1. Riding Class R2, tammat -
38/40
2. Riding Class R2, orit&ruunat -
37/40
3. Driving Class R2, tammat -
20/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
23/40
5. In-Hand Class R2, tammat -
35/40
6. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
31/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
Show Reserve Champion
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
3. Ireth - Namys Crystin (SPC-MR2-2809)
4. Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
5. Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
6. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
Class Champion
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
3.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
4.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
5.
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
6.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
7.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
8.
Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
9.
Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
10.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
11.
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
12.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
13.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
14.
Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
15.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
16.
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
17.
Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
18.
jabberjinx - Wyat Cloud Cuckoo (SPC-MR2-2894)
19.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
20.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
21. Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
22. jabberjinx - Maybecks Shady Red (SPC-MR2-2897)
23. Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
24. Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
25. neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
26. jabberjinx - Vuornan Coral Creek (SPC-MR2-2896)
27. Ireth - Maldwyn of Smithloch (SPC-MR2-2761)
28. TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
29. Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
30. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
31. Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
32. Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
33. neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
34. Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
35. neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
36. Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
37. Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
38. Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
Class Champion
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
Class Reserve Champion
jabberjinx - Brunnby Knucklehedd (SPC-SR2-2898)
3.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
4.
jabberjinx - Fridan Blairsol (SPC-SR2-2777)
5.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
6.
melba - Cadogan Rhaedd (SPC-SR2-2733)
7.
jabberjinx - Rhaith Liverswort (SPC-SR2-2778)
8.
Shannon. - A.D. Diamant (SPC-SR2-2182)
9.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
10.
TuuliaT. - Adwr Oimealg (SPC-SR2-2700)
11.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
12.
Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
13.
Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
14.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
15.
jabberjinx - Lily's Dreamcatcher (SPC-SR2-2895)
16.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
17.
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
18.
Emmy - Solinan Little Pirate (SPC-SR2-2773)
19.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
20.
Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
21. Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
22. Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
23. Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
24. Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
25. Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
26. TuuliaT. - Eryl Dilwyn (SPC-SR2-2706)
27. Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
28. TuuliaT. - Cedion Moondust (SPC-SR2-2705)
29. Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
30. Milja - Aeddanbrun Rhun Ioan (SPC-SR2-2782)
31. Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
32. Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
33. TuuliaT. - Gwynedd Carwyn (SPC-SR2-2701)
34. birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
35. Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
36. Shannon. - Pencalow Topaz (SPC-SR2-2149)
37. Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
Class Champion
Ireth - Namys Crystin (SPC-MR2-2809)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
3.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
4.
Ireth - Namys Starry Sky (SPC-MR2-1990)
5.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
6.
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
7.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
8.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
9.
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
10.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
11.
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
12.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
13.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
14.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
15.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
16.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
17.
Sirpa - Eleyna Ion (SPC-MR2-2871)
18.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
19.
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
20.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
3.
Ireth - Trahaearn Namys (SPC-SR2-2762)
4.
Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
5.
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
6.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
7.
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
8.
Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
9.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
10.
Viveka - Lily's Little Night of Northstar (SPC-SR2-2825)
11.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
12.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
13.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
14.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
15.
Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
16.
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
17.
Viveka - Lily's Little Night of Magic (SPC-SR2-2826)
18.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
19.
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
20.
Viveka - Charming Chevalier (SPC-SR2-2823)
21. Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
22. neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
23. Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
Class Champion
Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
Class Reserve Champion
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
3.
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
4.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
5.
Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
6.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
7.
Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
8.
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
9.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
10.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
11.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
12.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
13.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
14.
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
15.
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
16.
melba - Maybecks Kylie (SPC-MR2-2774)
17.
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
18.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
19.
elen - Caer Neifiona (SPC-MR2-2629)
20.
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
21. Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
22. TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
23. Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
24. Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
25. Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
26. Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
27. Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
28. neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
29. Ireth - Abine Dael (SPC-MR2-2810)
30. Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
31. Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
32. Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
33. Shannon. - Maldwyn Gwess (SPC-MR2-2344)
34. Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
35. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
Class Champion
Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
Class Reserve Champion
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
3.
Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
4.
TuuliaT. - Valyrian Rufous Wren (SPC-SR2-2721)
5.
Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
6.
Kida - Cedion Aron Wren (SPC-SR2-2270)
7.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
8.
TuuliaT. - Fridan Goldstein (SPC-SR2-2811)
9.
TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
10.
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
11.
Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
12.
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
13.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
14.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
15.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
16.
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
17.
Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
18.
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
19.
Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
20.
TuuliaT. - Gwynedd Clodock (SPC-SR2-2702)
21. Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
22. Kida - Idris Cadell (SPC-SR2-2515)
23. Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
24. melba - Bold Bandit KH (SPC-SR2-2720)
25. Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
26. Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
27. Kida - Lloeren Trefor (SPC-SR2-2516)
28. Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
29. Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)
30. Milja - Myfeira Andras (SPC-SR2-2783)
31. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)