1. In-Hand Class R1, tammat -
40/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
40/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
40/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
20/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
14/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
Show Reserve Champion
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
3. Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
4. Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
5. Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
6. melba - Maybecks Kylie (SPC-MR2-2774)
Class Champion
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
Class Reserve Champion
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
3.
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
4.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
5.
TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
6.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
7.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
8.
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
9.
TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
10.
Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
11.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
12.
Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
13.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
14.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
15.
sarqquu - Brooktyr Rainy Éimhear (SPC-MR1-2772)
16.
sarqquu - Swanfall Mór Spirit (SPC-MR1-2771)
17.
Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
18.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
19.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
20.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
21. Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
22. Ireth - Luck Be A Lady (SPC-MR1-2759)
23. neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
24. neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
25. Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
26. Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
27. Ireth - Kernfield Ginger Lily (SPC-MR1-2808)
28. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
29. Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
30. Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
31. Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
32. TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
33. Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
34. neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
35. Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
36. Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
37. birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
38. Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
39. Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
40. Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
Class Champion
Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
Class Reserve Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
3.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
4.
Disa - Gearran of Swildie (SPC-SR1-2615)
5.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
6.
TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
7.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
8.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
9.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
10.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
11.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
12.
Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
13.
sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
14.
TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
15.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
16.
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
17.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
18.
TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
19.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
20.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
21. TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
22. Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
23. Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
24. sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
25. Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
26. Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
27. Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
28. Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
29. Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
30. sarqquu - Treasatyr Utah (SPC-SR1-2770)
31. Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
32. Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
33. Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
34. Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
35. sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
36. Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
37. Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
38. Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
39. Disa - Merrion Marchog Du (SPC-SR1-2438)
40. Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
Class Champion
melba - Maybecks Kylie (SPC-MR2-2774)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
3.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
4.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
5.
Ireth - Abine Dael (SPC-MR2-2810)
6.
Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
7.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
8.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
9.
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
10.
Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
11.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
12.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
13.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
14.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
15.
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
16.
Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
17.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
18.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
19.
Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
20.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
21. Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
22. elen - Caer Neifiona (SPC-MR2-2629)
23. TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
24. TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
25. Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
26. neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
27. Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
28. Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
29. Disa - Glenwood Maytime (SPC-MR2-2616)
30. Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
31. neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
32. Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
33. Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
34. Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
35. Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
36. Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
37. Disa - Aberhowell Downy Rose (SPC-MR2-2280)
38. Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
39. Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
40. Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
Class Champion
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
3.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
4.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
5.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
6.
sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
7.
TuuliaT. - Eryl Dilwyn (SPC-SR2-2706)
8.
melba - Bold Bandit KH (SPC-SR2-2720)
9.
Disa - Bluepond Kings Ghost (SPC-SR2-2281)
10.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
11.
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
12.
Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
13.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
14.
Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
15.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
16.
Viveka - Charming Chevalier (SPC-SR2-2823)
17.
Viveka - Lily's Little Night of Northstar (SPC-SR2-2825)
18.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
19.
Emmy - Solinan Little Pirate (SPC-SR2-2773)
20.
Disa - Glenwood Merrill (SPC-SR2-2253)
21. Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
22. Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
23. Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
24. Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
25. Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
26. TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
27. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
28. melba - Cadogan Rhaedd (SPC-SR2-2733)
29. Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
30. neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
31. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
32. Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
33. TuuliaT. - Valyrian Rufous Wren (SPC-SR2-2721)
34. Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
35. TuuliaT. - Fridan Goldstein (SPC-SR2-2811)
36. Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
37. Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
38. Viveka - Lily's Little Night of Magic (SPC-SR2-2826)
39. Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
40. Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
Class Champion
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
Class Reserve Champion
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
3.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
4.
Ireth - Lucille Love (SPC-MR3-2806)
5.
Ireth - Miss Congeniality (SPC-MR3-2807)
6.
Viveka - Kappvänilja (SPC-MR3-2820)
7.
Viveka - Fjärilsviol NRL (SPC-MR3-2821)
8.
Viveka - Queen of Sunshine Dust (SPC-MR3-2819)
9.
Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
10.
Disa - Saskia Margaux (SPC-MR3-2617)
11.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
12.
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
13.
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
14.
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
15.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
16.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
17.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
18.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
19.
Disa - Celinda (SPC-MR3-2119)
20.
Disa - Ceallaigh Cassidy (SPC-MR3-2118)
Class Champion
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
Class Reserve Champion
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
3.
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
4.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
5.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
6.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
7.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
8.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
9.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)
10.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
11.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
12.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
13.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
14.
sarqquu - Cacuro (SPC-SR3-2581)