1. Riding Class R1, tammat -
14/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
22/40
3. Riding Class R2, tammat -
22/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
19/40
5. Driving Class R1, tammat -
10/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
11/40
7. Driving Class R2, tammat -
16/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
14/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
16/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
16/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
26/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
26/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Rhosyn Y Noson Ion (SPC-MR2-2874)
Show Reserve Champion
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
3. Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
4. Meeri N. - Merialeth Rewa (SPC-MR1-2855)
5. Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
6. Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
7. birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
8. Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
9. Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
10. Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
11. Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
12. Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
Class Champion
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
Class Reserve Champion
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
3.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
4.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
5.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
6.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
7.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
8.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
9.
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
10.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
11.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
12.
Sirpa - Caitria (SPC-MR1-2862)
13.
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
14.
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
Class Champion
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
Class Reserve Champion
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
3.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
4.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
5.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
6.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
7.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
8.
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
9.
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
10.
birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
11.
Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
12.
Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
13.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
14.
birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
15.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
16.
birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
17.
Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
18.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
19.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
20.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
21. Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
22. Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
Class Champion
Sirpa - Rhosyn Y Noson Ion (SPC-MR2-2874)
Class Reserve Champion
Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
3.
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
4.
Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
5.
Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
6.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
7.
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
8.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
9.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
10.
Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
11.
Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
12.
Meeri N. - Lillehammer v. Moons (SPC-MR2-1862)
13.
Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
14.
Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
15.
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
16.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
17.
Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
18.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
19.
Sirpa - Lleuad Hunllef Ion (SPC-MR2-2884)
20.
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
21. Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
22. Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
Class Champion
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
Class Reserve Champion
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
3.
Milja - Aeddanbrun Rhun Ioan (SPC-SR2-2782)
4.
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
5.
Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
6.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
7.
Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
8.
Meeri N. - Rheinallt Snilli (SPC-SR2-2861)
9.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
10.
Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
11.
Meeri N. - Ergwilf Rewa (SPC-SR2-2860)
12.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
13.
Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
14.
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
15.
Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
16.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
17.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
18.
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
19.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
Class Champion
Meeri N. - Merialeth Rewa (SPC-MR1-2855)
Class Reserve Champion
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
3.
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
4.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
5.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
6.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
7.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
8.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
9.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
10.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
Class Champion
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
Class Reserve Champion
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
3.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
4.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
5.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
6.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
7.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
8.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
9.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
10.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
11.
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
Class Champion
Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
3.
Meeri N. - Lily's Little Winter Sparkle (SPC-MR2-2853)
4.
Sirpa - Drychiolaeth Ion (SPC-MR2-2883)
5.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
6.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
7.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
8.
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
9.
Meeri N. - Raspberry Waffle (SPC-MR2-2854)
10.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
11.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
12.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
13.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
14.
Sirpa - Eleyna Ion (SPC-MR2-2871)
15.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
16.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
Class Champion
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
3.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
4.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
5.
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
6.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
7.
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
8.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
9.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
10.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
11.
Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
12.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
13.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
14.
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
Class Champion
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
Class Reserve Champion
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
3.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
4.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
5.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
6.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
7.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
8.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
9.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
10.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
11.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
12.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
13.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
14.
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
15.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
16.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
Class Champion
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
Class Reserve Champion
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
3.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
4.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
5.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
6.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
7.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
8.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
9.
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
10.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
11.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
12.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
13.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
14.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
15.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
16.
Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
Class Champion
Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
Class Reserve Champion
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
3.
Meeri N. - Huvin Cherry Berry (SPC-MR2-2856)
4.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
5.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
6.
Sirpa - Ceirios Siapan Ion (SPC-MR2-2878)
7.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
8.
Sirpa - Ariannaid Ion (SPC-MR2-2882)
9.
Meeri N. - Snilli Kismet (SPC-MR2-2857)
10.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
11.
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
12.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
13.
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
14.
Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
15.
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
16.
Meeri N. - Huovilan Mimosa (SPC-MR2-2858)
17.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
18.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
19.
Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
20.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
21. Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
22. Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
23. Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
24. Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
25. Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
26. Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
Class Champion
Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
3.
Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
4.
Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
5.
Meeri N. - Snilli Linus (SPC-SR2-1865)
6.
Milja - Myfeira Andras (SPC-SR2-2783)
7.
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
8.
Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
9.
Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
10.
Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
11.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
12.
Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
13.
Kida - Lloeren Trefor (SPC-SR2-2516)
14.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
15.
Kida - Cedion Aron Wren (SPC-SR2-2270)
16.
Kida - Idris Cadell (SPC-SR2-2515)
17.
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
18.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
19.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
20.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
21. Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
22. Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
23. Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
24. Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
25. birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
26. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)