1. Riding Class R1, tammat -
30/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
25/40
3. Riding Class R2, tammat -
19/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
18/40
5. Riding Class R3, tammat -
8/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
7/40
7. Driving Class R1, tammat -
16/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
16/40
9. Driving Class R2, tammat -
21/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
20/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
3/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
27/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
22/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
18/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
18/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
7/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
7/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
Show Reserve Champion
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
3. Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
4. Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
5. Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
6. Sonja - Oliver REB (SPC-SR2-2193)
7. Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
8. Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
9. Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
10. Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
11. Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
12. Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
13. elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
14. Kida - Pencalow Galant (SPC-SR3-2342)
15. Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
16. Lumikatti - Llanfyllin Llwyn (SPC-MR2-2166)
17. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
18. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
Class Champion
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
Class Reserve Champion
elen - Llwynr Menna (SPC-MR1-2374)
3.
elen - Mawrfrydig Llowry (SPC-MR1-2372)
4.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
5.
elen - Henfypont Tawela (SPC-MR1-2371)
6.
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
7.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
8.
Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
9.
Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
10.
Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
11.
Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
12.
Sirpa - Bàislig Ion (SPC-MR1-2478)
13.
Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
14.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
15.
Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
16.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
17.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
18.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
19.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
20.
Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
21. Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
22. elen - Penlaidd Melynwyn (SPC-MR1-2369)
23. Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
24. Sirpa - Maighread Ion (SPC-MR1-2479)
25. Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
26. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
27. neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
28. Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
29. Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
30. Kida - Caer Morcan (SPC-MR1-2489)
Class Champion
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
Class Reserve Champion
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
3.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
4.
elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
5.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
6.
Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
7.
Katy - Mhara Pharaoh (SPC-SR1-2457)
8.
elen - Llancefni Ifor (SPC-SR1-2375)
9.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
10.
Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
11.
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
12.
elen - Coethwyr Blwchfardd (SPC-SR1-2376)
13.
Disa - Merrion Marchog Du (SPC-SR1-2438)
14.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
15.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
16.
elen - Pryderi Leolin (SPC-SR1-47)
17.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
18.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
19.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
20.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
21. Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
22. Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
23. neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
24. Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
25. neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
Class Champion
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
3.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
4.
Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
5.
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
6.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
7.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
8.
Kida - Vaniljavaaran Moana (SPC-MR2-2297)
9.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
10.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
11.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
12.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
13.
Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
14.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
15.
Kida - Caldwell Wanda (SPC-MR2-2296)
16.
Kida - Pencalow Misty May (SPC-MR2-2295)
17.
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
18.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
19.
Disa - Aberhowell Downy Rose (SPC-MR2-2280)
Class Champion
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
Class Reserve Champion
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
3.
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
4.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
5.
Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
6.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
7.
Disa - Glenwood Merrill (SPC-SR2-2253)
8.
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
9.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
10.
Disa - Bluepond Kings Ghost (SPC-SR2-2281)
11.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
12.
Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
13.
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
14.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
15.
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
16.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
17.
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
18.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
Class Champion
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
Class Reserve Champion
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
3.
Disa - Ceallaigh Cassidy (SPC-MR3-2118)
4.
Disa - Celinda (SPC-MR3-2119)
5.
Kida - Pencalow Livia (SPC-MR3-2340)
6.
Kida - Pencalow Anairë (SPC-MR3-2339)
7.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
8.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
Class Champion
Kida - Pencalow Galant (SPC-SR3-2342)
Class Reserve Champion
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
3.
Kida - Pencalow Karma (SPC-SR3-2519)
4.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
5.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
6.
Kida - Pencalow Belecthor (SPC-SR3-2341)
7.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
Class Champion
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
Class Reserve Champion
elen - Gŵr Maeres (SPC-MR1-2415)
3.
elen - Llamsach Rhiangar (SPC-MR1-2414)
4.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
5.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
6.
elen - Llundein Melin Glyn Iau (SPC-MR1-2412)
7.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
8.
Sirpa - Iarla Ion (SPC-MR1-2480)
9.
Sirpa - Criallt Lluchddu Myf (SPC-MR1-2308)
10.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
11.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
12.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
13.
Sirpa - Eira Gwyn Ion (SPC-MR1-2305)
14.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
15.
Sirpa - Criallt Eirian Morydol (SPC-MR1-2306)
16.
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
Class Champion
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
Class Reserve Champion
elen - Druidston (SPC-SR1-2425)
3.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
4.
ScrewDriver - Fern Iris Pàdair (SPC-SR1-2456)
5.
Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
6.
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
7.
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
8.
elen - Mordecai Clayton (SPC-SR1-2426)
9.
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
10.
Sirpa - Caer Wydion of Swildie (SPC-SR1-2317)
11.
Sirpa - Làidir Ion (SPC-SR1-2322)
12.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
13.
elen - Brithafod Llywelyn (SPC-SR1-2424)
14.
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
15.
Sirpa - Criallt Gwych Amrywiaeth (SPC-SR1-2313)
16.
elen - Pŵer Yn Y Pŵer (SPC-SR1-174)
Class Champion
Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
Class Reserve Champion
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
3.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
4.
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
5.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
6.
Kida - Huvin Saratoga (SPC-MR2-2502)
7.
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
8.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
9.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
10.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
11.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
12.
Kida - Honeycrush Tinka (SPC-MR2-2493)
13.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
14.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
15.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
16.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
17.
Kida - Huovilan Honey (SPC-MR2-2501)
18.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
19.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
20.
Kida - Cocopops (SPC-MR2-2492)
21. neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
Class Champion
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
Class Reserve Champion
Jannica - Mooncloud's Donald (SPC-SR2-2494)
3.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
4.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
5.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
6.
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
7.
Jannica - Mooncloud's Dapples (SPC-SR2-2513)
8.
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
9.
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
10.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
11.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
12.
Kida - Mooncloud's Loki (SPC-SR2-2495)
13.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
14.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
15.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
16.
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
17.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
18.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
19.
Kida - Mooncloud's King Kong (SPC-SR2-2507)
20.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
Class Champion
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
Class Reserve Champion
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
3.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
4.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
Class Champion
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
Class Reserve Champion
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
3.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
Class Champion
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
Class Reserve Champion
Sirpa - Kinlochruel of Swildie (SPC-MR1-2310)
3.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
4.
elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
5.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
6.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
7.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
8.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
9.
Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
10.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
11.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
12.
Kida - Lloeren Delyth (SPC-MR1-2520)
13.
elen - Capelafon Annwr (SPC-MR1-2370)
14.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
15.
Sirpa - Criallt Tegwch Ceinwen (SPC-MR1-2481)
16.
elen - Llewellyn Eiluned (SPC-MR1-86)
17.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
18.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
19.
elen - Denllech Boudica (SPC-MR1-2373)
20.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
21. Sirpa - Pòsadh Ròs Ion (SPC-MR1-2311)
22. Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
23. Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
24. Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
25. Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
26. Sirpa - Criallt Mallt (SPC-MR1-2309)
27. Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
Class Champion
elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
Class Reserve Champion
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
3.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
4.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
5.
Sirpa - Eoghan Ion (SPC-SR1-2320)
6.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
7.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
8.
Sirpa - Criallt Hynfyd Mindlws (SPC-SR1-2314)
9.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
10.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
11.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
12.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
13.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
14.
elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
15.
elen - Mordecai Dwyn Kevyn (SPC-SR1-2411)
16.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
17.
Sirpa - Criallt Melynfaen (SPC-SR1-2315)
18.
elen - Gwynt O Newid (SPC-SR1-204)
19.
Sirpa - Hawtocratiaid Ion (SPC-SR1-2323)
20.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
21. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
22. neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
Class Champion
Lumikatti - Llanfyllin Llwyn (SPC-MR2-2166)
Class Reserve Champion
Sonja - Snowlight Dael (SPC-MR2-2108)
3.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
4.
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
5.
Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
6.
Lumikatti - Melanie v. Moons (SPC-MR2-2167)
7.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
8.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
9.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
10.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
11.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
12.
Sonja - Frostfall Dael (SPC-MR2-2109)
13.
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
14.
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
15.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
16.
Katy - Gabriëlle v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2218)
17.
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
18.
Katy - Abigail Yawp (SPC-MR2-2202)
Class Champion
Sonja - Oliver REB (SPC-SR2-2193)
Class Reserve Champion
Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
3.
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
4.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
5.
Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
6.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
7.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
8.
Kida - Lloeren Trefor (SPC-SR2-2516)
9.
Kida - Idris Cadell (SPC-SR2-2515)
10.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
11.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
12.
Lumikatti - Aur Dieflig (SPC-SR2-2168)
13.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
14.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
15.
Kida - Caerdydd Macao (SPC-SR2-2517)
16.
Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
17.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
18.
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
Class Champion
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
Class Reserve Champion
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
3.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
4.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
5.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
6.
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
7.
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
Class Champion
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
Class Reserve Champion
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
3.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)
4.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
5.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
6.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
7.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)