1. Riding Class R1, tammat -
18/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. Riding Class R2, tammat -
13/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
15/40
5. Riding Class R3, tammat -
4/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
5/40
7. Driving Class R1, tammat -
14/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
12/40
9. Driving Class R2, tammat -
18/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
15/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
13/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
14/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
18/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
16/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
7/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
7/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
Show Reserve Champion
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
3. Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
4. Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
5. Lumikatti - Aur Dieflig (SPC-SR2-2168)
6. Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
7. Sirpa - Y Canol Fyd Ion (SPC-SR1-2574)
8. Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
9. Sirpa - Beitris Ion (SPC-MR1-2580)
10. Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
11. Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
12. Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
13. neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
14. sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
15. Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
16. Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
17. Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
18. Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
Class Champion
Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
Class Reserve Champion
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
3.
Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
4.
Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
5.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
6.
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
7.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
8.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
9.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
10.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
11.
Sirpa - Bydded Goleuni Ion (SPC-MR1-2565)
12.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
13.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
14.
Sirpa - Breezy Katey (SPC-MR1-2577)
15.
Sirpa - Ghrian Fuar Ion (SPC-MR1-2578)
16.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
17.
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
18.
Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
Class Champion
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
3.
Sirpa - Gaoithe Dearg Ion (SPC-SR1-2573)
4.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
5.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
6.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
7.
Sirpa - Brooksley Larkin (SPC-SR1-2571)
8.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
9.
Sirpa - Oer Fel Ia Ion (SPC-SR1-2567)
10.
Sirpa - Sceitimíní Ion (SPC-SR1-2572)
11.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
12.
Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
13.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
14.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
15.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
16.
sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
17.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
18.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
19.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
Class Champion
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
Class Reserve Champion
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
3.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
4.
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
5.
Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
6.
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
7.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
8.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
9.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
10.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
11.
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
12.
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
13.
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
3.
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
4.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
5.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
6.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
7.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
8.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
9.
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
10.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
11.
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
12.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
13.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
14.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
15.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
Class Champion
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
Class Reserve Champion
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
3.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
4.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
Class Champion
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
Class Reserve Champion
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
3.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
4.
Kida - Pencalow Karma (SPC-SR3-2519)
5.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
Class Champion
Sirpa - Beitris Ion (SPC-MR1-2580)
Class Reserve Champion
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
3.
Sirpa - Criallt Tlws Tesni (SPC-MR1-2566)
4.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
5.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
6.
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
7.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
8.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
9.
Sirpa - Aderyn Y To Aur Ion (SPC-MR1-2556)
10.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
11.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
12.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
13.
Sirpa - Galon Drist Ion (SPC-MR1-2555)
14.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
Class Champion
Sirpa - Y Canol Fyd Ion (SPC-SR1-2574)
Class Reserve Champion
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
3.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
4.
Sirpa - Methwsela Ion (SPC-SR1-2559)
5.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
6.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
7.
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
8.
Sirpa - Arweinydd Mawreddog Ion (SPC-SR1-2558)
9.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
10.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
11.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
12.
Sirpa - Ceiniog Copr Ion (SPC-SR1-2557)
Class Champion
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
3.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
4.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
5.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
6.
Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
7.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
8.
Kida - Yentel Baltic Lemon (SPC-MR2-2506)
9.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
10.
Kida - Mooncloud's Baby Blu (SPC-MR2-2500)
11.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
12.
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
13.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
14.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
15.
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
16.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
17.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
18.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
Class Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
3.
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
4.
sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
5.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
6.
Kida - Wiltshire Kenzo (SPC-SR2-2512)
7.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
8.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
9.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
10.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
11.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
12.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
13.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
14.
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
15.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
Class Champion
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
Class Reserve Champion
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
3.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
4.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
Class Champion
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
Class Reserve Champion
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
3.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
4.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
5.
sarqquu - Cacuro (SPC-SR3-2581)
Class Champion
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
Class Reserve Champion
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
3.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
4.
Sirpa - Dh'èirich Ion (SPC-MR1-2579)
5.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
6.
Sirpa - Oíche Fuar Ion (SPC-MR1-2570)
7.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
8.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
9.
Sirpa - Shirley Temple Ion (SPC-MR1-2568)
10.
Sirpa - Roselette Ion (SPC-MR1-2569)
11.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
12.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
13.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
Class Champion
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
Class Reserve Champion
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
3.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
4.
Sirpa - Coeden Dderw Ion (SPC-SR1-2575)
5.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
6.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
7.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
8.
Sirpa - Ceann-Cinnidh Ion (SPC-SR1-2561)
9.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
10.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
11.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
12.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
13.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
14.
Sirpa - Mwrllwch Ion (SPC-SR1-2560)
Class Champion
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
Class Reserve Champion
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
3.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
4.
elen - Caer Neifiona (SPC-MR2-2629)
5.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
6.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
7.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
8.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
9.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
10.
Katy - Gabriëlle v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2218)
11.
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
12.
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
13.
Lumikatti - Melanie v. Moons (SPC-MR2-2167)
14.
Lumikatti - Llanfyllin Llwyn (SPC-MR2-2166)
15.
Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
16.
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
17.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
18.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
Class Champion
Lumikatti - Aur Dieflig (SPC-SR2-2168)
Class Reserve Champion
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
3.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
4.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
5.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
6.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
7.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
8.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
9.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
10.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
11.
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
12.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
13.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
14.
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
15.
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
16.
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
Class Champion
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
Class Reserve Champion
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
3.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
4.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
5.
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
6.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
7.
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
Class Champion
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
Class Reserve Champion
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
3.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
4.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)
5.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
6.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
7.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)