1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
Show Reserve Champion
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
3. Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
4. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
5. Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
6. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
Class Champion
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
Class Reserve Champion
Meow - Llygedyn Dwyen (SPC-MR1-1136)
3.
Ally - Heylun Meilyr (SPC-MR1-182)
4.
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
5.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
6.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
7.
Creimeide - Yentel Yuliya (SPC-MR2-974)
8.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
9.
Ally - Mair Myddfai Dawn (SPC-MR1-217)
10.
Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
11.
Meow - Mewian Nos Tril (SPC-MR1-1137)
12.
Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
13.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
14.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
15.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
16.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
17.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
18.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
19.
Creimeide - Yentel Faidra (SPC-MR2-971)
20.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
21. Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
22. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
23. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
24. Meow - Llygedyn Meghan (SPC-MR1-1135)
25. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
26. Creimeide - Yentel Aasa (SPC-MR2-973)
27. Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
28. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
29. Meow - Bychan Delyth Fflur (SPC-MR1-1138)
30. Creimeide - Lula Lola Dei (SPC-MR2-967)
31. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
32. Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
33. Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
34. Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
35. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
36. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
37. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
38. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
39. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
40. Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
Class Champion
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
Class Reserve Champion
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
3.
Meow - Mewian Minium (SPC-SR2-1129)
4.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
5.
Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
6.
Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
7.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
8.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
9.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
10.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
11.
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
12.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
13.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
14.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
15.
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
16.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
17.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
18.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
19.
Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
20.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
21. Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
22. Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
23. Ally - Delbáeth of Swildie (SPC-SR1-176)
24. Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
25. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
26. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
27. Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
28. naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
29. naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
30. elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
31. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
32. elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
33. Meow - Mewian Seren Nos (SPC-SR1-1131)
34. Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
35. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
36. Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
37. Meow - Gwalch Tewdwr (SPC-SR2-1052)
38. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
39. Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
40. Sakkura - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
Class Champion
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
Class Reserve Champion
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
3.
Ally - Livingstone Fearchara (SPC-MR1-1047)
4.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
5.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
6.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
7.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
8.
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
9.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
10.
Meow - Pencalow Mairwen (SPC-MR1-1134)
11.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
12.
Ally - Eadburgh Starlight (SPC-MR1-1027)
13.
coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
14.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
15.
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
16.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
17.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
18.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
19.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
20.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
21. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
22. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
23. Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
24. Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
25. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
26. Ally - Sìonag of Swildie (SPC-MR1-1157)
27. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
28. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
29. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
30. Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
31. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
32. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
33. elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
34. Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
35. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
36. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
37. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
38. Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
39. naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
40. Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
Class Champion
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
Class Reserve Champion
Ally - Fearthainn of Swildie (SPC-SR1-112)
3.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
4.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
5.
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
6.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
7.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
8.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
9.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
10.
Creimeide - Vehkakorven Silverwing (SPC-SR2-966)
11.
Ally - Llygedyn Adarog (SPC-SR1-113)
12.
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
13.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
14.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
15.
Creimeide - Lannister Gold Brii (SPC-SR2-965)
16.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
17.
Creimeide - Yentel Bruinir (SPC-SR2-968)
18.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
19.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
20.
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
21. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
22. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
23. Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
24. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
25. Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
26. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
27. Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
28. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
29. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
30. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
31. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
32. Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
33. elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
34. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
35. Ally - Kermitchil Harailt (SPC-SR2-711)
36. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
37. Meow - Pencalow Bleidd (SPC-SR1-1130)
38. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
39. Ally - Lilymoor Eustace (SPC-SR2-715)
40. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
Class Champion
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
Class Reserve Champion
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
3.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
4.
Ally - Radcliffe Ariana (SPC-MR1-712)
5.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
6.
Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
7.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
8.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
9.
Creimeide - Yentel Lemon Chiffon (SPC-MR2-976)
10.
Creimeide - Royal Elizabeth Brii (SPC-MR2-975)
11.
Creimeide - Lilymoor Yelena (SPC-MR2-977)
12.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
13.
Meow - Mewian Lynelle (SPC-MR2-1053)
14.
Meow - Brynford Lovedaia (SPC-MR2-1133)
15.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
16.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
17.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
18.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
19.
Creimeide - Mangon Fortuna (SPC-MR2-1042)
20.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
21. Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
22. Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
23. Ally - Lovedale's Dominica (SPC-MR1-709)
24. Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
25. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
26. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
27. Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
28. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
29. Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
30. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
31. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
32. Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
33. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
34. Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
35. Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
36. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
37. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
38. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
39. Ally - Hortense (SPC-MR2-537)
40. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
Class Champion
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
Class Reserve Champion
Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
3.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
4.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
5.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
6.
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
7.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
8.
Creimeide - Mangon Rumpelstiltskin (SPC-SR2-972)
9.
Creimeide - Yentel Vikingr (SPC-SR2-970)
10.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
11.
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
12.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
13.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
14.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
15.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
16.
Meow - Juno LAC (SPC-SR3-1132)
17.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
18.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
19.
Creimeide - Yentel Pramia (SPC-SR2-1041)
20.
Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
21. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
22. Creimeide - Vuornan Polar Bear (SPC-SR2-969)
23. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
24. Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
25. Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
26. Ally - Anfarwol Brydar (SPC-SR2-507)
27. Nerita - Faking It (SPC-SR3-1128)
28. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
29. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
30. Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
31. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
32. Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
33. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
34. Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
35. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
36. Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
37. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
38. Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
39. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
40. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)