1. Open Class Riding, tammat -
31/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
27/40
3. Open Class Driving, tammat -
26/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
25/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
32/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
34/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
Show Reserve Champion
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
3. Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
4. Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
5. elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
6. EmmiN. - Huovilan Brandon (SPC-SR2-2116)
Class Champion
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
Class Reserve Champion
Kida - Lloeren Seren (SPC-MR1-2541)
3.
Disa - Ceallaigh Cassidy (SPC-MR3-2118)
4.
Kida - Vaniljavaaran Moana (SPC-MR2-2297)
5.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
6.
EmmiN. - Lily's Little Golden Sparkle (SPC-MR2-2132)
7.
Kida - Lloeren Telaid (SPC-MR1-2542)
8.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
9.
EmmiN. - Huovilan Larissa (SPC-MR2-2115)
10.
Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
11.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
12.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
13.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
14.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
15.
Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
16.
Shannon. - Maldwyn Gwess (SPC-MR2-2344)
17.
Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
18.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
19.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
20.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
21. Kida - Pencalow Misty May (SPC-MR2-2295)
22. neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
23. Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
24. elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
25. Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
26. elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
27. EmmiN. - Mayhem Crispy-Coco (SPC-MR2-2130)
28. EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
29. Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
30. Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
31. neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
Class Champion
EmmiN. - Huovilan Brandon (SPC-SR2-2116)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Winston Rock Wren (SPC-SR2-2078)
3.
Shannon. - Pencalow Topaz (SPC-SR2-2149)
4.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
5.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
6.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
7.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
8.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
9.
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
10.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
11.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
12.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
13.
elen - Llancefni Ifor (SPC-SR1-2375)
14.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
15.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
16.
Disa - Merrion Marchog Du (SPC-SR1-2438)
17.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
18.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
19.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
20.
EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
21. Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
22. neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
23. Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
24. Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
25. Katy - Mhara Pharaoh (SPC-SR1-2457)
26. EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
27. elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
Class Champion
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
Class Reserve Champion
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
3.
Kida - Huovilan Honey (SPC-MR2-2501)
4.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
5.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
6.
Kida - Huvin Saratoga (SPC-MR2-2502)
7.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
8.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
9.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
10.
EmmiN. - Mayhem Candy Cane (SPC-MR2-2285)
11.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
12.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
13.
Kida - Cocopops (SPC-MR2-2492)
14.
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
15.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
16.
EmmiN. - Arhavney Shalya (SPC-MR2-2283)
17.
EmmiN. - Huvin Ghostica (SPC-MR2-2284)
18.
EmmiN. - Crawling Cedina (SPC-MR2-2282)
19.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
20.
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
21. elen - Gŵr Maeres (SPC-MR1-2415)
22. Kida - Honeycrush Tinka (SPC-MR2-2493)
23. neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
24. elen - Llamsach Rhiangar (SPC-MR1-2414)
25. neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
26. Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
Class Champion
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
Class Reserve Champion
Jannica - Mooncloud's Dapples (SPC-SR2-2513)
3.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
4.
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
5.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
6.
elen - Mordecai Clayton (SPC-SR1-2426)
7.
EmmiN. - Wanteborgs Jupiter (SPC-SR2-2286)
8.
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
9.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
10.
Kida - Mooncloud's Rodolphus (SPC-SR2-2496)
11.
Kida - Mooncloud's Yalco (SPC-SR2-2508)
12.
elen - Brithafod Llywelyn (SPC-SR1-2424)
13.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
14.
elen - Druidston (SPC-SR1-2425)
15.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
16.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
17.
Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
18.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
19.
Kida - Mooncloud's King Kong (SPC-SR2-2507)
20.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
21. Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)
22. EmmiN. - Modern Bukowsky Stint (SPC-SR2-2136)
23. EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
24. ScrewDriver - Fern Iris Pàdair (SPC-SR1-2456)
25. neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
Class Champion
Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
Class Reserve Champion
elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
3.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
4.
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
5.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
6.
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
7.
Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
8.
elen - Capelafon Annwr (SPC-MR1-2370)
9.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
10.
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
11.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
12.
elen - Denllech Boudica (SPC-MR1-2373)
13.
EmmiN. - Skelberry Daiquiri (SPC-MR2-2073)
14.
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
15.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
16.
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
17.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
18.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
19.
EmmiN. - Ninië (SPC-MR2-2072)
20.
elen - Llewellyn Eiluned (SPC-MR1-86)
21. Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
22. neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
23. Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
24. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
25. neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
26. Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
27. Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
28. Kida - Draycott Savanne (SPC-MR2-2537)
29. EmmiN. - Castlewings Beretta (SPC-MR2-2096)
30. EmmiN. - Valyrian Doloris (SPC-MR2-2074)
31. Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
32. Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
Class Champion
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
Class Reserve Champion
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)
3.
elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
4.
Disa - Bluepond Kings Ghost (SPC-SR2-2281)
5.
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
6.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
7.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
8.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
9.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
10.
Kida - Lloeren Trefor (SPC-SR2-2516)
11.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
12.
Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
13.
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
14.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
15.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
16.
Shannon. - A.D. Diamant (SPC-SR2-2182)
17.
Disa - Glenwood Merrill (SPC-SR2-2253)
18.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
19.
EmmiN. - Valyrian Clouder (SPC-SR2-2407)
20.
EmmiN. - Mayhem Gardex (SPC-SR2-2287)
21. Kida - Caerdydd Macao (SPC-SR2-2517)
22. elen - Mordecai Dwyn Kevyn (SPC-SR1-2411)
23. EmmiN. - Wiley (SPC-SR2-2288)
24. neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
25. elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
26. Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
27. Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
28. Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
29. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
30. Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
31. Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
32. neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
33. Kida - Idris Cadell (SPC-SR2-2515)
34. EmmiN. - Valyrian Winston (SPC-SR2-2408)