1. In-Hand Class R1, tammat -
35/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
36/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
31/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
35/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
12/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
17/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Ireth - Lucille Love (SPC-MR3-2806)
Show Reserve Champion
TuuliaT. - Enbarr Dael (SPC-SR1-2832)
3. Mitchie - Meistr Padrig Gem (SPC-SR2-2947)
4. birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
5. Ireth - Addicted To You (SPC-MR2-2908)
6. birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
Class Champion
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
Class Reserve Champion
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
3.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
4.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
5.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
6.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
7.
Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
8.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
9.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
10.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
11.
VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
12.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
13.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
14.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
15.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
16.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
17.
TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
18.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
19.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
20.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
21. Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
22. Ireth - Lùnastal of Swildie (SPC-MR1-2216)
23. Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
24. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
25. TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
26. Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
27. Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
28. 02207 - Storyteller's Dollmaker (SPC-MR1-2600)
29. neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
30. TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
31. Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
32. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
33. Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
34. Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
35. birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
Class Champion
TuuliaT. - Enbarr Dael (SPC-SR1-2832)
Class Reserve Champion
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
3.
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
4.
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
5.
TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
6.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
7.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
8.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
9.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
10.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
11.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
12.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
13.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
14.
Ireth - Blackout Namys (SPC-SR1-2766)
15.
Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
16.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
17.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
18.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
19.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
20.
TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
21. Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
22. Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
23. Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
24. Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
25. Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
26. Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
27. neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
28. Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
29. birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
30. TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
31. Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
32. Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
33. birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
34. Ireth - Spartan von Dows (SPC-SR1-2912)
35. Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
36. Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
Class Champion
Ireth - Addicted To You (SPC-MR2-2908)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
3.
Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
4.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
5.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
6.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
7.
Natalia - Swirlin Fluffy Marshmallow (SPC-MR2-2952)
8.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
9.
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
10.
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
11.
Natalia - Nyckelgård Leia (SPC-MR2-2955)
12.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
13.
Sirpa - Ceirios Siapan Ion (SPC-MR2-2878)
14.
Natalia - Rhinstones Awenita (SPC-MR2-2953)
15.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
16.
Sirpa - Ariannaid Ion (SPC-MR2-2882)
17.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
18.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
19.
TuuliaT. - Ceiriosen Villetta Rose (SPC-MR2-2935)
20.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
21. TuuliaT. - Ceiriosen Rosalind (SPC-MR2-2936)
22. Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
23. Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
24. Natalia - Seregs Lexandra (SPC-MR2-2957)
25. birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
26. Ireth - PP's Catla (SPC-MR2-2942)
27. TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
28. Ireth - Abine Dael (SPC-MR2-2810)
29. Ireth - Katastrofin Odelia (SPC-MR2-2909)
30. Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
31. Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
Class Champion
Mitchie - Meistr Padrig Gem (SPC-SR2-2947)
Class Reserve Champion
Ireth - Lodewijk (SPC-SR2-2911)
3.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
4.
Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
5.
Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
6.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
7.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
8.
Natalia - Treiber Tracius (SPC-SR2-2966)
9.
Natalia - Wickerthorn Adrian (SPC-SR2-2964)
10.
Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
11.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
12.
Natalia - Rågård Araboosh (SPC-SR2-2965)
13.
Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
14.
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
15.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
16.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
17.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
18.
Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
19.
TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
20.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
21. Natalia - Seyfert Keaton (SPC-SR2-2963)
22. Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
23. TuuliaT. - Eryl Dilwyn (SPC-SR2-2706)
24. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
25. TuuliaT. - Valyrian Rufous Wren (SPC-SR2-2721)
26. Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
27. Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
28. Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
29. Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
30. neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
31. birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
32. neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
33. Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
34. TuuliaT. - Fridan Goldstein (SPC-SR2-2811)
35. Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
Class Champion
Ireth - Lucille Love (SPC-MR3-2806)
Class Reserve Champion
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
3.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
4.
Ireth - Miss Congeniality (SPC-MR3-2807)
5.
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
6.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
7.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
8.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
9.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
10.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
11.
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
12.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
Class Champion
birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
Class Reserve Champion
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
3.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
4.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
5.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
6.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
7.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
8.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
9.
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
10.
Ireth - Chaux du Noir (SPC-SR3-2913)
11.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
12.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
13.
VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
14.
birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
15.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
16.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)
17.
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)