1. Riding Class R1, tammat -
25/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. In-Hand Class R1, tammat -
22/40
4. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
18/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
Show Reserve Champion
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
3. neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
4. Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
Class Champion
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
Class Reserve Champion
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
3.
Tinúvel - Riddikulus 5594 (SPC-MR1-1784)
4.
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
5.
Sirpa - Criallt Lluchddu Myf (SPC-MR1-2308)
6.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
7.
Kida - Lloeren Telaid (SPC-MR1-2542)
8.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
9.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
10.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
11.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
12.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
13.
Tinúvel - Eireann of Swildie (SPC-MR1-1573)
14.
Sirpa - Criallt Eirian Morydol (SPC-MR1-2306)
15.
Sirpa - Eira Gwyn Ion (SPC-MR1-2305)
16.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
17.
Tinúvel - Water Dancer Brii (SPC-MR1-140)
18.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
19.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
20.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
21. Kida - Lloeren Seren (SPC-MR1-2541)
22. Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
23. neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
24. Sirpa - Iarla Ion (SPC-MR1-2480)
25. Tinúvel - Nerywick Mayflower (SPC-MR1-1572)
Class Champion
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
Class Reserve Champion
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
3.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
4.
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
5.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
6.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
7.
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
8.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
9.
Tinúvel - Angren Felix Felicis (SPC-SR1-1956)
10.
Sirpa - Caer Wydion of Swildie (SPC-SR1-2317)
11.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
12.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
13.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
14.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
15.
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
16.
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
17.
Sirpa - Làidir Ion (SPC-SR1-2322)
18.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
19.
Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
20.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
21. Sirpa - Criallt Gwych Amrywiaeth (SPC-SR1-2313)
22. Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
23. Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
Class Champion
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
Class Reserve Champion
Sirpa - Maighread Ion (SPC-MR1-2479)
3.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
4.
Tinúvel - Cedion Bore Mai (SPC-MR1-1570)
5.
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
6.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
7.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
8.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
9.
Tinúvel - Angren Ealasaid (SPC-MR1-2435)
10.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
11.
Tinúvel - Angren Elbereth (SPC-MR1-1963)
12.
Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
13.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
14.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
15.
Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
16.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
17.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
18.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
19.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
20.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
21. Sirpa - Bàislig Ion (SPC-MR1-2478)
22. Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
Class Champion
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
Class Reserve Champion
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
3.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
4.
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
5.
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
6.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
7.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
8.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
9.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
10.
elen - Cedewain Llandanwg (SPC-SR1-2552)
11.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
12.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
13.
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
14.
Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
15.
Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
16.
Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
17.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
18.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)