1. Riding Class R1, tammat -
16/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
15/40
3. Driving Class R1, tammat -
8/40
4. Driving Class R1, orit&ruunat -
8/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
16/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
13/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Caer Wydion of Swildie (SPC-SR1-2317)
Show Reserve Champion
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
3. neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
4. elen - Llundein Melin Glyn Iau (SPC-MR1-2412)
5. elen - Gwynt O Newid (SPC-SR1-204)
6. neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
Class Champion
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
Class Reserve Champion
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
3.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
4.
elen - Llwynr Menna (SPC-MR1-2374)
5.
Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
6.
Sirpa - Bàislig Ion (SPC-MR1-2478)
7.
Sirpa - Maighread Ion (SPC-MR1-2479)
8.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
9.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
10.
Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
11.
elen - Henfypont Tawela (SPC-MR1-2371)
12.
elen - Mawrfrydig Llowry (SPC-MR1-2372)
13.
Kida - Caer Morcan (SPC-MR1-2489)
14.
elen - Penlaidd Melynwyn (SPC-MR1-2369)
15.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
16.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
Class Champion
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
Class Reserve Champion
Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
3.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
4.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
5.
elen - Coethwyr Blwchfardd (SPC-SR1-2376)
6.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
7.
elen - Pryderi Leolin (SPC-SR1-47)
8.
elen - Llancefni Ifor (SPC-SR1-2375)
9.
Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
10.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
11.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
12.
Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
13.
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
14.
elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
15.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
Class Champion
elen - Llundein Melin Glyn Iau (SPC-MR1-2412)
Class Reserve Champion
elen - Gŵr Maeres (SPC-MR1-2415)
3.
elen - Llamsach Rhiangar (SPC-MR1-2414)
4.
Sirpa - Criallt Lluchddu Myf (SPC-MR1-2308)
5.
Sakkura - Alucard (SPC-MR1-578)
6.
Sirpa - Criallt Eirian Morydol (SPC-MR1-2306)
7.
Sirpa - Iarla Ion (SPC-MR1-2480)
8.
Sirpa - Eira Gwyn Ion (SPC-MR1-2305)
Class Champion
Sirpa - Caer Wydion of Swildie (SPC-SR1-2317)
Class Reserve Champion
elen - Brithafod Llywelyn (SPC-SR1-2424)
3.
elen - Pŵer Yn Y Pŵer (SPC-SR1-174)
4.
Sirpa - Làidir Ion (SPC-SR1-2322)
5.
elen - Druidston (SPC-SR1-2425)
6.
elen - Mordecai Clayton (SPC-SR1-2426)
7.
Sirpa - Criallt Gwych Amrywiaeth (SPC-SR1-2313)
8.
Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
Class Champion
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
Class Reserve Champion
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
3.
elen - Capelafon Annwr (SPC-MR1-2370)
4.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
5.
Sirpa - Criallt Tegwch Ceinwen (SPC-MR1-2481)
6.
Sirpa - Criallt Mallt (SPC-MR1-2309)
7.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
8.
Sirpa - Kinlochruel of Swildie (SPC-MR1-2310)
9.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
10.
Sirpa - Pòsadh Ròs Ion (SPC-MR1-2311)
11.
elen - Denllech Boudica (SPC-MR1-2373)
12.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
13.
elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
14.
Kida - Lloeren Delyth (SPC-MR1-2520)
15.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
16.
elen - Llewellyn Eiluned (SPC-MR1-86)
Class Champion
elen - Gwynt O Newid (SPC-SR1-204)
Class Reserve Champion
Sirpa - Criallt Hynfyd Mindlws (SPC-SR1-2314)
3.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
4.
Sirpa - Hawtocratiaid Ion (SPC-SR1-2323)
5.
elen - Mordecai Dwyn Kevyn (SPC-SR1-2411)
6.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
7.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
8.
Sirpa - Criallt Melynfaen (SPC-SR1-2315)
9.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
10.
elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
11.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
12.
elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
13.
Sirpa - Eoghan Ion (SPC-SR1-2320)