1. Open Class M&M Riding, tammat -
40/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
40/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class M&M In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
Show Reserve Champion
sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
3. Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
4. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
5. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
6. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
Class Champion
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
Class Reserve Champion
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
3.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
4.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
5.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
6.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
7.
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
8.
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
9.
Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
10.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
11.
Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
12.
Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
13.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
14.
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
15.
Ally - Mair Myddfai Dawn (SPC-MR1-217)
16.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
17.
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
18.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
19.
Ally - Prima Ballerina Dawn (SPC-MR2-35)
20.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
21. Ally - Heylun Meilyr (SPC-MR1-182)
22. Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
23. sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
24. Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
25. Ally - Pencalow Munchy (SPC-MR2-1154)
26. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
27. sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
28. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
29. sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
30. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
31. Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
32. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
33. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
34. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
35. sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
36. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
37. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
38. Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
39. Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
40. Kida - Roanhill Marney (SPC-MR2-388)
Class Champion
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
Class Reserve Champion
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
3.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
4.
Omppu - KW Fiasko Yates (SPC-SR2-5)
5.
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
6.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
7.
Kida - Pencalow Ernie (SPC-SR2-1206)
8.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
9.
Ally - Nerywick Jellybean (SPC-SR1-83)
10.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
11.
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
12.
Ally - Stansfield Seymour (SPC-SR2-406)
13.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
14.
sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
15.
Dimma - Claridge Fluffy Ambience (SPC-SR1-638)
16.
Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
17.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
18.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
19.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
20.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
21. sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
22. sandi - Anfarwol Morfran (SPC-SR2-268)
23. Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
24. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
25. elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
26. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
27. sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
28. elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
29. Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
30. Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
31. Ally - A.D. Blackrock (SPC-SR2-821)
32. Ally - Bluenotch Hawthorne (SPC-SR1-1155)
33. Dimma - Claridge Roderick (SPC-SR1-639)
34. Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
35. Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
36. Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
37. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
38. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
39. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
40. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
Class Champion
sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
Class Reserve Champion
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
3.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
4.
Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
5.
Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
6.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
7.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
8.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
9.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
10.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
11.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
12.
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
13.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
14.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
15.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
16.
Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)
17.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
18.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
19.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
20.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
21. Ally - Daydream (SPC-MR2-387)
22. Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
23. Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
24. sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
25. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
26. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
27. Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
28. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
29. Ally - Vehkakorven Cheesecake (SPC-MR2-361)
30. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
31. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
32. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
33. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
34. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
35. sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
36. Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
37. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
38. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
39. Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
40. Ally - Sìonag of Swildie (SPC-MR1-1157)
Class Champion
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
Class Reserve Champion
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
3.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
4.
Ally - Peter Ponypan (SPC-SR2-1031)
5.
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
6.
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
7.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
8.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
9.
Leandra - Valois Dei (SPC-SR2-548)
10.
Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
11.
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
12.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
13.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
14.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
15.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
16.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
17.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
18.
sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
19.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
20.
Ally - Amlawdd Ab Owen (SPC-SR1-729)
21. Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
22. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
23. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
24. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
25. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
26. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
27. Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
28. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
29. Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
30. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
31. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
32. Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
33. Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
34. Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
35. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
36. Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
37. sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
38. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
39. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
40. sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
Class Champion
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
Class Reserve Champion
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
3.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
4.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
5.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
6.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
7.
Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
8.
Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
9.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
10.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
11.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
12.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
13.
Ally - Hortense (SPC-MR2-537)
14.
Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
15.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
16.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
17.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
18.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
19.
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
20.
Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
21. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
22. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
23. Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
24. sandi - Aelwen Brenda (SPC-MR1-477)
25. sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
26. Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
27. sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
28. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
29. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
30. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
31. Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
32. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
33. Ally - Healfbury Hazel (SPC-MR1-177)
34. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
35. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
36. sandi - Hwyaid Bluen Bach (SPC-MR1-421)
37. Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
38. Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
39. Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
40. Ally - Tilbury Flora (SPC-MR2-1156)
Class Champion
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
Class Reserve Champion
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
3.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
4.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
5.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
6.
Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
7.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
8.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
9.
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
10.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
11.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
12.
Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
13.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
14.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
15.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
16.
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
17.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
18.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
19.
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
20.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
21. Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
22. Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
23. sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
24. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
25. Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
26. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
27. Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
28. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
29. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
30. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
31. sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
32. Ally - Anfarwol Ochr Llachar (SPC-SR2-721)
33. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
34. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
35. Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
36. Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
37. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
38. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
39. sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
40. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)