1. Riding Class R1, tammat -
25/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. Riding Class R2, tammat -
20/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
15/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
Show Reserve Champion
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
3. Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
4. EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
Class Champion
Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
Class Reserve Champion
Kida - Caer Morcan (SPC-MR1-2489)
3.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
4.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
5.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
6.
Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
7.
Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
8.
Sirpa - Maighread Ion (SPC-MR1-2479)
9.
elen - Penlaidd Melynwyn (SPC-MR1-2369)
10.
Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
11.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
12.
elen - Mawrfrydig Llowry (SPC-MR1-2372)
13.
Sirpa - Bàislig Ion (SPC-MR1-2478)
14.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
15.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
16.
elen - Llwynr Menna (SPC-MR1-2374)
17.
Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
18.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
19.
Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
20.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
21. Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
22. Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
23. neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
24. elen - Henfypont Tawela (SPC-MR1-2371)
25. neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
Class Champion
elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
Class Reserve Champion
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
3.
Katy - Mhara Pharaoh (SPC-SR1-2457)
4.
elen - Pryderi Leolin (SPC-SR1-47)
5.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
6.
Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
7.
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
8.
Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
9.
Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
10.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
11.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
12.
elen - Coethwyr Blwchfardd (SPC-SR1-2376)
13.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
14.
elen - Llancefni Ifor (SPC-SR1-2375)
15.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
16.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
17.
Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
18.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
19.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
Class Champion
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
3.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
4.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
5.
EmmiN. - Valyrian Juvena (SPC-MR2-2401)
6.
EmmiN. - Valyrian Cotton Candy (SPC-MR2-2399)
7.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
8.
Kida - Vaniljavaaran Moana (SPC-MR2-2297)
9.
Kida - Caldwell Wanda (SPC-MR2-2296)
10.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
11.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
12.
EmmiN. - Valyrian Sugarblush (SPC-MR2-2400)
13.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
14.
Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
15.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
16.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
17.
Kida - Pencalow Misty May (SPC-MR2-2295)
18.
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
19.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
20.
EmmiN. - Maybecks Jupina (SPC-MR2-2402)
Class Champion
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
Class Reserve Champion
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
3.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
4.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
5.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
6.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
7.
EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
8.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
9.
EmmiN. - Winston Rock Wren (SPC-SR2-2078)
10.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
11.
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
12.
Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
13.
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
14.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
15.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)