1. Driving Class R1, tammat -
40/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. Driving Class R2, tammat -
40/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
40/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
40/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
40/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
40/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Ally - Vehkakorven Cheesecake (SPC-MR2-361)
Show Reserve Champion
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
3. elen - Memory (SPC-MR1-806)
4. sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
5. Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
6. Ally - Clunainach (SPC-SR1-1025)
7. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
8. Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
Class Champion
elen - Memory (SPC-MR1-806)
Class Reserve Champion
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
3.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
4.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
5.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
6.
Ally - Tywysoges Euraidd (SPC-MR1-33)
7.
sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
8.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
9.
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
10.
Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
11.
Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
12.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
13.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
14.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
15.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
16.
Ally - Eadburgh Starlight (SPC-MR1-1027)
17.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
18.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
19.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
20.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
21. Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
22. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
23. sandi - Honeyvalley's First (SPC-MR1-473)
24. Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
25. elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
26. coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
27. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
28. Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
29. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
30. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
31. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
32. Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
33. Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
34. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
35. Ally - Livingstone Fearchara (SPC-MR1-1047)
36. Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
37. Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
38. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
39. sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
40. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
Class Champion
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
Class Reserve Champion
Ally - Warwick White Winslow (SPC-SR1-381)
3.
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
4.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
5.
Ally - Llygedyn Adarog (SPC-SR1-113)
6.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
7.
Creimeide - Rhewllyd Fflarne (SPC-SR1-1203)
8.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
9.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
10.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
11.
Creimeide - Pikkupellon Casper (SPC-SR1-1202)
12.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
13.
Ally - Amlawdd Ab Owen (SPC-SR1-729)
14.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
15.
sandi - Quellë Púrëa Sercë (SPC-SR1-231)
16.
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
17.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
18.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
19.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
20.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
21. Ally - Roysten's Royston (SPC-SR1-556)
22. Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
23. Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
24. Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
25. Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
26. coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
27. Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
28. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
29. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
30. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
31. sandi - Quellë's Elenya Colindo (SPC-SR1-235)
32. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
33. sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
34. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
35. Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
36. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
37. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
38. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
39. Creimeide - Pencalow Fardo (SPC-SR1-1204)
40. Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
Class Champion
Ally - Vehkakorven Cheesecake (SPC-MR2-361)
Class Reserve Champion
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
3.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
4.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
5.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
6.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
7.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
8.
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
9.
Bris - Night Before The End Of The World (SPC-MR2-1207)
10.
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
11.
Creimeide - Yentel Faidra (SPC-MR2-971)
12.
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
13.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
14.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
15.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
16.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
17.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
18.
sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
19.
sandi - Drop Riem (SPC-MR2-131)
20.
Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
21. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
22. sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
23. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
24. Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
25. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
26. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
27. Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
28. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
29. Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
30. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
31. Ally - Meible Aghana (SPC-MR2-1034)
32. Ally - Daydream (SPC-MR2-387)
33. sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
34. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
35. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
36. Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
37. Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)
38. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
39. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
40. Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
Class Champion
Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
Class Reserve Champion
Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
3.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
4.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
5.
sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
6.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
7.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
8.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
9.
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
10.
Creimeide - Vehkakorven Silverwing (SPC-SR2-966)
11.
Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
12.
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
13.
Ally - Moonbeam's Falkner (SPC-SR2-80)
14.
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
15.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
16.
Creimeide - Lannister Gold Brii (SPC-SR2-965)
17.
sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
18.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
19.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
20.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
21. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
22. Ally - Ardglass Myth (SPC-SR2-193)
23. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
24. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
25. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
26. elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
27. sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
28. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
29. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
30. sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
31. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
32. Creimeide - Vuornan Polar Bear (SPC-SR2-969)
33. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
34. Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
35. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
36. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
37. Ally - Kermitchil Harailt (SPC-SR2-711)
38. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
39. felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
40. Creimeide - Yentel Bruinir (SPC-SR2-968)
Class Champion
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
Class Reserve Champion
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
3.
Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
4.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
5.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
6.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
7.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
8.
sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
9.
Ally - Marvel Gamora (SPC-MR1-263)
10.
sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
11.
sandi - Pepsi Junior AD (SPC-MR1-474)
12.
sandi - Hwyaid Bluen Bach (SPC-MR1-421)
13.
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
14.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
15.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
16.
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
17.
Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
18.
Ally - Lovedale's Dominica (SPC-MR1-709)
19.
Ally - Radcliffe Ariana (SPC-MR1-712)
20.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
21. Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
22. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
23. Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
24. Ally - Healfbury Hazel (SPC-MR1-177)
25. Creimeide - Vehkakorven Delwyn (SPC-MR1-1198)
26. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
27. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
28. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
29. Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
30. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
31. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
32. Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
33. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
34. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
35. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
36. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
37. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
38. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
39. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
40. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
Class Champion
Ally - Clunainach (SPC-SR1-1025)
Class Reserve Champion
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
3.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
4.
Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
5.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
6.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
7.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
8.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
9.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
10.
sandi - Anfarwol Dramor Lleng (SPC-SR1-151)
11.
elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
12.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
13.
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
14.
elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
15.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
16.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
17.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
18.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
19.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
20.
Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
21. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
22. Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
23. sandi - Anfarwol Bren Llwyd (SPC-SR1-51)
24. sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
25. elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
26. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
27. Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
28. elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
29. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
30. Ally - Fearthainn of Swildie (SPC-SR1-112)
31. sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
32. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
33. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
34. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
35. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
36. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
37. Ally - Apollo Rown Rewa (SPC-SR1-138)
38. Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
39. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
40. Ally - Llanwenog Morthwyl (SPC-SR1-254)
Class Champion
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
Class Reserve Champion
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
3.
Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
4.
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
5.
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
6.
Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
7.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
8.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
9.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
10.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
11.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
12.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
13.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
14.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
15.
Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
16.
Ally - Wyat Bedtime Flirt (SPC-MR2-1032)
17.
Creimeide - Yentel Lemon Chiffon (SPC-MR2-976)
18.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
19.
Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
20.
elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
21. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
22. Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
23. Ally - Vehkakorven Carwenna (SPC-MR2-64)
24. Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
25. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
26. Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
27. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
28. Creimeide - Mangon Fortuna (SPC-MR2-1042)
29. Creimeide - Royal Elizabeth Brii (SPC-MR2-975)
30. miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
31. sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
32. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
33. Ally - Hortense (SPC-MR2-537)
34. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
35. sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
36. Ally - Tilbury Flora (SPC-MR2-1156)
37. Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
38. elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
39. Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
40. Creimeide - Lilymoor Yelena (SPC-MR2-977)
Class Champion
sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
Class Reserve Champion
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
3.
Creimeide - Mangon Rumpelstiltskin (SPC-SR2-972)
4.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
5.
Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
6.
Dimma - Hywarrd Elfryn (SPC-SR2-674)
7.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
8.
Dimma - Hamlinn Dawn (SPC-SR2-676)
9.
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
10.
Dimma - Equivalent KH (SPC-SR2-655)
11.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
12.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
13.
Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
14.
Creimeide - Yentel Pramia (SPC-SR2-1041)
15.
Dimma - Lilymoor Orion (SPC-SR2-653)
16.
Ally - Swanford Mr. Bojangles (SPC-SR2-14)
17.
Creimeide - Yentel Vikingr (SPC-SR2-970)
18.
Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
19.
Ally - Anfarwol Brydar (SPC-SR2-507)
20.
Ally - KW Vaughn (SPC-SR2-479)
21. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
22. sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
23. Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
24. sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
25. Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
26. Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
27. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
28. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
29. Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
30. Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
31. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
32. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
33. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
34. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
35. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
36. Ally - Anfarwol Ochr Llachar (SPC-SR2-721)
37. Creimeide - Elfen Porrelth (SPC-SR2-1205)
38. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
39. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
40. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)