1. Riding Class R1, tammat -
32/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
28/40
3. Driving Class R1, tammat -
20/40
4. Driving Class R1, orit&ruunat -
20/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
29/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
26/40
Show Supreme Champion
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
Show Reserve Champion
elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
3. Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
4. elen - Mawrfrydig Llowry (SPC-MR1-2372)
5. neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
6. Sirpa - Eira Gwyn Ion (SPC-MR1-2305)
Class Champion
elen - Mawrfrydig Llowry (SPC-MR1-2372)
Class Reserve Champion
elen - Llwynr Menna (SPC-MR1-2374)
3.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
4.
Kida - Caer Morcan (SPC-MR1-2489)
5.
Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
6.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
7.
Sirpa - Maighread Ion (SPC-MR1-2479)
8.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
9.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
10.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
11.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
12.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
13.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
14.
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
15.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
16.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
17.
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
18.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
19.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
20.
Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
21. Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
22. neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
23. elen - Henfypont Tawela (SPC-MR1-2371)
24. elen - Penlaidd Melynwyn (SPC-MR1-2369)
25. Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
26. Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
27. Sirpa - Bàislig Ion (SPC-MR1-2478)
28. Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
29. Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
30. Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
31. Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
32. Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
Class Champion
Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
Class Reserve Champion
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
3.
Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
4.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
5.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
6.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
7.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
8.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
9.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
10.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
11.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
12.
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
13.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
14.
elen - Pryderi Leolin (SPC-SR1-47)
15.
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
16.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
17.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
18.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
19.
Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
20.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
21. elen - Coethwyr Blwchfardd (SPC-SR1-2376)
22. elen - Llancefni Ifor (SPC-SR1-2375)
23. Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
24. Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
25. Katy - Mhara Pharaoh (SPC-SR1-2457)
26. Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
27. Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
28. elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
Class Champion
Sirpa - Eira Gwyn Ion (SPC-MR1-2305)
Class Reserve Champion
Sirpa - Iarla Ion (SPC-MR1-2480)
3.
elen - Llamsach Rhiangar (SPC-MR1-2414)
4.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
5.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
6.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
7.
Sirpa - Criallt Eirian Morydol (SPC-MR1-2306)
8.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
9.
elen - Llundein Melin Glyn Iau (SPC-MR1-2412)
10.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
11.
Sakkura - Lovelace of Swildie (SPC-MR1-1614)
12.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
13.
Sakkura - Alucard (SPC-MR1-578)
14.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
15.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
16.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
17.
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
18.
Sirpa - Criallt Lluchddu Myf (SPC-MR1-2308)
19.
elen - Gŵr Maeres (SPC-MR1-2415)
20.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
Class Champion
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
Class Reserve Champion
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
3.
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
4.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
5.
elen - Mordecai Clayton (SPC-SR1-2426)
6.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
7.
elen - Pŵer Yn Y Pŵer (SPC-SR1-174)
8.
elen - Druidston (SPC-SR1-2425)
9.
Sirpa - Làidir Ion (SPC-SR1-2322)
10.
ScrewDriver - Fern Iris Pàdair (SPC-SR1-2456)
11.
elen - Brithafod Llywelyn (SPC-SR1-2424)
12.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
13.
Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
14.
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
15.
Sirpa - Caer Wydion of Swildie (SPC-SR1-2317)
16.
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
17.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
18.
Sakkura - Caesarion of Swildie (SPC-SR1-2106)
19.
Sirpa - Criallt Gwych Amrywiaeth (SPC-SR1-2313)
20.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
Class Champion
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
Class Reserve Champion
Sakkura - Aoife of Swildie (SPC-MR1-2107)
3.
elen - Llewellyn Eiluned (SPC-MR1-86)
4.
elen - Denllech Boudica (SPC-MR1-2373)
5.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
6.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
7.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
8.
Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
9.
elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
10.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
11.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
12.
Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
13.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
14.
Sirpa - Pòsadh Ròs Ion (SPC-MR1-2311)
15.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
16.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
17.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
18.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
19.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
20.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
21. neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
22. Kida - Lloeren Delyth (SPC-MR1-2520)
23. Sirpa - Criallt Mallt (SPC-MR1-2309)
24. Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
25. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
26. Sirpa - Criallt Tegwch Ceinwen (SPC-MR1-2481)
27. elen - Capelafon Annwr (SPC-MR1-2370)
28. Sirpa - Kinlochruel of Swildie (SPC-MR1-2310)
29. Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
Class Champion
elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
Class Reserve Champion
Sakkura - Baltair of Swildie (SPC-SR1-2105)
3.
Sirpa - Criallt Melynfaen (SPC-SR1-2315)
4.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
5.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
6.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
7.
elen - Mordecai Dwyn Kevyn (SPC-SR1-2411)
8.
Sirpa - Eoghan Ion (SPC-SR1-2320)
9.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
10.
Sirpa - Criallt Hynfyd Mindlws (SPC-SR1-2314)
11.
Sakkura - Gawain of Swildie (SPC-SR1-1950)
12.
elen - Gwynt O Newid (SPC-SR1-204)
13.
elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
14.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
15.
Sirpa - Hawtocratiaid Ion (SPC-SR1-2323)
16.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
17.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
18.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
19.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
20.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
21. neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
22. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
23. Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
24. Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
25. Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
26. Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)