1. Riding Class R1, tammat -
32/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
32/40
3. Riding Class R2, tammat -
30/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
26/40
5. Riding Class R3, tammat -
14/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
14/40
7. Driving Class R1, tammat -
18/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
20/40
9. Driving Class R2, tammat -
20/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
19/40
11. Driving Class R3, tammat -
9/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
12/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
21/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
23/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
25/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
24/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
18/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
11/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
Show Reserve Champion
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
3. Ireth - Namys Celinda (SPC-MR1-1993)
4. Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
5. jabberjinx - Harlequin Ginger Pops (SPC-MR3-2780)
6. TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
7. Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
8. Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
9. Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
10. Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
11. Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
12. Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
13. jabberjinx - Poniniemen Daybreak (SPC-SR1-2902)
14. Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
15. Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
16. TuuliaT. - Gwynedd Clodock (SPC-SR2-2702)
17. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
18. Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
Class Champion
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
Class Reserve Champion
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
3.
Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
4.
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
5.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
6.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
7.
jabberjinx - Rhediad Siriol (SPC-MR1-2901)
8.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
9.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
10.
Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
11.
TuuliaT. - Llygedyn Auron (SPC-MR1-2852)
12.
jabberjinx - Riimilän Cloudberry (SPC-MR1-2900)
13.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
14.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
15.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
16.
Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
17.
Sirpa - Caitria (SPC-MR1-2862)
18.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
19.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
20.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
21. Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
22. TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
23. Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
24. Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
25. Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
26. Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
27. Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
28. Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
29. Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
30. Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
31. TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
32. Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
Class Champion
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
Class Reserve Champion
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
3.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
4.
TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
5.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
6.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
7.
Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
8.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
9.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
10.
Ireth - Aidan High Elghe (SPC-SR1-2915)
11.
TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
12.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
13.
Ireth - Hillfield Crystalpebbles (SPC-SR1-2763)
14.
Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
15.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
16.
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
17.
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
18.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
19.
jabberjinx - Brunnby Butterscotch (SPC-SR1-2899)
20.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
21. Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
22. Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
23. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
24. birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
25. Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
26. Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
27. Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
28. Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
29. TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
30. jabberjinx - Poniniemen Featherheart (SPC-SR1-2903)
31. TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
32. Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
Class Champion
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
Class Reserve Champion
jabberjinx - Vuornan Coral Creek (SPC-MR2-2896)
3.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
4.
jabberjinx - Maybecks Shady Red (SPC-MR2-2897)
5.
Ireth - Hunajanami (SPC-MR2-2906)
6.
Ireth - Maldwyn of Smithloch (SPC-MR2-2761)
7.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
8.
Sirpa - Rhosyn Y Noson Ion (SPC-MR2-2874)
9.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
10.
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
11.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
12.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
13.
Ireth - Március Caroline (SPC-MR2-2905)
14.
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
15.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
16.
TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
17.
Sirpa - Lleuad Hunllef Ion (SPC-MR2-2884)
18.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
19.
Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
20.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
21. Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
22. jabberjinx - Wyat Cloud Cuckoo (SPC-MR2-2894)
23. Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
24. Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
25. Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
26. Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
27. Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
28. Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
29. Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
30. Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
Class Champion
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
Class Reserve Champion
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
3.
Ireth - Viisikon Cookie Monster (SPC-SR2-2904)
4.
jabberjinx - Lily's Dreamcatcher (SPC-SR2-2895)
5.
jabberjinx - Brunnby Knucklehedd (SPC-SR2-2898)
6.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
7.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
8.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
9.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
10.
jabberjinx - Rhaith Liverswort (SPC-SR2-2778)
11.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
12.
TuuliaT. - Eryl Dilwyn (SPC-SR2-2706)
13.
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
14.
TuuliaT. - Gwynedd Carwyn (SPC-SR2-2701)
15.
Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
16.
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
17.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
18.
TuuliaT. - Adwr Oimealg (SPC-SR2-2700)
19.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
20.
TuuliaT. - Cedion Moondust (SPC-SR2-2705)
21. Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
22. jabberjinx - Fridan Blairsol (SPC-SR2-2777)
23. Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
24. Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
25. Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
26. Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
Class Champion
jabberjinx - Harlequin Ginger Pops (SPC-MR3-2780)
Class Reserve Champion
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
3.
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
4.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
5.
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
6.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
7.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
8.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
9.
Ireth - Truen ABG (SPC-MR3-2916)
10.
jabberjinx - Harlequin Cinnamon Moon (SPC-MR3-2781)
11.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
12.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
13.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
14.
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
Class Champion
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
Class Reserve Champion
Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
3.
Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
4.
jabberjinx - Harlequin Luscious Nox (SPC-SR3-2779)
5.
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
6.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
7.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
8.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
9.
Kida - Pencalow Karma (SPC-SR3-2519)
10.
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
11.
Ireth - Chaux du Noir (SPC-SR3-2913)
12.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
13.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
14.
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
Class Champion
Ireth - Namys Celinda (SPC-MR1-1993)
Class Reserve Champion
Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
3.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
4.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
5.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
6.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
7.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
8.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
9.
Ireth - Namys Brisen Ceirios (SPC-MR1-2758)
10.
Ireth - Peach Goddess Classique (SPC-MR1-2760)
11.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
12.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
13.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
14.
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
15.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
16.
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
17.
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
18.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
Class Champion
jabberjinx - Poniniemen Daybreak (SPC-SR1-2902)
Class Reserve Champion
jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
3.
Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
4.
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
5.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
6.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
7.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
8.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
9.
Ireth - Blackout Namys (SPC-SR1-2766)
10.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
11.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
12.
Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
13.
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
14.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
15.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
16.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
17.
birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
18.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
19.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
20.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
Class Reserve Champion
Ireth - Namys Crystin (SPC-MR2-2809)
3.
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
4.
Sirpa - Eleyna Ion (SPC-MR2-2871)
5.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
6.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
7.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
8.
Ireth - Namys Starry Sky (SPC-MR2-1990)
9.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
10.
Sirpa - Drychiolaeth Ion (SPC-MR2-2883)
11.
Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
12.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
13.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
14.
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
15.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
16.
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
17.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
18.
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
19.
Ireth - Catspeak Dei (SPC-MR2-2907)
20.
Ireth - Delisja v.d. Zanneshof (SPC-MR2-2910)
Class Champion
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
3.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
4.
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
5.
Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
6.
Viveka - Lily's Little Night of Northstar (SPC-SR2-2825)
7.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
8.
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
9.
Viveka - Lily's Little Night of Magic (SPC-SR2-2826)
10.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
11.
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
12.
Viveka - Charming Chevalier (SPC-SR2-2823)
13.
Ireth - Trahaearn Namys (SPC-SR2-2762)
14.
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
15.
Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
16.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
17.
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
18.
Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
19.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
Class Champion
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
Class Reserve Champion
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
3.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
4.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
5.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
6.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
7.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
8.
Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
9.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
Class Champion
Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
Class Reserve Champion
Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
3.
Jannica - Tyson B (SPC-SR3-1165)
4.
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
5.
Anarchy - Liebeskummer Rewa (SPC-SR3-2675)
6.
Jannica - Bruno von Dows (SPC-SR3-1978)
7.
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
8.
Jannica - Claridge Joachim (SPC-SR3-1986)
9.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
10.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
11.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
12.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
Class Champion
TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
Class Reserve Champion
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
3.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
4.
TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
5.
TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
6.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
7.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
8.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
9.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
10.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
11.
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
12.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
13.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
14.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
15.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
16.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
17.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
18.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
19.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
20.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
21. Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
Class Champion
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
Class Reserve Champion
birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
3.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
4.
TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
5.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
6.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
7.
Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
8.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
9.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
10.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
11.
Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
12.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
13.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
14.
TuuliaT. - Enbarr Dael (SPC-SR1-2832)
15.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
16.
birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
17.
TuuliaT. - Rhoscfflach Cerych (SPC-SR1-2710)
18.
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
19.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
20.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
21. Ireth - Spartan von Dows (SPC-SR1-2912)
22. Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
23. TuuliaT. - Shamrock Inc (SPC-SR1-2714)
Class Champion
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
Class Reserve Champion
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
3.
Ireth - Abine Dael (SPC-MR2-2810)
4.
TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
5.
Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
6.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
7.
Sirpa - Ariannaid Ion (SPC-MR2-2882)
8.
Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
9.
Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
10.
Sirpa - Ceirios Siapan Ion (SPC-MR2-2878)
11.
Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
12.
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
13.
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
14.
Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
15.
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
16.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
17.
Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
18.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
19.
Ireth - Katastrofin Odelia (SPC-MR2-2909)
20.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
21. Ireth - Addicted To You (SPC-MR2-2908)
22. Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
23. Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
24. Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
25. Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
Class Champion
TuuliaT. - Gwynedd Clodock (SPC-SR2-2702)
Class Reserve Champion
Kida - Idris Cadell (SPC-SR2-2515)
3.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
4.
Kida - Cedion Aron Wren (SPC-SR2-2270)
5.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
6.
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
7.
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
8.
Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
9.
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
10.
Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
11.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
12.
TuuliaT. - Valyrian Rufous Wren (SPC-SR2-2721)
13.
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
14.
Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
15.
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
16.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
17.
Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
18.
Ireth - Lodewijk (SPC-SR2-2911)
19.
Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
20.
Kida - Lloeren Trefor (SPC-SR2-2516)
21. TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
22. Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
23. Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
24. TuuliaT. - Fridan Goldstein (SPC-SR2-2811)
Class Champion
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
Class Reserve Champion
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
3.
Jannica - Blackwoods Elbereth (SPC-MR3-1114)
4.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
5.
Viveka - Kappvänilja (SPC-MR3-2820)
6.
Jannica - Perfect Beginning Delm (SPC-MR3-1111)
7.
Jannica - Utopia's Jamilah Bella (SPC-MR3-1112)
8.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
9.
Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
10.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
11.
Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
12.
Ireth - Lucille Love (SPC-MR3-2806)
13.
Viveka - Queen of Sunshine Dust (SPC-MR3-2819)
14.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
15.
Ireth - Miss Congeniality (SPC-MR3-2807)
16.
Viveka - Fjärilsviol NRL (SPC-MR3-2821)
17.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
18.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
Class Champion
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
Class Reserve Champion
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
3.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
4.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
5.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
6.
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
7.
VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
8.
Ireth - Banjab Yemn (SPC-SR3-2914)
9.
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
10.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
11.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)