1. Riding Class R1, tammat -
27/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
21/40
3. In-Hand Class R1, tammat -
23/40
4. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
24/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
Show Reserve Champion
Sirpa - Mwrllwch Ion (SPC-SR1-2560)
3. neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
4. elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
Class Champion
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
Class Reserve Champion
Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
3.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
4.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
5.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
6.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
7.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
8.
Sirpa - Breezy Katey (SPC-MR1-2577)
9.
Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
10.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
11.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
12.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
13.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
14.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
15.
Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
16.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
17.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
18.
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
19.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
20.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
21. Sirpa - Bydded Goleuni Ion (SPC-MR1-2565)
22. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
23. Sirpa - Ghrian Fuar Ion (SPC-MR1-2578)
24. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
25. Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
26. Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
27. Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
Class Champion
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
Class Reserve Champion
Sirpa - Brooksley Larkin (SPC-SR1-2571)
3.
Sirpa - Sceitimíní Ion (SPC-SR1-2572)
4.
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
5.
Sirpa - Gaoithe Dearg Ion (SPC-SR1-2573)
6.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
7.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
8.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
9.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
10.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
11.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
12.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
13.
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
14.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
15.
Sirpa - Oer Fel Ia Ion (SPC-SR1-2567)
16.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
17.
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
18.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
19.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
20.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
21. Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
Class Reserve Champion
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
3.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
4.
Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
5.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
6.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
7.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
8.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
9.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
10.
Sirpa - Shirley Temple Ion (SPC-MR1-2568)
11.
Sirpa - Roselette Ion (SPC-MR1-2569)
12.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
13.
Sirpa - Dh'èirich Ion (SPC-MR1-2579)
14.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
15.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
16.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
17.
Sirpa - Oíche Fuar Ion (SPC-MR1-2570)
18.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
19.
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
20.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
21. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
22. neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
23. Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
Class Champion
Sirpa - Mwrllwch Ion (SPC-SR1-2560)
Class Reserve Champion
Disa - Merrion Marchog Du (SPC-SR1-2438)
3.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
4.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
5.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
6.
elen - Cedewain Llandanwg (SPC-SR1-2552)
7.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
8.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
9.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
10.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
11.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
12.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
13.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
14.
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
15.
Sirpa - Ceann-Cinnidh Ion (SPC-SR1-2561)
16.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
17.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
18.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
19.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
20.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
21. elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
22. Sirpa - Coeden Dderw Ion (SPC-SR1-2575)
23. Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
24. elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)