1. In-Hand Class R1, tammat -
20/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
16/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
16/40
Show Supreme Champion
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
Show Reserve Champion
EmmiN. - Wanteborgs Jupiter (SPC-SR2-2286)
3. elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
4. Sirpa - Pòsadh Ròs Ion (SPC-MR1-2311)
Class Champion
Sirpa - Pòsadh Ròs Ion (SPC-MR1-2311)
Class Reserve Champion
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
3.
Kida - Lloeren Delyth (SPC-MR1-2520)
4.
elen - Denllech Boudica (SPC-MR1-2373)
5.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
6.
elen - Capelafon Annwr (SPC-MR1-2370)
7.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
8.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
9.
Sirpa - Criallt Tegwch Ceinwen (SPC-MR1-2481)
10.
Sirpa - Criallt Mallt (SPC-MR1-2309)
11.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
12.
elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
13.
Sirpa - Kinlochruel of Swildie (SPC-MR1-2310)
14.
Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
15.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
16.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
17.
elen - Llewellyn Eiluned (SPC-MR1-86)
18.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
19.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
20.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
Class Champion
elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
Class Reserve Champion
elen - Mordecai Dwyn Kevyn (SPC-SR1-2411)
3.
elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
4.
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
5.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
6.
elen - Gwynt O Newid (SPC-SR1-204)
7.
Sirpa - Criallt Hynfyd Mindlws (SPC-SR1-2314)
8.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
9.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
10.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
11.
Sirpa - Eoghan Ion (SPC-SR1-2320)
12.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
13.
Sirpa - Hawtocratiaid Ion (SPC-SR1-2323)
14.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
15.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
16.
Sirpa - Criallt Melynfaen (SPC-SR1-2315)
17.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
18.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
19.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
Class Champion
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
Class Reserve Champion
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
3.
EmmiN. - Huvin Ghostica (SPC-MR2-2284)
4.
EmmiN. - Crawling Cedina (SPC-MR2-2282)
5.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
6.
Katy - Abigail Yawp (SPC-MR2-2202)
7.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
8.
EmmiN. - Mayhem Candy Cane (SPC-MR2-2285)
9.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
10.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
11.
EmmiN. - Arhavney Shalya (SPC-MR2-2283)
12.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
13.
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
14.
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
15.
Katy - Gabriëlle v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2218)
16.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
Class Champion
EmmiN. - Wanteborgs Jupiter (SPC-SR2-2286)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Modern Bukowsky Stint (SPC-SR2-2136)
3.
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
4.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
5.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
6.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
7.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
8.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
9.
Kida - Lloeren Trefor (SPC-SR2-2516)
10.
EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
11.
Kida - Idris Cadell (SPC-SR2-2515)
12.
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
13.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
14.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
15.
Kida - Caerdydd Macao (SPC-SR2-2517)
16.
Kida - Topsham Sundance (SPC-SR2-2292)