blossom (SPC-MR2-2992)
19.
Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
20.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
21. Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
22. birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
23. Katy - Cefnmoor Golden Maple (SPC-MR1-2467)
24. Jere - Dwynwen (SPC-MR1-2982)
25. Sirpa - Drychiolaeth Ion (SPC-MR2-2883)
26. Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
27. Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
28. Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
29. Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
Class Champion
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
Class Reserve Champion
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
3.
jabberjinx - Moorgate Rawrr (SPC-SR1-2987)
4.
birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
5.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
6.
Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
7.
birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
8.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
9.
birdie - Maybecks Frankenweenie (SPC-SR2-2977)
10.
Jere - Prys 555 (SPC-SR1-2984)
11.
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
12.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
13.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
14.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
15.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
16.
jabberjinx - Four Leaf Jack-o-Lantern (SPC-SR1-2988)
17.
Jere - Huarwar (SPC-SR1-2548)
18.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
19.
Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
20.
Mitchie - Meistr Padrig Gem (SPC-SR2-2947)
21. Jere - Aberthol (SPC-SR1-2549)
22. birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
23. Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
24. sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
25. jabberjinx - Fridan Blairsol (SPC-SR2-2777)
26. jabberjinx - Rhaith Liverswort (SPC-SR2-2778)
27. Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
28. Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)