1. In-Hand Class R1, tammat -
38/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
40/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
40/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
20/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
17/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
Show Reserve Champion
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
3. TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
4. Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
5. Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
Class Champion
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
Class Reserve Champion
Ireth - Luck Be A Lady (SPC-MR1-2759)
5.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
6.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
7.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
8.
TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
9.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
11.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
12.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
13.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
14.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
15.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
16.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
17.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
18.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
19.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
20.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
21. Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
22. Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
23. Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
24. Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
25. neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
27. Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
28. Ireth - Kernfield Ginger Lily (SPC-MR1-2808)
29. Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
30. Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
31. Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
32. TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
33. Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
34. Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
35. TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
36. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
37. neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
38. neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
Class Champion
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
Class Reserve Champion
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
4.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
5.
TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
6.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
7.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
8.
Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
9.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
10.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
11.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
12.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
13.
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
14.
Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
15.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
16.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
17.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
18.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
21. Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
22. Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
23. Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
24. Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
25. Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
26. neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
27. Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
29. Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
30. neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
31. Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
32. Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
33. TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
34. TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
35. TuuliaT. - Enbarr Dael (SPC-SR1-2832)
36. Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
37. Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
38. neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
39. Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
40. Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
Class Champion
TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
Class Reserve Champion
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
3.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
5.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
7.
Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
8.
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
9.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
10.
Ireth - Abine Dael (SPC-MR2-2810)
11.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
12.
Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
13.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
14.
Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
15.
Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
16.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
18.
elen - Caer Neifiona (SPC-MR2-2629)
19.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
20.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
22. Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
23. Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
24. melba - Maybecks Kylie (SPC-MR2-2774)
25. TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
26. Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
27. Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
28. Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
29. Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
30. neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
31. Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
32. Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
33. Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
34. Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
35. Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
36. TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
37. neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
38. Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
39. Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
40. neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
Class Champion
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Valyrian Rufous Wren (SPC-SR2-2721)
4.
melba - Bold Bandit KH (SPC-SR2-2720)
5.
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
7.
TuuliaT. - Eryl Dilwyn (SPC-SR2-2706)
8.
Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
9.
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
10.
Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
11.
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
12.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
13.
Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
14.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
15.
Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
16.
Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
17.
Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
19.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
20.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
21. Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
22. Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
23. Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
24. Kida - Lloeren Trefor (SPC-SR2-2516)
25. Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
26. Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
27. melba - Cadogan Rhaedd (SPC-SR2-2733)
29. Kida - Idris Cadell (SPC-SR2-2515)
30. Kida - Cedion Aron Wren (SPC-SR2-2270)
31. neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
32. Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
33. Viveka - Lily's Little Night of Northstar (SPC-SR2-2825)
34. Milja - Aeddanbrun Rhun Ioan (SPC-SR2-2782)
35. TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
36. TuuliaT. - Fridan Goldstein (SPC-SR2-2811)
37. Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
38. Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
39. Viveka - Lily's Little Night of Magic (SPC-SR2-2826)
40. Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
.
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
.
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
.
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
4.
Viveka - Kappvänilja (SPC-MR3-2820)
5.
Ireth - Lucille Love (SPC-MR3-2806)
6.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
7.
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
8.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
9.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
10.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
11.
Ireth - Miss Congeniality (SPC-MR3-2807)
12.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
13.
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
14.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
15.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
16.
Viveka - Fjärilsviol NRL (SPC-MR3-2821)
17.
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
18.
Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
19.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
20.
Viveka - Queen of Sunshine Dust (SPC-MR3-2819)
.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)
.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
Class Champion
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
Class Reserve Champion
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
3.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
4.
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
5.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
6.
sarqquu - Cacuro (SPC-SR3-2581)
8.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
9.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
11.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
12.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
14.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)
15.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
16.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
17.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)