1. Open Class M&M Riding, tammat -
31/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
32/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
27/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
24/40
5. Open Class M&M In-Hand, tammat -
28/40
6. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
27/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
Show Reserve Champion
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
3. TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
4. neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
5. Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
6. neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
Class Champion
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
Class Reserve Champion
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
3.
TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
4.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
5.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
6.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
7.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
8.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
9.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
10.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
11.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
12.
Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
13.
TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
14.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
15.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
16.
Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
17.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
18.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
19.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
20.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
21. Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
22. Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
23. Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
24. Ireth - Marvel Namora (SPC-MR1-1994)
25. Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
26. neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
27. neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
28. TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
29. TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
30. Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
31. neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
Class Champion
TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
Class Reserve Champion
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
3.
Emmy - Solinan Little Pirate (SPC-SR2-2773)
4.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
5.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
6.
TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
7.
Ireth - Hillfield Crystalpebbles (SPC-SR1-2763)
8.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
9.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
10.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
11.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
12.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
13.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
14.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
15.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
16.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
17.
Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
18.
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
19.
Katy - Cefnmoor Lime Vibes (SPC-SR1-2445)
20.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
21. Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
22. Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
23. Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
24. neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
25. TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
26. Katy - Cadogan Cream Cashmere (SPC-SR1-2443)
27. TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
28. Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
29. Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
30. Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
31. Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
32. Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
Class Champion
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
Class Reserve Champion
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
3.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
4.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
5.
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
6.
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
7.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
8.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
9.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
10.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
11.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
12.
Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
13.
Sirpa - Ghrian Fuar Ion (SPC-MR1-2578)
14.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
15.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
16.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
17.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
18.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
19.
melba - Maybecks Kylie (SPC-MR2-2774)
20.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
21. Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
22. Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
23. TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
24. Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
25. Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
26. Ireth - Namys Celinda (SPC-MR1-1993)
27. neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
Class Champion
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
Class Reserve Champion
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
3.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
4.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
5.
Ireth - Trahaearn Namys (SPC-SR2-2762)
6.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
7.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
8.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
9.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
10.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
11.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
12.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
13.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
14.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
15.
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
16.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
17.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
18.
Ireth - Blackout Namys (SPC-SR1-2766)
19.
melba - Bold Bandit KH (SPC-SR2-2720)
20.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
21. Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
22. Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
23. Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
24. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
Class Champion
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
Class Reserve Champion
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
3.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
4.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
5.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
6.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
7.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
8.
TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
9.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
10.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
11.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
12.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
13.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
14.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
15.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
16.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
17.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
18.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
19.
TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
20.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
21. Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
22. Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
23. Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
24. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
25. TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
26. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
27. Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
28. TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
Class Champion
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
Class Reserve Champion
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
3.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
4.
Sirpa - Y Canol Fyd Ion (SPC-SR1-2574)
5.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
6.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
7.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
8.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
9.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
10.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
11.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
12.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
13.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
14.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
15.
TuuliaT. - Valyrian Rufous Wren (SPC-SR2-2721)
16.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
17.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
18.
TuuliaT. - Rhediad Caer Llion (SPC-SR2-2704)
19.
melba - Cadogan Rhaedd (SPC-SR2-2733)
20.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
21. Sirpa - Arweinydd Mawreddog Ion (SPC-SR1-2558)
22. TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
23. TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
24. Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
25. Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
26. Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
27. neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)