1. Riding Class R1, tammat -
27/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
38/40
3. Riding Class R2, tammat -
28/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
24/40
5. Riding Class R3, tammat -
13/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
12/40
7. Driving Class R1, tammat -
18/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
14/40
9. Driving Class R2, tammat -
21/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
23/40
11. Driving Class R3, tammat -
9/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
10/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
22/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
23/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
30/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
21/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
14/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
10/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
Show Reserve Champion
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
3. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
4. Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
5. Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
6. Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
7. Sirpa - Eleyna Ion (SPC-MR2-2871)
8. Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
9. Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
10. Ireth - Truen ABG (SPC-MR3-2916)
11. Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
12. Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
13. Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
14. Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
15. Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
16. jabberjinx - Fridan Blairsol (SPC-SR2-2777)
17. Ireth - Abine Dael (SPC-MR2-2810)
18. Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
Class Champion
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
Class Reserve Champion
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
3.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
4.
Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
5.
jabberjinx - Rhediad Siriol (SPC-MR1-2901)
6.
jabberjinx - Riimilän Cloudberry (SPC-MR1-2900)
7.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
8.
sarqquu - Brooktyr Rainy Éimhear (SPC-MR1-2772)
9.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
10.
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
11.
Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
12.
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
13.
Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
14.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
15.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
16.
sarqquu - Swanfall Mór Spirit (SPC-MR1-2771)
17.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
18.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
19.
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
20.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
21. Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
22. Sirpa - Caitria (SPC-MR1-2862)
23. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
24. Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
25. Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
26. Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
27. Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
Class Champion
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
Class Reserve Champion
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
3.
Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
4.
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
5.
Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
6.
jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
7.
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
8.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
9.
Ireth - Hillfield Crystalpebbles (SPC-SR1-2763)
10.
Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
11.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
12.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
13.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
14.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
15.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
16.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
17.
jabberjinx - Poniniemen Featherheart (SPC-SR1-2903)
18.
Katy - Derryn Dark Keaton (SPC-SR1-2834)
19.
Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
20.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
21. Katy - Teac Earl Aodh (SPC-SR1-2836)
22. Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
23. sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
24. Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
25. Ireth - Aidan High Elghe (SPC-SR1-2915)
26. Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
27. jabberjinx - Poniniemen Daybreak (SPC-SR1-2902)
28. Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
29. jabberjinx - Brunnby Butterscotch (SPC-SR1-2899)
30. Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
31. sarqquu - Treasatyr Utah (SPC-SR1-2770)
32. Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
33. Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
34. sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
35. Katy - Gwion Muiredach (SPC-SR1-2835)
36. Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
37. Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
38. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Champion
Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
3.
Ireth - Hunajanami (SPC-MR2-2906)
4.
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
5.
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
6.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
7.
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
8.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
9.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
10.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
11.
Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
12.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
13.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
14.
jabberjinx - Vuornan Coral Creek (SPC-MR2-2896)
15.
Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
16.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
17.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
18.
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
19.
jabberjinx - Wyat Cloud Cuckoo (SPC-MR2-2894)
20.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
21. Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
22. Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
23. Ireth - Március Caroline (SPC-MR2-2905)
24. jabberjinx - Maybecks Shady Red (SPC-MR2-2897)
25. Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
26. Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
27. Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
28. Ireth - Maldwyn of Smithloch (SPC-MR2-2761)
Class Champion
jabberjinx - Fridan Blairsol (SPC-SR2-2777)
Class Reserve Champion
Shannon. - Pencalow Topaz (SPC-SR2-2149)
3.
Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
4.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
5.
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
6.
jabberjinx - Lily's Dreamcatcher (SPC-SR2-2895)
7.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
8.
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
9.
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
10.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
11.
Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
12.
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
13.
Shannon. - A.D. Diamant (SPC-SR2-2182)
14.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
15.
melba - Cadogan Rhaedd (SPC-SR2-2733)
16.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
17.
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
18.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
19.
jabberjinx - Brunnby Knucklehedd (SPC-SR2-2898)
20.
Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
21. Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
22. jabberjinx - Rhaith Liverswort (SPC-SR2-2778)
23. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
24. Ireth - Viisikon Cookie Monster (SPC-SR2-2904)
Class Champion
Ireth - Truen ABG (SPC-MR3-2916)
Class Reserve Champion
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
3.
jabberjinx - Harlequin Ginger Pops (SPC-MR3-2780)
4.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
5.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
6.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
7.
jabberjinx - Harlequin Cinnamon Moon (SPC-MR3-2781)
8.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
9.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
10.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
11.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
12.
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
13.
Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
Class Champion
Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
Class Reserve Champion
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
3.
Ireth - Chaux du Noir (SPC-SR3-2913)
4.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
5.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
6.
Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
7.
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
8.
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
9.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
10.
Kida - Pencalow Karma (SPC-SR3-2519)
11.
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
12.
jabberjinx - Harlequin Luscious Nox (SPC-SR3-2779)
Class Champion
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
Class Reserve Champion
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
3.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
4.
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
5.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
6.
Ireth - Namys Celinda (SPC-MR1-1993)
7.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
8.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
9.
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
10.
Ireth - Aidan Syrup Temple (SPC-MR1-2917)
11.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
12.
Katy - Cefnmoor Golden Maple (SPC-MR1-2467)
13.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
14.
Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
15.
Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
16.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
17.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
18.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
Class Champion
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
Class Reserve Champion
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
3.
Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
4.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
5.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
6.
Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
7.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
8.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
9.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
10.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
11.
Ireth - Blackout Namys (SPC-SR1-2766)
12.
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
13.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
14.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
Class Champion
Sirpa - Eleyna Ion (SPC-MR2-2871)
Class Reserve Champion
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
3.
Ireth - Namys Crystin (SPC-MR2-2809)
4.
Ireth - Catspeak Dei (SPC-MR2-2907)
5.
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
6.
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
7.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
8.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
9.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
10.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
11.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
12.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
13.
Ireth - Namys Starry Sky (SPC-MR2-1990)
14.
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
15.
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
16.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
17.
Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
18.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
19.
melba - Maybecks Kylie (SPC-MR2-2774)
20.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
21. Ireth - Delisja v.d. Zanneshof (SPC-MR2-2910)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
Class Reserve Champion
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
3.
Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
4.
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
5.
Viveka - Lily's Little Night of Northstar (SPC-SR2-2825)
6.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
7.
sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
8.
Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
9.
Viveka - Charming Chevalier (SPC-SR2-2823)
10.
Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
11.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
12.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
13.
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
14.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
15.
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
16.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
17.
Ireth - Trahaearn Namys (SPC-SR2-2762)
18.
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
19.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
20.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
21. Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
22. Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
23. Viveka - Lily's Little Night of Magic (SPC-SR2-2826)
Class Champion
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
Class Reserve Champion
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
3.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
4.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
5.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
6.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
7.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
8.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
9.
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
Class Champion
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
Class Reserve Champion
Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
3.
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
4.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
5.
Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
6.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
7.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
8.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
9.
sarqquu - Cacuro (SPC-SR3-2581)
10.
Anarchy - Liebeskummer Rewa (SPC-SR3-2675)
Class Champion
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
Class Reserve Champion
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
3.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
4.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
5.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
6.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
7.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
8.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
9.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
10.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
11.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
12.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
13.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
14.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
15.
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
16.
Ireth - Berryhill Coconut (SPC-MR1-2918)
17.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
18.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
19.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
20.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
21. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
22. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
Class Champion
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
Class Reserve Champion
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
3.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
4.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
5.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
6.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
7.
Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
8.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
9.
Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
10.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
11.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
12.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
13.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
14.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
15.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
16.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
17.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
18.
Ireth - Spartan von Dows (SPC-SR1-2912)
19.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
20.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
21. Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
22. Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
23. Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
Class Champion
Ireth - Abine Dael (SPC-MR2-2810)
Class Reserve Champion
Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
3.
Ireth - Katastrofin Odelia (SPC-MR2-2909)
4.
Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
5.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
6.
Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
7.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
8.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
9.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
10.
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
11.
Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
12.
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
13.
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
14.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
15.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
16.
Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
17.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
18.
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
19.
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
20.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
21. Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
22. Shannon. - Maldwyn Gwess (SPC-MR2-2344)
23. Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
24. Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
25. Ireth - Addicted To You (SPC-MR2-2908)
26. Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
27. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
28. Sirpa - Ariannaid Ion (SPC-MR2-2882)
29. Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
30. Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
Class Reserve Champion
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
3.
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
4.
Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
5.
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
6.
Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
7.
Kida - Idris Cadell (SPC-SR2-2515)
8.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
9.
melba - Bold Bandit KH (SPC-SR2-2720)
10.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
11.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
12.
Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
13.
Ireth - Lodewijk (SPC-SR2-2911)
14.
Kida - Cedion Aron Wren (SPC-SR2-2270)
15.
Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
16.
Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
17.
Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)
18.
Kida - Lloeren Trefor (SPC-SR2-2516)
19.
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
20.
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
21. Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
Class Champion
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
Class Reserve Champion
Viveka - Queen of Sunshine Dust (SPC-MR3-2819)
3.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
4.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
5.
Viveka - Kappvänilja (SPC-MR3-2820)
6.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
7.
Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
8.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
9.
Ireth - Miss Congeniality (SPC-MR3-2807)
10.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
11.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
12.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
13.
Viveka - Fjärilsviol NRL (SPC-MR3-2821)
14.
Ireth - Lucille Love (SPC-MR3-2806)
Class Champion
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
Class Reserve Champion
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
3.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
4.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
5.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
6.
Ireth - Banjab Yemn (SPC-SR3-2914)
7.
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
8.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
9.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
10.
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)